Nielen pre Lucky. Pokecajte!

luciankasebastianko
29. júl 2009

Tak tu môžeme pokecať 😀

luciankasebastianko
autor
7. feb 2010

luci spli sme do 11 dali sme si pizzu zovčera a bolo 😀 dada zajtra konečne máme isť do TN tak uvidím 😕 ale rada by som pokecala že ako bolo možno to stihnem a prídem o 15 na dedinu 😉

laurinkadanielka
8. feb 2010

ahojte luci my sme boli zo zuzkou zvedave čo nam porozpravaš o plese a ty takto no zajtra ideme my zas preč ale hadam sa dotedy vratime ved uvydim chceli sme isť fotky pozreť obidve sme take zvedave dnes som malej kupila flašku v dm 😉

luciankasebastianko
autor
8. feb 2010

ahojte no dada museli sme isť som myslela že to stihneme ☹ fotiek nemám vela nebolo kedy fotiť 😅

luciankasebastianko
autor
9. feb 2010

ahojte ako ? dada čo ste pokúpili v TN ?

laurinkadanielka
9. feb 2010

ahojte nič moc išli sme neskoro lebo išla s nami ivet mala skušku chcela som kupiť malej nejake topanky ešte zimne ale nič kupili sme jej taky koš na hračky zajtra pojdeme asi ešte niekde do mesta aj si bola dnes vonku ivet my hovorila že ako bolo dobre same chvali 🙂

laurinkadanielka
9. feb 2010

a druha lucka sa ma ako?

luciankasebastianko
autor
9. feb 2010

neviem dufam že ešte nenastúpila do nemocnice 😒 asi tahá nočné 😕 dada ja som bola v daechmane a tiež som nioč nekúpila šak tam majú už letné 😅

laurinkadanielka
9. feb 2010

a nenapisala si či si bola dnes vonku či si porozpravala zuzke pikošky s plesu inač že viera bola škaredo doobliekana

luciankasebastianko
autor
9. feb 2010

ano bola som so zuzkou , vierka to mala dobré ja si ju neviem predstaviť v šatách alebo korzete 😖 😀 a hlavne že sme sa všetci tak dobre zabávali 😝

laurinkadanielka
10. feb 2010

ahojte a čo zajtra kam ste sa dohodli kde sa stretneme 🙂 my už budeme doma lebo už toho bolo dosť aj peniažkov pominanych a čo hovorila zuzka na fotky s plesu

luciankasebastianko
autor
10. feb 2010

ahojte luci čo porábaš žiješ ? 😒 dada boli sme vonku ale moj krpec sa jedoval tak sme šli dom 😝

linka
10. feb 2010

ahojte,žijem ešte,zajtra budem vedieť výsledky,nervy pracujú,bojím sa ☹
a vy ako?

luciankasebastianko
autor
10. feb 2010

my sa len tak flákame dadu som už nevidela od piatku no možno zajtra to vide 😝 držkaj sa to bude dobree 😵

linka
10. feb 2010

Luci ďakujem,snáď budeš mať pravdu 🙂

luciankasebastianko
autor
10. feb 2010

držíme palce daj zajtra vedieť 😲

linka
11. feb 2010

ahojte,tak zajtra idem na príjem,som nešťastná 😢

luciankasebastianko
autor
11. feb 2010

luci 😔 ber to z lepšiej stránky aspon si to tam omrkneš a ked pojdeš rodiť už budeš vedieť čo a ako 😕 držkaj sa moje budeme nateba myslieť 😵

laurinkadanielka
11. feb 2010

luci musiš to len vydržať neboj bude aj lepšie 😉 no budeme na teba myslieť 😵

luciankasebastianko
autor
11. feb 2010

dada ako kúpil mužík notebook ? 😀

laurinkadanielka
11. feb 2010

no ešte ho nema asi zajtra alebo sobotu 🙂

luciankasebastianko
autor
11. feb 2010

tak zajra sa uvidíme snád celá zostava 😉

laurinkadanielka
11. feb 2010

no hadam my prideme určite aj ked bude snežiť 🙂 no idem hajať dobru noc

luciankasebastianko
autor
11. feb 2010

dobrúúúúúúú 😵

laurinkadanielka
12. feb 2010

no čo luci pomohla si mužikovi?mala sa v borčanoch pohrala s dedkom ja som si trošku odychla 🙂 tak sa zajtra dobre polyžujte a nedolamte 😉

luciankasebastianko
autor
12. feb 2010

dakujeme 😀 ano pošila som všetko zajtra možem mínať 😉

laurinkadanielka
13. feb 2010

no čo luci ako bolo nezavialo vas 😉

laurinkadanielka
14. feb 2010

no luci ako bolo? 🙂 🙂 🙂 🙂 musela si prisť unavena ked si sa tu neobjavila dufam že druha lucka sa ma trošku lepšie a pustia hu domov aby nam popisala ako bolo 😉 😉

linka
14. feb 2010

ahojte,tak ma už dnes pustili,konečne doma,som rada,bola tam strašná nuda,ale zvládla som to,vybrala som 7 infúzií a ďalej pokračujem v tabletkách antibiotikách do piatku a potom na kontr. výter,dúfam,že bude ok...a môžme ísť na prefuk 😉

laurinkadanielka
14. feb 2010

ahoj lucka tak to je dobre že si už doma

luciankasebastianko
autor
14. feb 2010

Ahojte jééééééééj luci vitaj doma 😀 dada bolo super cesty strašné ale dalo sa 😝 doobeda lyžovačka potom welnes v Bielicach a večer pizza maly spal znova u babky tak sme si užili valentína 😉 malého odstavujeme a až mi prsa neexplodujú budem rada taky divny pocit tak by som ho nakojila ale ved si videla čo robil uvidíme či si spomenie ani dnes si nepytal no uvidíme 😅

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre