Nielen pre Lucky. Pokecajte!

luciankasebastianko
29. júl 2009

Tak tu môžeme pokecať 😀

luciankasebastianko
autor
23. jan 2010

dobrú 😵 som sa trochu stratila uvažujem o škole po materskej tak hladám niečo blízko 😀 luci tak pridi bude sranda 😵

laurinkadanielka
24. jan 2010

ahojte luci zajta pošli mužika kupiť listky na ples lebo už je malo už je prihlasenych 30 parov bola u nas švagrina tak hovorila že ešte ale 20 parov može isť bude liter vina plneny rezen kapustnica kava aj tombola 🙂 čo ste neska porabali my dokopi nič boli sme vonku ale bola zima 🙂 mala je taka mrchava asi zuby aj v noci buntošila

linka
24. jan 2010

ahojte,no ja som dnes bola trochu von,potom ma čakalo žehlenie a šitie na stroji,ale už mám kľud,tak nakukujem či tu nie ste 😉 čo ste dnes varili? my sme mali maďarský guláš 😝

luciankasebastianko
autor
24. jan 2010

ahojte dobre dada pojdeme to zaplatiť 😉 aj ked neviem či sa budeme baviť ked tam nebude nikto z našej skupinky alebo rodiny 😕 ale snad ano a kto to tam hrá ?
luci dnes som malému spravila sližikovú polievku s morčacinkou a nám kačacie stehná s kapustou a knedlou
boli sme v topolčanoc pozrieť trošku a na nemečkách sa pošmykať dala som fotočky na fb

laurinkadanielka
25. jan 2010

ahojte my sme mali včera plnene kuracie rezniky mame ešte aj na dnes 😉 dnes bude zase sanovačka ale je zima 😉

luciankasebastianko
autor
25. jan 2010

😀 ahojte dada no dnes sme boli znova pekne dlho vonku 😀

laurinkadanielka
25. jan 2010

ahojte no ano ten naš špunt ešte nespi hra sa tu 😉

luciankasebastianko
autor
25. jan 2010

maly zaspal o pol osmej 😉

laurinkadanielka
25. jan 2010

no to sanovanie ho unavilo mna to už nejako nebavi to sankovanie musime vymyslieť niečo ine 😉

luciankasebastianko
autor
25. jan 2010

tak pridite terazpred nás a pojdeme polese popozerať 😀

luciankasebastianko
autor
25. jan 2010

dobrúúúúúúúúúúú idemaj ja do duchien 😵

luciankasebastianko
autor
26. jan 2010

ahojte no čo dada dobehnete ? 😝 maly zaspal bolia ho asi zuby aj v noci bo stále hore 😔

laurinkadanielka
26. jan 2010

no prideme ako sa mala zobudi hadam ale o tretej to stihneme až bude vonku zuzana poviem aj jej

laurinkadanielka
26. jan 2010

ahojte tak zajtra prideme o tretej sme sa dohodli zo zuzanou mala už buva neska je nejaka unavena 😉

luciankasebastianko
autor
26. jan 2010

no pekne zaspala 😉 maly zaspal tiež o 19.15 😀 neva ved ráno aj tak stávame 😉 dada máme vaše hrabličky 😅

laurinkadanielka
27. jan 2010

ahojte no my ešte nespime a mala ma riadnu modrinku no čo už ale tatino je s toho trošku nameko ja nie lebo to sa može stať hocikde budeme chvilu označkovany 😉

linka
27. jan 2010

ahojte 🙂

Dadi a čo sa malej stalo,že má takú modrinku? 😕
aj u vás je taká kosa? u nás je hnus brrrrrr a keď si predstavím do jakej kosy zas vstaneme,tak ma ide poraziť,je to hnus 😒 už nech je jar 😅
mužovi sa zatiaľ páči aj nepáči,lebo sa nudí 😀

luciankasebastianko
autor
27. jan 2010

ahojte luci Lauri bola unás na kávičku a ani neviem ako vlasne padla a narazila si čelo ja som bola s dadou v kuchyni a deti behali po chodbe neviem či ju ten moj čert aj nesotil ale aspon tata vie, že zle je raz dva lebo oni su hned mudry ked sa niečo stane a reči ,že nemohla si dať pozor a podobné 😲 a super že sa muž nudí v práci aj ja chcem takú prácuuuuuuuuuuu 😀

laurinkadanielka
27. jan 2010

no namastila son jej to odstanovou mastičkou ale vyzera ok lebo tu tancuje 🙂 🙂

linka
27. jan 2010

Luci jasné typickí chlapi,len oni dobre vedia predpokladať úrazy 😀 🙄 takže ste kávičkovali,aj ja chcem ☹ 😅

linka
27. jan 2010

nedopísala som-s vami kávičkovať 😉

laurinkadanielka
27. jan 2010

ale čajik sme mali a popijali trošku domace a sladke 🙂 🙂

linka
27. jan 2010

sladké by som si aj ja dala,mám ešte od vianoc mandľový likér,mám už na neho dlho šmak 😀 ,ale nemôžem,lebo beriem lieky 😉

laurinkadanielka
27. jan 2010

jaj mnam likery mam rada švagor robi dobru griotku tak vetšinou popijame to

linka
27. jan 2010

dadi a griotka s džúsom mňááám to je dobrota 😀

laurinkadanielka
27. jan 2010

no to som ešte neskušala a s akym džusom

linka
27. jan 2010

pomarančovým 😉

linka
27. jan 2010

dáš naspodok trochu griotky alebo kolko chceš a zaleješ džúsom 😝 🙂 to je dobrá alkoholická debata 😀

laurinkadanielka
27. jan 2010

no vyskušam 😉

linka
27. jan 2010

ale si to rozmiešaj,som nenapísala 😉 uvidíš aké fajné 😝
mám zmenu vlasov,včera som bola u kaderníčky,mám svetlý melír,potom sa odfotím a ukážem sa vám 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre