Nielen pre Lucky. Pokecajte!

luciankasebastianko
29. júl 2009

Tak tu môžeme pokecať 😀

luciankasebastianko
autor
2. nov 2009

Ďakujeme 🙂

linka
3. nov 2009

ahojte 🙂
Luci tak bodíky pribúdajú,si myslím,že už si jasná víťazka 😀 😵
ja si prajem,aby už bol piatok,lebo sa mi nechce robiť ☹ ako je u vás?u nás desná kosa,zima zimička prišla 😀 už aby boli vianoce 😵 čo kupujete manželom? ja ešte neviem 😒

laurinkadanielka
3. nov 2009

ahojte my si vždy kupime niečo spolu žiadne prekvapko a teraz hlavne malej ale muž vymyšla noudbuk tak neviem a ja chcem niečo na oblečenie,malej televizor decky taky domček a nejake oblečko knižky a neviem ešte v dračiku maju dobry vyber 😉

luciankasebastianko
autor
3. nov 2009

ahojte dnes mamine menili okná tak som pucovala 😒 ´a mužovi som dnes kúpila ferrari voňavku ,ale pssssss 🤐 hlavne dadka ty si blízučko nech sa to nedozvie 😅
ten sa aj zblázni a dúfam, že to do vianoc vydržím a nezbláznim sa ja 😖 a zima je luci ale vločka ani jedna 😠
a oblečenie budeme kupovať aj mi a malému ? no neviem 😕

luciankasebastianko
autor
3. nov 2009

no a už sme druhy 😠 😀

luciankasebastianko
autor
4. nov 2009

ahojte dobré ranko a pekny dníček tu sú foto s Fb Zdieľajte tento album s kýmkoľvek zaslaním tohto verejného linku:
http://www.facebook.com/album.php?aid=7443&id=1...

linka
4. nov 2009

ahojte,Lucka fotky krásne,vidno,že si kreatívna aj s malým a tie výtvory s tekvicami sú bohovské 🙂

laurinkadanielka
4. nov 2009

ahojte no luci budem sledovať kedy pojde tvoj mužik okolo a nažalujem 🙂

linka
4. nov 2009

Dadka až tak blízko bývaš pri Lucke? 😕
Luci tú voňavku máš už na vianoce? 😉

laurinkadanielka
4. nov 2009

nie nebyvam ona byva na opačnom konci je to trošku dalej ja len srandujem 🙂

luciankasebastianko
autor
4. nov 2009

no ale daleko nebyvaš možno 500m 😀 ano malo to byť na meniny ale bude to na vianoce ale ked pod stromčekom sa majú deti tešiť nie ? 😀 😀 😀 ale čo mu kúpim na meniny neviem 😔

luciankasebastianko
autor
4. nov 2009

kuk 😉

linka
5. nov 2009

ahojte 😉
Luci na meniny mu kúp čololádku a hotovo,veď aj tak si kupujete po celý rok niečo do domu 😉
u nás hnusne leje 😖 najradšej by som sa šupla do postele a preležala celý deň 😔 idem variť 😝

laurinkadanielka
5. nov 2009

ahojte a čo dobreho si varila ja sačkovu polievku a cestoviny s tvarohom to tak na rychlo 😉 u nas trošku svietilo slnko ale neprši

luciankasebastianko
autor
5. nov 2009

ahojte ja som dnes varila hlivu na sposob sviečkovej a malému sviečkovú s morč. mäskom 😀 zajtra sme maly išť do trenčína a ideme az v pondelok 😔 už som xela pozieť neaké darčeky 😎

linka
5. nov 2009

Dadka varila som kuracie prsia v hubovej omáčke s ryžou 😉
Luci my sme mali ísť do Košíc a neviem kedy pôjdeme,asi keď sa uráči švagrovi 😖 chceme kúpiť v baumaxe to zrkadlo a vymeniť wc dosku za krajšiu 😀

luciankasebastianko
autor
6. nov 2009

Ahojte luci zajtra by mala byť neaká akcia v baumaxe tuším zlava 10% ale neviem isto pozri na nete 😉 a nakoniec ideme asi dnes moj muž je nevyspitatelny 😖 tak som zvedavá čo pokúpime 😝

laurinkadanielka
6. nov 2009

ahojte no je zajtra akcia v baumaxe počula som to v radiu my ideme na buduci tyžden pokupit niečo 😉

linka
6. nov 2009

ahojte,ale keď ešte nevieme kedy pôjdeme,ale rada by som už aj zajtra išla ☹ neznášam také čakanie a spoliehanie sa na druhého,kým sa mu uráči 😠

luciankasebastianko
autor
6. nov 2009

luci si sa dočkala konečne piatok 😀 dada kde ste boli sme boli na ihrisku 😕

laurinkadanielka
6. nov 2009

boli sme v borčanoch u babky prišli sme až večer vy tam idete ked my nie 😉

luciankasebastianko
autor
6. nov 2009

no pekne a ja som tam mrzla asi hodinu 😀 srandujem boli sme aj Riška 😉

laurinkadanielka
7. nov 2009

ahojte no mne v noci mala vracala tak sme boli na pohotovosti rano pichli jej inekciu a vyzera že už bude dobre lebo ak nie pojdeme do nemocnice na infuzie a to by som nechcela ☹

luciankasebastianko
autor
7. nov 2009

uff a čo to dada neaká brušná chrípka ? ☹

laurinkadanielka
7. nov 2009

no ano brušna chripka ale už je lepšie len ma neska dietu tak jeme potajomky 😉

linka
8. nov 2009

ahojte baby,tak kde ste 😕
Dadka už ste v poriadku? 😨
Luci a vy ako? 😉
dnes je hnusný deň,leje celý deň,čo ste varili? ja segedín a kur.polievku 😝

luciankasebastianko
autor
8. nov 2009

ahojte babule dnes sme boli plávať na plavarni malému sa moc páčilo a už spinká 😉
piekla som kurča sa slepačiu polievku 🙂

linka
8. nov 2009

jej tak to muselo byť fajn 🙂

linka
8. nov 2009

baby pečiete na Vianoce? ja už sa neviem dočkať 😀

luciankasebastianko
autor
8. nov 2009

luci ano pečiem ale iba dvojo a si to pomiešame aby sme mali vela druhov s maminou a svokrou 😀 a vianoc sa neviem tiež dočkať včera som v baumaxe kupovala ozdobky 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre