Nielen pre Lucky. Pokecajte!

luciankasebastianko
29. júl 2009

Tak tu môžeme pokecať 😀

linka
24. aug 2010

ahojte,tak mrcha ešte stále nikde,večer som málinko špinila,ale zatial je to preč,tak uvidíme čo bude 😉
@luciankasebastianko teším sa na fotky 🙂

laurinkadanielka
24. aug 2010

@linka dnes ti v robote nebude horuco u nas strašne prši prave som dorobila palacinky no a budeme s malou pozerať rozpravky ked prši 😉

linka
24. aug 2010

@laurinkadanielka zato u nás je dnes hic,ale na zajtra hlásia dážď 😉 tak aspoň sa bude lepšie dýchať 😎

luciankasebastianko
autor
24. aug 2010

ahojte
@linka držíme aplce nech nepríde mne na podiv prišla ešte včera 😀
@laurinkadanielka tak si užite pekny den zajtra v borčanoch 😉

linka
25. aug 2010

@luciankasebastianko ďakujem,ale zasa špiním,tak to asi nevyšlo,no nevadí 😉

linka
25. aug 2010

v septembri začíname boj 🙂

linka
25. aug 2010

čo budete dnes robiť? 😉

laurinkadanielka
25. aug 2010

@linka ja som u našich tak trochu si odychnem

luciankasebastianko
autor
25. aug 2010

ahojte
@linka 😉
@laurinkadanielka zajtra neprídeme 😝
idem pozrieť malu Sašku do BA berieme aj malého 😀

laurinkadanielka
26. aug 2010

ahojte
@luciankasebastianko a zajtra zas my nebudeme doma ideme na zemiakovu brigadu k našim 😀

luciankasebastianko
autor
26. aug 2010

ahojte 😉 vylet dopadol o.k. malá je užasná 🙂 maly bol neposlušny tak sme sa po 2 hodkách račej zbalili 😅 stále kričal ,driapal sa malej do postielky atd 😒 😠 ale cestu zvládeol vyborne 😎

luciankasebastianko
autor
27. aug 2010

ahojte čo porabate ? 😀

laurinkadanielka
28. aug 2010

ahojte nič neporabame vonku prši tak pozerame tv hry 😀 dnes som bola u kaderničky dala som si medenu s melirom nech trochu vyzeram lepšie na tej svadbe neako sa my nechce isť ale laura sa vytešuje 😀 ale dostali sme kašel od svokry ide ma poraziť 😠

linka
28. aug 2010

ahojte
@laurinkadanielka určite si kočka 😉
@luciankasebastianko my sme pozerali film na dvd,lebo u nás tiež prší 😒
zajtra ideme na oslavu,svokra mala narodky,kúpila som jej obrusy,kozmetický balíček,bonboniéru a kyticu 😀 pozvala nás na obed 😝

linka
28. aug 2010

@laurinkadanielka na akú svadbu idete? nejak som nepostrehla 😕
nás čakajú budúci rok dve svadby,mužov brat a moja kolegyňka , moja "30-tka",naša Miška bude mať prijímanie a ked som na niečo zabudla,tak potom dopíšem,lebo teraz ma rýchlo nenapadá 🙂

luciankasebastianko
autor
28. aug 2010

ahojte my sme dnes boli v TN mužik mi kupil zahradny nábytok potom odfotím 😎 a chceli sme kupiť aj malému trampolinu ale musíme ju objednať 😒 a príde asi koncom tyždna 😉
@linka zabudla si na krštiny 😀 na rok už určite budúúúúúúúúúúú 😉

laurinkadanielka
29. aug 2010

@linka bratrancovi na oravu ideme už vo štvrtok 😉 včera sme boli u nas na vatre laura sa vyblaznila s detmi aj so sebastiankom 😀 😀 už varim polievku a činu dnes rychle varenie pooobede ideme zaviesť segru do trenčina

luciankasebastianko
autor
29. aug 2010

ahojte 😉 dnes sme papkali obedík hovädziu polievku + mäsko na hríboch + bublanina s jahodami na terase super pocit som potom tužila už 2 roky 😝 sice sa nabehám pokial všetko vynesiem a spracem ,ale aj tak super 😵

laurinkadanielka
30. aug 2010

ahojte
@luciankasebastianko pekne aj mne sa take pači prideme otestovať 😀 😀 maly ako pekne pozuje 🙂

linka
30. aug 2010

ahojte 🙂
@luciankasebastianko paráda,aj ja túžim po záhradnom nábytku a hlavne ten super relax potom 😵

laurinkadanielka
30. aug 2010

ahojte bola som s malou u doktorky ma ten kašel hrozny dala nam sirup dufam že do štvrtku budeme fit mne už prechadza kašel veru taky relax to je super odychovat na terase 🙂

linka
30. aug 2010

@laurinkadanielka skoré uzdravenie obom prajem 🙂
dnes je vonku hnusne,u nás prší a riadne sa ochladilo,zapla som kúrenie aspoň na chvílu,lebo zamrznem 😅

laurinkadanielka
30. aug 2010

bola som si kupiť suknu čiernu ta sa my hodi k bluzke konečne som spokojna budem vyzerať trochu lepšie 😀 😀 ale musim si hu trošku skratiť 😉 no počasie je oničom ale už od štvrtka ma byť teplo 🙂

luciankasebastianko
autor
30. aug 2010

ahojte 😉 pridite na kavu ked bude pekne budeme reklaxovať všetky na trase 😀 ta zima je strašná ja chcem letooo malému som objednala na narodeniny trampolinu a neviem či si ešte zaskáče 😒
@laurinkadanielka skoré uzravenie a zajtra prídeš na nechty ? okolo 9.00 prídem aj s malym nech sa pohrajú 😅
@linka teraz majú super akcie na zahr. nabytok 😎 koniec sezony 😉

laurinkadanielka
30. aug 2010

@luciankasebastianko nie nepridem na nechty

luciankasebastianko
autor
30. aug 2010

@laurinkadanielka prečo ? ☹

laurinkadanielka
31. aug 2010
linka
31. aug 2010

ahojte 🙂
@luciankasebastianko ty robíš nechty? 😕 😉
včera sme volali kúrenára,trebalo nám urobiť prehliadku kotla no a pri kontrole zistil,že nám odišla nejaká nádržka či čo to je,tak sme si zarobili 😠 a inak normálne ide,nechápem 😖 teraz čakať,kedy to príde spraviť

laurinkadanielka
31. aug 2010

ahojte no ochorel nam aj tatik ☹ laure je už lepšie aj mne lucka nerobi nechty ale jej švagrina 🙂
@linka aku smenu maš zajtra mate volno tak si odychneš

linka
31. aug 2010

@laurinkadanielka ja mám od včera voľno,plány máme splnené,tak som vzala dovolenku,až vo štvrtok idem ráno 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre