Nielen pre Lucky. Pokecajte!

luciankasebastianko
29. júl 2009

Tak tu môžeme pokecať 😀

laurinkadanielka
15. sep 2010

@luciankasebastianko ale my len trošku sa na nas nesmieš mračiť 😉

luciankasebastianko
autor
15. sep 2010

@laurinkadanielka ja len tak 😀

laurinkadanielka
16. sep 2010

@luciankasebastianko kde ste dnes boli ked ste neprišli na ihrisko a ako bolo u doktorky

luciankasebastianko
autor
16. sep 2010

ahojte
@laurinkadanielka boli sme v TN pre trampolinu 😀 maly sa moc teší 😎 a ja tiež 😀

laurinkadanielka
17. sep 2010

ahojte
@luciankasebastianko tak už mate konečne trampolinu tak sa vyskačete 😀 my sme boli dnes v meste kupiť kvety a darčekovi koš zajtra ideme vinšovať na 50 tak sa my nechce 😒 a kde ste dali trampolinu ked prši

luciankasebastianko
autor
17. sep 2010

ahojte
@laurinkadanielka tu su fotky trampoline nevadí dažd trocha som ju utrela a skakali sme 😀

luciankasebastianko
autor
17. sep 2010

@laurinkadanielka tak príjemnu zabavu 😉 určite tam bude dobré je to tam velmi pekné 😵

laurinkadanielka
18. sep 2010

@luciankasebastianko no super velka tam sa musi skakať 😀 😀

luciankasebastianko
autor
18. sep 2010

ahojte
@laurinkadanielka veru sa skáče 😀 dnes mi až zle bolo čo som furt skákala 😅

linka
18. sep 2010

ahojte
@luciankasebastianko super trampolina a aka je velka 😉
my mame smutok,mamke zomrel brat ☹ 😢

laurinkadanielka
19. sep 2010

@linka to my je luto 😢 a bol chory my sme včera boli na tej oslave bolo super laura sa zase vyšantila prišli sme o pol noci

luciankasebastianko
autor
19. sep 2010

ahojte
@linka uprimnu sustrasť 😔 nič nenarobíme život je taky
@laurinkadanielka no vidiš že bolo super 😉

linka
20. sep 2010

dakujem baby
@laurinkadanielka ano bol chory ☹ ja dnes idem do poobednej,posledny krat tento rok,od oktobra budeme robit iba nocne a denne,to bude masaker,6 krat v tyzdni v praci ☹ ,uz aby bol december 😔

luciankasebastianko
autor
20. sep 2010

ahojte
@linka no to bude pekne na ..... budeš unavená , ani sem nebudeš chodiť 😔 ,ale snad ten oktober rychlo prejde 😕

linka
21. sep 2010

@luciankasebastianko aj november 😒

linka
21. sep 2010

ale chodit sem budem 🙂

laurinkadanielka
21. sep 2010

ahojte taka som narobena prala som koberec s chodby taky dlhy 😝 ked je tak pekne ešte uschne 😉 a ešte som zbierala jablka dedovi do suda 😝 a už nevladzem a ešte narychlo niečo uvariť asi cestoviny
@linka s tou roboutou to maš ozaj taky masaker ako pišeš ja asi ešte nepojdem do prace koli malej nemam hu kde dať na moju mamu ešte neni tak zvyknuta a do školky tieš nie nevie sa ešte pytať na nočnik 😒 no ved uvidim do konca roka je ešte daleko 😉

linka
21. sep 2010

@laurinkadanielka ja som kupila mrazenu pizzu,nechce sa mi varit,ale zajtra uz budem musiet 😖

laurinkadanielka
21. sep 2010

@linka dala by som si pizzu 🙂 ja zajtra idem k našim budeme mať karfiol 😉

luciankasebastianko
autor
21. sep 2010

ahojte jaj ja som dnes malaka a robila som brynzové halušky 😀 3 x išla práčka malého som asi 5 x prezliekala stalé bol jak svinka 😅 palila som konáre atd . už nevládzem tak idem odychovať 😀

linka
22. sep 2010

ahojte,dnes som bola na krvi na hormony a buduci tyzden,ked budu dobre vysledky z vyteru,tak prefuk 😉

linka
22. sep 2010

@luciankasebastianko ty si aka akcna? makas jak chlap 😀 a halusky by som si uz aj dala,davno som nerobila 🙂

laurinkadanielka
22. sep 2010

ahojte no my sme dnes boli doma tatik je zase chory tak sa pekne o neho starame 🙂

luciankasebastianko
autor
22. sep 2010

ahojte 😉
@linka auuuu prefuk nebolí to ? 😕 no hlanve že pomože 😝 😵
dnes tu bola mamina tak som si sem tam aj sadla 😀 ale len sem - tam znova išla práčka bola som pomocť mužovi v dielni, varila som obed a stále snažila skrotiť mojho neposlušného syna 😒 😀

linka
23. sep 2010

@luciankasebastianko boli,ale kazda sme ina,niekoho viac,niekoho menej,tak uvidime,dufam,ze aj vysledok bude ok 😉

luciankasebastianko
autor
23. sep 2010

ahojte držím palce luci
@laurinkadanielka
@linka
už ste mi hlasovali na fb ? 😝

laurinkadanielka
23. sep 2010

@luciankasebastianko už idem 🙂

linka
23. sep 2010

@luciankasebastianko aj ja som dala hlas 😉 a dakujem

luciankasebastianko
autor
24. sep 2010

dakujem dievčence trošku sa to pohlo 😉 ale stačiť to asi nebude 😝
@linka aj si pozerala knižku je tam aj Laurika 😉

laurinkadanielka
24. sep 2010

@linka aj ja držim palce idem dnes na jarmok je u nas v meste idem niečo popozerať

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre