Nielen pre Lucky. Pokecajte!

luciankasebastianko
29. júl 2009

Tak tu môžeme pokecať 😀

luciankasebastianko
autor
17. apr 2010

ahojte dada tak sa pekne zabavte 😀 to slniečko má neskutočne teší aj malého snad sa zajtra niekde pozrieme 😅 prajem peknu nedelu zajtra robím zajaca 😝

linka
17. apr 2010

ahojte,Dadi tak fajn zábavu a pofoťte sa 😉
aj dnes som bola v práci,fuj 😠 my máme zajtra fašírky 😀

laurinkadanielka
18. apr 2010

ahojte bolo super laura si aj pospala na svadbe trochu a potom tancovala o jedenastej sme išli domov 🙂 bolo aj dost deti tak sa vyblaznili a jak taky čertik špinava 😉 no pofotili sme ked bude čas hodim foto 🙂

linka
18. apr 2010

ahojte,čo ste dnes robili? vonku bolo pekne,ale zajtra má pršať,hm,to bude deň 😒
Dadi nevesta bola aká? 😉

linka
18. apr 2010

teším sa na fotky 😵

laurinkadanielka
18. apr 2010

no nevesta bola pekna ale nemala zavoj len korunku niektorym sa nelubila a srašne malo tancovala tam su celkom ine svadby ako u nas 😉 napisala som že bolo super ale tak pre malu premna nie nemalo to taky šmrnc chybal tam starejši nemal to kto zabavať ani sme nevedeli kde sadnuť chaos ale nevadi mali sme vylet so zabavou možno keby sme boli do rana bolo by to ine jednemu tanečnikovi sa rozparali nohavice medzi nohami no sranda že bola to bolo už nad ranom potom že mu dali take kratke 😀

luciankasebastianko
autor
19. apr 2010

ahojte my sme boli na pstruha maly aj chytal 😀 dam foto na fb 😉 no ja si neviem predstaviť navestu čo sa nezabáva 😨
ja som sedela len ked sa jedla polievka 😀 len na šatách zodraty na 2 cm 😲 a bol to 😲 nadherny den 🙂

laurinkadanielka
19. apr 2010

no aj my sme sedeli len ked sa jedlo 😀 no čo už aj lubo bol so svadby sklamany a tak sa tešil ale aspon naša mala sa zabavila a zatancovala si bola to jej prva svadba 🙂 bola strašne zlata zo začiatku to vyzeralo že sa ani nenajeme a zahodinu ideme preč lebo len pištala ani zastolom sedeť no hruza 😠 boli tam všade povešane balony a ona len balon chcela potom jej dedo našiel tak bolo dobre 😉 deti šaleli za balonmy zachvilu bolo ponich aj po peknej vyzdobe 😒

linka
20. apr 2010

ahojte,dnes vyzerá,že bude pekne 🙂
Dadi a kde máme fotky? 😉
Luci mňam pstruh a taký pečený 😀

linka
20. apr 2010

tento týždeň pečiem tortu pre otca,potom hodím na FB,dúfam,že sa podarí 🙂 len neviem čo mu máme kúpiť,on je rybár,tak som rozmýšľala niečo na tú nôtu,len neviem čo 😨

laurinkadanielka
20. apr 2010

ahojte luci nebol čas muž chodi večer domov potom ešte porobi vonku niečo a dostane sa tu až večer a to mala pozera s nim rozpravky a potom je už unaveny a ide spať 😉 ale dnes to tam hadam da lebo ja to neviem daťa my sme oslavu odložili lebo same sladkosti torty sme mali cely vykend tak oslava bude o dva tyždne

luciankasebastianko
autor
20. apr 2010

ahojte dada zajtra bude party ? pridete dens ste malému chybali 😝 Luci my tiež ideme bybárovi na 50 tku tak pojdem pozrieť do rybarskych potrieb a možno len pre sprostosť kupim vedierko červíčkov 😀 nech je sranda 😀

laurinkadanielka
20. apr 2010

no neviem ale zajtra už budeme doma hadam lebo tato ma prisť prv z roboty a chce ist niekde no ved uvydime a riško neni asi doma

luciankasebastianko
autor
20. apr 2010

ahoj dada znova je preč šak povedala že to je posledny krát 😕

linka
20. apr 2010

ahojte,konečne doma z blázinca 😖 a kde chodí ten Riško? 😕

laurinkadanielka
21. apr 2010

ahojte no riškova mamina chodi do roboty a jej mamina ho opatruje ale oni su z levic teda jej rodičia a tam ho beru už tam bol 3 tyždne a teraz ho zas neni

linka
21. apr 2010

ahojte,Dadi a Riško nemá otca?

linka
21. apr 2010

či aj on robí?

laurinkadanielka
21. apr 2010

ma aj on chodi do roboty maju novy dom postaveny a ona ma dobru robotu robi podmajstrovu kde sa vyrabaju topanky

linka
21. apr 2010

a čo budete dnes robiť? vonku je krásne 😵

laurinkadanielka
21. apr 2010

no pobede pojdeme von prišiel nam domov tatino ide kupiť niečo malej do mesta a spravime si menšiu oslavu 🙂 a asi bude malej vynšovať aj sebastianko tak musim byť nachystana 😉

linka
21. apr 2010

juuuj veď Laurinka má dva rôčky,tak to jej prajem pevné zdravíčko,veľa šťastíčka a aby vám stále robila len radosť !!!! 😵

laurinkadanielka
21. apr 2010

dakujem luci vždy to zabudnem napisať som rada že som si tu našla super kamošku teba lucka škoda že nebyvaš tu blišie k nam 😉 aj druha lucka je super kamoška tieš aby sa nehnevala že nespomeniem aj ju 😀 no dnes už dufam mužik da tie fotky 😉lebo prišiel prv z roboty 😉taky chodi narobeny len povečeroch masirujem 😀 😀 😀 😀 😀

luciankasebastianko
autor
21. apr 2010

ahojte kámošky 😀 pekné dada že si si spomenula 😲 nuž muž mal dlho pestávku teraz sa musí zapracovať len masíruj ved na vyplatu ťa pozve na masáž aj on 😎 luci a kde to presne pracuješ v Kropachoch ? dnes dávaliv TV že do jednej fabriky v Spiš.novej V. sa dobíjal bocian 😀

laurinkadanielka
21. apr 2010

kuk na fb pridala som nejake foto 🙂

linka
21. apr 2010

ahojte,jeej Dadi jak si to pekne napísala,aj ja som rada,že vás mám 😵 😵 🤐
Luci Sp.N.Ves je môj okres,nie mesto v ktorom bývam,takže bocian sa nedobíjal do tej kde ja robím 😀 ,ale možno zablúdi aj k nám,nemá to ďaleko,iba 30 km.. 😅 😀

linka
21. apr 2010

fotky sú pekné,len teba veľmi nevidno,lebo si otočená,som chcela vidieť šatky čo si mala 😉 a Laurinka akú mala zlatú sukničku,taká bambuľka 😵 a na tom kolotoči som si hovorila,že s kým to tam je a aha Luckin drobček,podarení sú 😵

linka
21. apr 2010

a to že nebývam bližšie aj mňa mrzí,ale veď možno raz zájdeme na výlet,u Lucky si postavíme stan na zahrade,aby sme mali kde spať 😀 a bude 😅

laurinkadanielka
22. apr 2010

ahojte luci šaty som nemala ale bluzku a nohavice no u lucky by ste mali kde spať ta ma izieb vela 😉

laurinkadanielka
22. apr 2010

no pridala som fotku kde ma vidieť 😉 luci ano je to sebastianko to bolo včera prišli so samimimi balonikmi aj darčekom dostala taku flašku cecačik a sladkosti 😉 a tatino jej kupil knižky macka pu a ešte pojdeme domesta a niečo jej kupime aj tak už ma toho vela 😉 aj tortu bude mať macka pu 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre