Nákup mobilu cez bazoš - nelegálny predaj

iwik6
21. júl 2016

Ahojte, kúpila som si mobil cez bazoš na dobierku, už pri rozbalovaní som zistila že je z číny, dá sa nastaviť aj slovenský jazyk ale nepreloží uplne vsetko a vyskytuju sa niekde aj čínske znaky, chcela som ho vratit spat ale predavajuci mma vysmial do telefonu ze ho budem zbytocne posielat ze mi ho aj tak nepreberie. Dá sa s tým niečo urobiť? Možem ho aspon udat za predaj na čierno? mam vytlačené vsetky jeho inzeraty, kde ponuka uplne novy tovar (tv, kosacky) a všetko je pravdepodobne z číny.

anina37
22. júl 2016

ja by som to skúsila, choď na políciu a popýtaj sa....dnes aby človek neveril nikomu, ja som takto menila synove hry-ja som poslala- dotyčný nie, som sadla do auta a davaj na adresu kde býval..to bol taký mladý fagan (možno 14-15 ročný) mama samozrejme nič nevedela, ale hry navalil bleskovo 😀 😀

stary_ujco
22. júl 2016

A to si predtymnevedela, že je z Číny? Ani si nekukla ostatné inzeráty, čo daný človek predáva?
Neznášam týchto bazosovych vychcalkov, čo nakupujú vo velkom v Číne a potom kseftuju na bazosi. Ale udavat ich kvôli vlastnej blbosti, že som si vopred nepozrel, čo objednavam? Tak na to som gule nikdy nemal. A s tým udanim prajem veľa šťastia.

anina37
22. júl 2016

@stary_ujco pozerám že tiež frčíš na Ebay, Ali a podobne 😀 no ono aj predaj na bazáre má svoje hranice, ak neuviedol všetko čo mal je to podvod..

iwik6
autor
22. júl 2016

Ďakujem za podporu anina37 🙂

maykaaa1122
22. júl 2016

teraz sú dostupné telefóny aj u operátorov..ale zas na druhej strane, ja som si kúpila cez bazos telefon a som spokojná..ide o to, na koho natrafíš

stary_ujco
6. aug 2016

@anina37 a co mal akože uviesť? Ze mobil značky elephone je z Číny? Aj pri mobile značky Samsung mal napísať, že je z Číny?
Opakujem, neobhajujem bazosovych priekupnikov, je to jedna banda. Ale v tomto prípade mu chce ísť kupujúca po krku len preto, že si nepozrela, čo kupuje...

iwik6
autor
6. aug 2016

Ako som si nepozrela čo kupujem? mal ma upozornit ze s mobilom nie je vsetko v poriadku co sa tyka toho jazyka

maykaaa1122
13. aug 2016

pri zapinani IPhonu, ked je original, musi sa ti ukazat jablko, ak je fejk..tak ti ukaze inu znacku..to je hlavny rozdiel..

alehal11
29. nov 2016

Dalsi zlodej: BabyLove90@email.cz, no emaily stale meni, predtym uz upozornovali na mail julinkakoza@seznam.cz.
Meni aj svoje meno pri mailovej komunikacii.
Je podane aj trestne oznamenie.

S ceskym cislom uctu: CZ61 0800 0000 0029 7026 5033
TC: +420 735267484
Ak s nou prisiel niekto do kontaktu, mozte ma kontaktovat.