Nielen pre Lucky. Pokecajte!

luciankasebastianko
29. júl 2009

Tak tu môžeme pokecať 😀

linka
2. nov 2010

ahojte,sa citim ako keby ma presiel vlak po tej nocnej 😖 este aj nadchu mam ☹ a vy co ste robkali? 🙂

laurinkadanielka
2. nov 2010

ahojte no mne nervy teču s mojej krpane upištanej 😠 mužik dnes ležal krutila sa mu hlava mala s čoho dostal odomna priučku 😀 pohrozila som mu že ešte raz bude taky zly tak odidem od neho

linka
2. nov 2010

@laurinkadanielka tak to bol tvoj muz asi dost neprijemny,ked si mu tak pohrozila 😲

laurinkadanielka
2. nov 2010

@linka no stale len huči a nervači a za všetko možem len ja tak ma to už nebavi musi sa polepšiť

luciankasebastianko
autor
2. nov 2010

ahojte kočeny veru len tvrdo na chlapov 😀 dnes bolo krásne teplúčko 😝 keby tak bolo až do decembra 😅

luciankasebastianko
autor
3. nov 2010

kde ste ? 😉 daduš zajtra idem do TN

linka
4. nov 2010

ahojte,ja som teraz prisla od zubara,pre tento rok mam uz pokoj,som po nocnej,spala som dve hodiny,chvilu sa este potrapim a zalahnem 😀 a vy ako?

laurinkadanielka
4. nov 2010

ahojte no aj ja už musim isť konečne zubarovi ja som robila hranolky syr už sme napraskane tak sa ideme vyvalovať pri rozpravky 😀 😀

linka
4. nov 2010

@laurinkadanielka hranolky so syrom by som si dala 😝 😉

laurinkadanielka
4. nov 2010

@linka pridi ešte mame toho dosť 🙂 škoda že byvaš tak daleko ☹

linka
4. nov 2010

@laurinkadanielka to mas pravdu,skoda,ze je to taka vzdialenost,ale snad sa raz stretneme 🙂

luciankasebastianko
autor
4. nov 2010

ahojte
@linka určite sa raz stretneme ja ked budem musiš napísať do pošty pre teba 😀

linka
5. nov 2010

@luciankasebastianko no co si 😀 sak by som sa v telke od hanby prepadla 😀

luciankasebastianko
autor
5. nov 2010

@linka a prečo ? 😕

linka
6. nov 2010

@luciankasebastianko lebo nie som na take veci,ze to telky a podobne 😉

linka
6. nov 2010

co mate dnes na plane? pripadne co varite zajtra? ja naplnim kur.stehna,dam piect spolu s kapustou do rury a knedlu k tomu,mnam sa neviem dockat 😝

laurinkadanielka
6. nov 2010

@linka mužik dnes tepoval koberec v našej izbe 😀 😀 ja som povysavala poumyvala dlažky oprala bola som u našich lebo inač by nevytepoval koberec laura by mu ponom behala 😀 my zajtra kurča pečene ale na panvici ked je ešte pokazena truba a včera sme boli v trenčine laure sme kupili kočiarik už na vianoce babka jej kupila babiku už mame aj kuchynku a ešte neake oblečko knižku 🙂 mužik si kupil rifle a ja nič 😒 neako my nič nepadlo do oka 😉

luciankasebastianko
autor
7. nov 2010

ahojte ja som varila zem. šalát + rezen a polievka minestrone ešte zo soboty 😝 my sme dnes malovali 😅 dám fotočku ale mám pokazeny foťák a ešte to musíme aj dorobiť, lebo nám vydalo len na jednu stenu musíme dokúpiť 😎

luciankasebastianko
autor
8. nov 2010

ahote ženy čo porábate ? 😉 počko o ničom čo už budeme si musieť počkať do leta 😝

laurinkadanielka
9. nov 2010

ahojte dnes konečne pekne včera som bola u kamošky na našteve po dlhšej dobe len laure sa tam nepačilo maju velke deti nemal sa s nou kto hrať tak vijedala cukor a čuškala 😀 keby to tatik videl tak ho s nas porazi 😀

luciankasebastianko
autor
9. nov 2010

ahojte mne ešte maly spí musím ho isť zobudiť bola som s mužom v TN a strážila ho babka tak zaspal až o 15 som zvedavá kedy pojde spať 😠 sme chceli ešte večer domalovať stenu, ale s asistentom to nepojde 😖
možno sa ešte ozvem pekny večer 😉

linka
9. nov 2010

@luciankasebastianko a co malujete a na aku farbu? 🙂
@laurinkadanielka a chutil jej cukor? 😀

laurinkadanielka
9. nov 2010

@linka ano chutil 😀

luciankasebastianko
autor
10. nov 2010

ahojte
@linka malujeme na oranžovo-tehlovú 😅

@laurinkadanielka boli ste dnes v Borčanoch ? ja som už zajednala 13- ludka kovačikova a aj Poluchovích a bude dosť 😀

laurinkadanielka
11. nov 2010

@luciankasebastianko ano bola som ale dnes ideme do trenčina niečo vibaviť poobede

laurinkadanielka
11. nov 2010

konečne som si kupila topanky super lahunke aj na turistiku 😀 😀

luciankasebastianko
autor
11. nov 2010

ahojte
@laurinkadanielka aj mne si kupila kalendár ? 😕 ja som tiež bola s kamošou v Tn v materskom centre a samozrejme sme boli aj dinosaurov popozerať 😝 a toška aj na ježiška pokúpiť 😉

laurinkadanielka
12. nov 2010

@luciankasebastianko prepač my ja som ti zabudla n a ten kalendar 😒 a druha lucka sa ma ako?

linka
12. nov 2010

ahojte
@laurinkadanielka aký kalendar si mala kupit Lucke? 🙂 ja sa mám na nič,tá robota ma už ubíja,nič nevládzem,únava v plnom prúde,chodím skoro spat,ešte aj zajtra robíme a v nedelu nočná ☹ už aby boli vianoce 😅

luciankasebastianko
autor
12. nov 2010

ahojte @linka šak ty robíš jak otrok ☹

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre