Nielen pre Lucky. Pokecajte!

luciankasebastianko
29. júl 2009

Tak tu môžeme pokecať 😀

luciankasebastianko
autor
29. jan 2010

ahote Dada to ,aby snežilo častejšie 😀 Luci ako ? konečne volno 😀 mužík ako v práci ? 😝

laurinkadanielka
29. jan 2010

luci dnes ste sa neboli sanovať riško že sa sanoval aj zajtra ma padať snežik 🙂

linka
29. jan 2010

Luci nooo konečne volno,muž má dnes narodky,popíjame vínko,ale len tak slušne,v nedelu prídu svokrovci,tak bude oslava a v robote sa mu začína páčiť a aj zvyká 😉

linka
29. jan 2010

bola som včera na kontrolný výter,no som zvedavá 😖

luciankasebastianko
autor
29. jan 2010

dada boli sme ale maly stále pišťal talk sme o 16 odišli 😔 super luci mužovi prajem všetko najlepšie tak sa mu venuj nie to vysedávaš 😲

linka
29. jan 2010

Luci že ďakuje 🙂 dobre dobre už idem 😀 tak pápá 🙂 a dobrúúúúúúú 😵

luciankasebastianko
autor
29. jan 2010

Dobrúúúúúúúúú 😵

laurinkadanielka
30. jan 2010

ahojte luci ty si si šila take potahy na stoličky na svadbu maš to ešte a kolko toho maš pytam sa preto lebo to chce vedieť švagrina chcela by to na ten ples no my sme dnes boli dlho vonku mala si pospala len štvrť hodinku ale vonku sme sa vyblaznili aj snehuliaka postavili 🙂 🙂 vy ste čo porabali 😉

linka
30. jan 2010

ahojte,dnes som upratovala,piekla koláč,robila šalát na zajtra a teraz oddychujem konečne 🙂
u nás riadne sneží,aj u vás? ani sneh sa neoplatí odpratať,ale za peniaze by som išla 😀

laurinkadanielka
30. jan 2010

no u nas už nepada ale je hmla aj ja som dnes robila kolač čučoriedkovo tvarohovy ešte trošku ostalo 🙂

linka
30. jan 2010

mňam čučoriedky by som si dala 😝

luciankasebastianko
autor
30. jan 2010

ahojte dada ja som sa doteraz sánkovala s Adamkovcami najskor aj s maly potom len dospeláci no tak som sa nasmiala aj Robino bol aj Jana super bolo 😀 možno zajtra večer pojdeme znova 😝 a návleky mám len dva a to čo maly ostatní na stoličkách už je preč ☹ ja som robila kysnutú štriclu slepačiu polievku a makové šúlance zajtra ešte dám kura upiecť na Kg soli a spravím ryžu 😉

laurinkadanielka
31. jan 2010

ahojte luci a zajtra sa pridete sanovať my prideme 🙂 🙂 luci keby sa dalo čučoriedky ti pošlem to si vždy donesieme s oravy 🙂 ja to moc nemusim ale na kolači to zjem boli sme meste trošku na kavičku zakusok

linka
31. jan 2010

ahojte,tak návšteva odišla,umyli sme riad,niečo požehlím do práce a už je po víkende,škoda,že to dobré tak rýchlo utečie ☹
čo ste dnes varili a robili? my sme mali slepačiu polievku a fašírky 😉

linka
31. jan 2010

Dadka a dostala si aj niečo k sviatku? 🙂

laurinkadanielka
31. jan 2010

aj my sme mali faširky ešte som nič nedostala pojdem si niečo kupiť ja som neni na darčeky moc a prvy krat neoslavujem s rodinou prv velke oslavy a teraz nie budem oslavovať aš ked sa odstahujeme

linka
31. jan 2010

vy sa sťahujete a kedy? 😕

laurinkadanielka
31. jan 2010

no neviem ešte kedy bud marci alebo aprili pojeme najprv do podnajmu a časom uvydime vieš najlepšie je samim a ja sa tu už necitim dobre svokra my strašne vadi

linka
31. jan 2010

Dadi ani ja si neviem predstaviť,žeby som mala bývať s rodičmi alebo svokrovcami,držím prsty,aby sa vám to čím skôr podarilo 😉

luciankasebastianko
autor
31. jan 2010

ahojte dnes som nechcela zapínať že akože sa budem venovať len mužovi a aon ho zapol miesto mna 😅 dada dúfam že budeš chodiť aspon na vikend na Lehotu 😅
luci no dnes sme mali tiež návštevu a potom sme sa vybrali navečer do kúpelov a tam tolko ludí že sme sa otočili a išli domou 😔

laurinkadanielka
1. feb 2010

ahojte luci s mojimi rodičmi by sa dalo byvať ale su tam ešte dve segry najlepšie je samim neviem či budem chodiť na vikendy na lehotu ked tak ale iba švagrine ved ešte uvidime

linka
1. feb 2010

caute,ako sa máte? 😉

laurinkadanielka
1. feb 2010

my dobre dnes sme sa trošku sanovali ale našich drobcov to už moc nebavi a ty sa ako maš?

linka
1. feb 2010

asi sa už nasýtili,už by mohlo byť leto,že do vodičky pôjdu 🙂 ja sa mám celkom dobre,ale mohol by byť už piatok 😅 a bola aj Lucka s malým?

luciankasebastianko
autor
1. feb 2010

ahojte 😀 ano luci bola som aj ja s malym cez 2 hodky vonku

luciankasebastianko
autor
1. feb 2010

baby čo my dnes spravilo to dieťa moje 😠 vyťiahol zo stojana 7 dcl archívneho Pino Nero 2001 a šlahol ju na zem takže pol obyvačky plávalo vo víne a črepoch ked som to predychala vyutierala tak prekotil vedro čo som to stierala cca 10 l no čo vám budem písať už plávala celá obyvačka a už som sa neudržala a sptelila som mu do plienok teraz to už 3x stieram ,ale už to nie je ani cítiť 😅

laurinkadanielka
1. feb 2010

no luci pekne to musite pred malim schovať

luciankasebastianko
autor
1. feb 2010

dada ale to sa nedá všetko skovať aj tak si otvorí všetky dvierka jedno ducho sa musí naučiť že to nesmie 😒 on to aj vie ale kedy začne poluchať neviem 😲

luciankasebastianko
autor
2. feb 2010

ahojte maly sa stále budí som chcela dať aj video na fb ale stále ho nanovo uspávam 🙄 idem asi zaním nech mám pokoj ešte zavesím pranie navarené mam robila som hlivu ustricovu naspob sviečkovej 😝

laurinkadanielka
3. feb 2010

ahojte no dnes nam ale zase sneži 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre