Nielen pre Lucky. Pokecajte!

luciankasebastianko
29. júl 2009

Tak tu môžeme pokecať 😀

luciankasebastianko
autor
7. apr 2010

už to skúšam posielam aj ja fotočky z uvítanias do života 😉

linka
8. apr 2010

ahojte,tak ja mám dnes očividne super náladu,neviem prečo ale mám 😀 😀 dúfam,že mi ju v práci nik nepokazí 😅 a dnes je u nás na obed mrazená pizza,lebo sa mi nechce variť 😀

linka
8. apr 2010

a vonku je tak krásne,ako je u vás? čo budete dnes robkať? 🙂

luciankasebastianko
autor
8. apr 2010

ahojte luci super že si mala takú dobrú naladu 😎 keby to tak mohlo byť stále 🙂 však 😀 my sme boli nákupiť pienky na plienkovú tortu 😉 a trošku papaničky 😲 😀

laurinkadanielka
9. apr 2010

ahojte no včera sme boli zaviesť segru do Trenčina tak sme malej kupili furik a šatky na leto tatik si kupil 2 trička a ja nič ☹ no dnes varim bryndzove halušky no dnes je zase ako krasne 🙂 luci a ako dufam že ti včera v praci nepokazil super naladu nikto

linka
9. apr 2010

ahojte,no nie nepokazil 😀 a dnes konečne posledný deň,zajtra príde k nám Miška,segra s mužom idú na svadbu,tak bude aspoň zábava 😎 ale má pršať,tak sa zabavím doma 😀 ježíš mne zas preskakuje,nejaká som šťastná 😵
Dadi halušky som už dávno nerobila,dala by som si,ale nechce sa mi s nimi babrať,na dnes máme parené buchty a na zajtra budú špagety,kvôli malej,ona ich zbožňuje a my sa prispôsobíme 🙂 no nič idem cvičiť,ešte mi treba umyť vlasy 😉
Luci ako sa robí taká plienková torta? segra s mužom idú v lete za krstných,tak by som možno skúsila 😅
tak vám prajem pekný deň,majte sa 😀 😉

laurinkadanielka
9. apr 2010

no to je super že si štastna 🙂 tak budeš mať prazdninarku tak sa nejako zabavite no dnes sme boli u našich laura sa vyblaznila s dedom aj v pieskovisku lopatke dala zabrať 😉 a mamina si trošku odychla 😀 luci aj ste boli na ihrisku no aj my sme pozvany na svadbu na buducu sobotu ale sa neviem rozhodnuť či mame isť mužik ide konečne do roboty pondelok 🙂

luciankasebastianko
autor
9. apr 2010

ahojte dadanebola som na ihrisku ,boli sme pre šmykalku 😝 luci tu su fotočky pre inšpiráciu 😀 http://www.facebook.com/profile.php?v=wall&stor...

linka
10. apr 2010

ahojte,Luci a postup? 😀
mám tu Mišku,tak sa hráme,ale nejaká som unavená 😨

linka
10. apr 2010

torty sú nádherné,ale neviem jak začať,čo ich drží pokope a tak 😅

laurinkadanielka
10. apr 2010

ahojte a ako sa hrate?mne tu mala vysipala plienky a gula sa po nich 😉 boli sme vonku ale je silny vietor

linka
10. apr 2010

doniesla si puzzle,asi desať obrázkov v jednej sade,tak skladáme 🙂 Dadi malej sa to páči,lebo má mäkkúčko 😵

laurinkadanielka
10. apr 2010

no pači ale mne nie len upratujem už ma to nebavi bordel stale guličky vysipava 😠 ale aspon sa zahra šidlo jedno odrana bola upištana ale už je dobre 😉

linka
10. apr 2010

to upratovanie je najhoršie na tom,to ti verím,pri deťoch sa nedá mať stále poriadok,to poznám u segry,tá má byt plný hračiek a všelijakých blbostí,že ani nestíha upratovať 😒

luciankasebastianko
autor
10. apr 2010

ahojte my sme dnes boli vinšovať na svadbu dufam že sa torta páčila novomlanželom 😀 len ma mrzí že som si ju nestihla pofotiť 😔 mohla som máť dalšiu peknú fotočku od albumčeka 😝 luci našla som ti návod http://www.alinka.sk/c/plienkova-torta-4400.html 😉

linka
10. apr 2010

Luci ďakujem za postup,zdá sa to nie veľmi ťažké,asi skúsim,výborný nápad a tie korpusy keď sú už na sebe,tak ich spájaš s tými kvetmi? 😉

linka
10. apr 2010

a v akej farbe si robila pre novomanželov?myslím stuhu a kvety 🙂
"moje" díte už spinká 😵 😀

linka
11. apr 2010

ahojte,čo ste dnes varili? ja kuracie stehná,zemiaky a kur.polievka,Miška už išla domov,aj u vás je tak daždivo? 😒
Luci ty vieš poľsky? 😕

luciankasebastianko
autor
11. apr 2010

ahojte ano viem ako si nato prišla ale viac rozprávať ako písať ,luci len to poukladám a to drží 😀 ta torta 😅 varila som melence zo šampionov a morčacie mäsko ryžu 😲

linka
11. apr 2010

na spoločnej nástenke na FB bola fotka na ktorej si ty s nejakou pani a píšete poľsky 😉 takto som na to prišla a ako to že vieš poľsky? 😀

linka
11. apr 2010

a melence sú čo? 😕

laurinkadanielka
11. apr 2010

ahojte my sme varili zeleninovu polievku kuracie rezniky ryžu boli sme na fotbale laura si našla novych kamošov 🙂 a teraz som dožehlila 😝 mužikovi monterky do prace zajtra už nastupuje no konečne aj svokra chodi do roboty tak budeme same hura 😉 🙂

linka
11. apr 2010

Dadi a kde nastupuje muž? 😉

laurinkadanielka
12. apr 2010

ahojte ide zateplovať byty a a ma to kusok ale 10 km robia teraz v Partizansku 🙂 no dnes prši 😠

laurinkadanielka
12. apr 2010

luci a ako ste pochodili u doktorky volala som o tu tortu ale ma toho vela takže nič s toho nebude ide ma porazit 😠 ešte skusim zavolat do batovky našla som niečo asi budeme bez torty

linka
12. apr 2010

ahojte 😉
Dadi malá bude mať dva rôčky? škoda,že nebývam bližšie,tú tortu by som ti s radosťou spravila 😉

laurinkadanielka
12. apr 2010

no už dva ako to rychlo ide 21 aprila ale oslavovat budeme nedelu 25 chcela som sobotu ale krsny idu preč až nič nevibavim tak jej upečiem taku jednoduchu čo robila aj lucka no už mala tortu objednat skor ale ked som ešte nevedela kedy bude oslava aj kvoli našim lebo dedo chodi na smeny a vtedy ma rannu 😉 to je pekne od teba že by si mu hu spravila ja jej chcem dat urobit marcipanovu macka pu

linka
12. apr 2010

aj my máme oslavu,ale 22.apríla,otec bude mať 55,pečiem mu tortu,tak potom hodím na FB 😀

linka
12. apr 2010

ale oslava bude 24. som zabudla napísať 😉

laurinkadanielka
12. apr 2010

no aj moj otec ma 55 a 14 aprila ma švagrina 40 ale oslavuje až 5 juna lebo konči aj školu a teraz ma skušky a ani neviem čo jej kupime aky darček rožmyšlam o zlatych hodinkach alebo o naramku z bieleho zlata no fakt neviem 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre