Nielen pre Lucky. Pokecajte!

luciankasebastianko
29. júl 2009

Tak tu môžeme pokecať 😀

laurinkadanielka
16. jún 2010

ahojte kde ste nikto nepiše 😒

laurinkadanielka
16. jún 2010

lucka už si kočka vlasky zafarbene 😉 my sme boli borčanoch trochu som si odychla mala behala aj po vonku prišla ako čert špinava 😉 zajtra až bude pekne stretneme sa na ihrisku a druha lucka sa ma ako čo ma noveho zase nam nepiše ☹

luciankasebastianko
autor
16. jún 2010

daduš nejdeš na naše stretko jedna baba ma horého toho malého su v nemocnici 😔 písala toto : Dobry vecer pisem opat v mene eweny - kedze mi nejdeme na ten pobyt vyskytol sa mensi problem a to že im musime doplatit dalsich 25€ ci 27€, co nieje ziaden problem ale su tu teraz dve moznosti :

1. bud pojde niekto za nás ,kto nemal v plane tam ist z vás baby, s tym ze si doplati uz len zvysnych 27€ a prvu splatku
ma od nas ako darcek
2. alebo si mi presunieme termín na niekedy v auguste, co je tiez mozne ako mi potvrdili po telefonate do penzionu
ale sa ni nich vykasleme a doplatime im zvysne peniaze

linka
17. jún 2010

ahojte,áno Dadi mám poobednú,ako sa máte? ja no celkom,ale mohlo by byť aj lepšie,ale šak 😎

laurinkadanielka
17. jún 2010

ahojte my dobre so svokrou mam pokoj nekomunikujeme a tak je to dobre 😉 občas mužik ma vytača ale už som si zvykla aj mala je neaka mrchava

laurinkadanielka
17. jún 2010

tak lucke a celej jej rodinke prajeme pekny vylet a hlavne nech mate pekne počasie 🙂 🙂

luciankasebastianko
autor
17. jún 2010

ahojte a dakujeme 😀 to počasie asi nič moc ale neva 😎

laurinkadanielka
20. jún 2010

@linka ahojte čo si dnes porabala jadokopi nič dnes sa mužik s malou hraju sa a teraz išli niekde sa povoziť na aute mam trošku klud 🙂 lucka bola na vylete stretla sa s kamoškami s konika luci napiš ako bolo 😉 včera bolo u nas ku dnu otcov posedenie pri gulaši hral sa fotbal bola som sa aj ja pozreť mala sa tam vyšantila 😉 ale predtym sme sa s mužikom ešte pohadali 😒 on je strašny len ma furt buzeruje už ma to nebavi 😠

luciankasebastianko
autor
20. jún 2010

ahojte už sme doma dala som aj fotky na fb bolo uplne fantasticky 😉 tak dlho si píšeme a teraz som ich videla a šete aj tolko detičiek malému sa velmi poačilo boli sme sa aj okúpať na podhajskej v penzione boli velmi mili no slovom suuuppeerr 😀

laurinkadanielka
21. jún 2010

ahojte luci tak vam bolo super vidieť to aj na fotkach 🙂 a tolko detičiek pokope a mamičiek oteckov no super 🙂 a druha lucka nam zase nepiše luci ozvi sa čo maš noveho a či sa chystate niekde na dovolenku

linka
21. jún 2010

ahojte,nové nemám nič,len účes a farbu vlasov 😉 na dovolenku sa zatiaľ nechystáme nikam,lebo muž má nariadenú dovolenku,keď mne bude zrovna končiť celozávodná,takže bude aj on aj ja sám-a 😖 čo už,ale možno sa to ešte zmení 😨
Dadi muž ťa furt buzeruje? nepríjemné,mňa pre zmenu kontroluje,je to na hlavu 😒 🙄

luciankasebastianko
autor
21. jún 2010

ahojte baby ,luci a nedá sa ti predlžiť aspon na pár dni dovolenka a muž že by začal dovolenkovať aspon o pár dni skor ?

luciankasebastianko
autor
21. jún 2010

inak aj mna ten moj občas tak neserie, že by som sa po stene škriabala z nervou 😠

laurinkadanielka
23. jún 2010

ahojte luci tatik nam doma urobil prednašku 🙂 🙂 🙂 ale ja si s toho nič nerobim že či sme sa valali po krikoch ja že ano 😀 😀 čo už s nim 🙂 🙂 druha lucka ma zajtra narodky zajtra jej zagratulujeme 🙂

linka
23. jún 2010

ahojte,Dadi a čože ste v tých kríkoch hľadali? 😀

@luciankasebastianko nedá zatiaľ,kopec ľudí má naďalej voľno,aj po dovolenke 😒 no uvidíme ešte

laurinkadanielka
23. jún 2010

ale trošku sa so sebastiankom pobili

laurinkadanielka
23. jún 2010

zajtra rano pojdeme doktorke laura ma niečo v uchu dnes som jej tam pozrela aj jej to divne zapacha neviem čo to može byt

luciankasebastianko
autor
23. jún 2010

Ahojte 😀 @laurinkadanielka no viem si to predstaviť 😅 malému su nechty až po bruška ostrihala to je decko 😠 neviem prečo ke taky mrchoš najskor ju stíska moja moja a potom ..... 😔
@linka škoda spoločná dovelanka by vám pomohla

laurinkadanielka
24. jún 2010

@linka všetko len to naj ti prajem k narodeninam 🙂dnes sme boli u doktorky tak tam mala krvavu zrazeninu vybrali a už je dobre 3 hodiny sme tam čakali no hruza deti tam nemali prednost

linka
24. jún 2010

@laurinkadanielka dakujem pekne 🙂

luciankasebastianko
autor
24. jún 2010

ahojte
@linka všetko najlepšie, nech si zdravá ,krásna a nech ta chlap poslucha 😉
@laurinkadanielka dada a to sa jej tam ako stalo ? 😕

laurinkadanielka
24. jún 2010

no pichla si do uška tou paličkou čo sa čistia uška a tak som davala pozor ešte minuli tyžden si to urobila tatik ma dobre zvozil vždy som len ja najhoršia 😒

luciankasebastianko
autor
24. jún 2010

Noooo neviem čo by tatík hovoril ,keby má také čertisko ako je Sebastian 😒

laurinkadanielka
25. jún 2010

ahojte lucka aj robiš oslavu na narodky aj tortičku si neaku pečieš? 🙂

linka
25. jún 2010

ahojte,v nedelu robim oslavu a tortu mam na plane,ale neviem ci ju mam spravit,uvidim zajtra ako s ami bude chciet 😉

luciankasebastianko
autor
25. jún 2010

ahojte lucka júúúúúj len sprav tortu prídem na kusok 😝

laurinkadanielka
25. jún 2010

aj ja pridem 😉

linka
26. jún 2010

ahojte,tak ju teda spravim a cakam vas 😀 ale nie naozaj by sme sa uz mohli niekedy stretnut co vy na to ? 🙂

laurinkadanielka
26. jún 2010

@linka aj ja som už nato myslela musim to prebrať s luckou šoferak ma tak by to nemal byť problem ked budeš mať dovolenku vtedy by sme to mohli naplanovať 🙂 my dnes grilujeme a na večer sa chceme isť pozreť do vedlajšej dediny su tam kolotoče a hasiske sutaže gulašik aj zabava 😉

luciankasebastianko
autor
27. jún 2010

ahojte čo sa to tu pečie ? stretko ? no ja vodičak mám ale najdalej som bola tuším raz v Nitre s mužom 😝 a teraz z drobcom už mám problém prejsť aj do BN (14km) 😒 Luci budeš musieť prísť ty 😝

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre