Chalan sa neozýva každý deň

lily14
12. dec 2017

Ahojte,neviem čím depkujem,ale ak sa chalan neozve 2 dní tak asi ma má v ...?sme spolu len od leta,niekedy píše celý deň a potom 2 dní nič??stalo sa vám?

osky
12. dec 2017

@lillystranska
Sa mi paci toto:
Opichal co mu nohy roztiahlo..

Ma problemy s nastrojom...hm.
Tak ako to teda vlastne bolo 😂🤣???
Skor sa mi zda ze je to ponizena zenska hrdost.hm?

lily14
autor
12. dec 2017

@rucka77 urcite nie kôli nemu,iné dôvody...

lily14
autor
12. dec 2017

@libawet neviem si rozkazat

lillystranska
12. dec 2017

@osky pri mne mu nastroj zahadne nefungoval ale u studentiek az moc 😝
Nie nie som ohrdnuta skor sa smejem. Ja mam muza a som s nim spokojna tam bolo vyse tych problemov to sa uz len balilo

lily14
autor
12. dec 2017

ozval sa na obed akoby nic,ved vlastne ani nic ja asi prehanam...ale dievcata uprimne ani vy by ste neboli trosku smutne

lillystranska
12. dec 2017

@lily14 popravde asi bola s mojim muzom sme si presli obdobia kedy sme sedeli obaja na pikeci a iba sa divali na profil toho druheho a nekomunikovali spolu. Bolelo ma to ale teraz je to tak ze sa nevieme od seba odtrhnut a dockat sa toho druheho

moonlight1210
12. dec 2017

@lily14 tak si zalaskovana. tam by kazdy chcel, aby sa mu ten druhy ozyval aspson kazdu pol hodinu.
to su normlane stavy. rozum si aj povie, ze je to hlupost sa na to upinat, hormony ho zas nutia stale na to mysliet.
ono to chvilu trva, nez to vyprcha. ale je fajn, ked clovek pracuje na tom, aby to vyprchalo. hlavne, ked vie, ze mu to postupne okrem sklamania moc neprinesie.

nakoniec, praca na sebe samej je ta najtazsia. ale aj najprinosnejsia, co sa zisku v buducnosti tyka.

lily14
autor
12. dec 2017

@moonlight1210 a ako teda zabudat

hettinka
12. dec 2017

@lily14 ježiši, ja som myslela, že píše nejaká 13-ročná pubiška a ty už maš dieťa ...

seblicek
12. dec 2017

Myslím, že toto je situácia kedy je na mieste aby si popracovala na sebe. Tvoje šťastie nie je závislé na tom mužovi. Teš sa, že ste spolu, ale nebuď závislá.

katarinamarkova
12. dec 2017

@alaguema nikde nepíšem, že ho má uháňať 🙂
píšem, že sú rovnakí a že mu vyčíta presne to,čo robí aj ona.

v podstate chápem čo chceš povedať, máš pravdu. Tu ide ale o to, že dotyčná si s mladíkom dohodla nezávazný ,,vzťah,, na diaľku a teraz sa sťažuje, že sa jej xy dní neozve aj keď vidí, že ona je na FB prihlásená.....ona tak isto ani bu ani ce......krátke nezávazné: ahoj, ako sa máš..... 🙂 nemá fakt nič spoločné s uháňaním 🙂 🙂 🙂

lily14
autor
12. dec 2017

@seblicek ty si nikdy nemala také pocity?

seblicek
20. dec 2017

Kedysi áno, klamala by som, keby som napísala, že nie. Ale začala som sa na tieto veci pozerať z iného uhla a uvedomila som si, že som robila chyby. Trvalo mi to, kým som sa naučila to, čo som tebe písala. Ale podarilo sa mi to a je to super. Mnohokrát treba zmenou u seba.