Nočné sovy. Pridajte sa

ifrimka
26. mar 2008

Je presne 22:22 GMT a ja este nespim. Cakam na svojho muza kym pride domov z roboty. Ak byvas hore neskoro vecer, pridaj sa...

ifrimka
autor
1. máj 2008

aj moj sa poti, po tatikovi...ja ho niekedy volam mojim radiatorom....svokra sa na nas strasne hnevala, ked u bola(viac menej sa sama pozvala na mesiac 😉 ), ze mu nedavame a ze ked ho bude hlava bolie, tak nam da...ani nam mama nedavala a sme tu...tak som si chcela iba tak zo zaujimavosti zistit

ifrimka
autor
1. máj 2008

inak, vcera som si tak citala nejake temy(vsetci zduchli kvoli problemom a ked ostalo takprazdno celkom to islo...ja si myslim, ze to tu pretazujeme,, zato tie problemy) a narazila som na tuto
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
...az mi zle prislo...ja mam teda verejny album aj na picase, ale tak sa mi nevolno spravilo, ze som rozmyslala o zmazani

uhlikova09
1. máj 2008

ja som nedavala ani po kupani,ani teraz nedavam hlavičku poriadne vyšuchorime 😀 on to ma straaasne raaad

ifrimka
autor
1. máj 2008

😀 uhlik

uhlikova09
1. máj 2008

dobre idem sovičky do večnych lovišt 😀

ifrimka
autor
1. máj 2008

dobru noc 09

krajcoanka
1. máj 2008

no moc si nepobudla 😉 🙂

krajcoanka
1. máj 2008

pa, uhli

krajcoanka
1. máj 2008

ifri, inač ja sa musim priznať, ja som tam mala 1 fotku.nahacinku, ale tu som davno zmazala. Ja aj kuk TN, ale nenapadlo by ma že zrovna na konikovi budu kukať fotky nieaky uchyli 😠

uhlikova09
1. máj 2008

paaaaaa aj ked sa mi nechce ale musim lebo kto rano o šiestej vstane k drobcovi? 😖 len jaaaa ale čo uz,chceli sme,mame 😀 😀 😀

ifrimka
autor
1. máj 2008

ja som tam teda umyselne nedavala od zaciatku, ja tak maximalne hornu polovicu tela ale asi aj to vymazem

ifrimka
autor
1. máj 2008

aj pred par dnami som pozerala film o hokejistovi nhl, ktory bol 4 roky(od 14) zneuzivany svojim trenerom....neskor ho udal....pravdiva historka....toho sa clovek najviac boji...ani nevies, ake svine existuju a mozno blizsie ako si myslis

krajcoanka
1. máj 2008

ja da vam iba ked je chladno, teraz už nie 😉

krajcoanka
1. máj 2008

ifri, je to strašne. Ja sa zatial nebojim, lebo je so mnou a školku mam na dohlad, ale škola je dalej. No možno dobre že byvame na dedine. tam to ešte nieje take rozšírené. ale nikdy nevieš či prave tam niekto nezavíta. 😢

ifrimka
autor
1. máj 2008

ved to....a pozri sa teraz, co sa prevalilo v rakusku...vlastny otec...pervert jeden

krajcoanka
1. máj 2008

ale tomu tiež nerozumiem.čo bola ta baba nemá? a koho udavala v pôrodnici ako otca? Ja som to nevidela, len mi manžel hovoril a na zozname som čitala, ale len okrajovo.

ifrimka
autor
1. máj 2008

ale ved ona tam bola, nepretrite 24 rokkov. on tie deti aj odrodil, dvere bolli tazke zelezne, vyrobene na mieru...on to mal postavene ako nuklearnu bunker a bolo to dokonce odizolovne zvukotesne...ten magor to planoval dobre

krajcoanka
1. máj 2008

t 😲 to som nevedela! 😲 a ako sa nato potom došlo?chuda ta dcera ☹

ifrimka
autor
1. máj 2008

on jej spravil sedem deti, jedno zomrelo, ked mali 1 rok(bolo jedno z dvojiciek) a on to mrtve telicko spalil...3 dalsie deti zili od narodenia s nim a jeho zenou, on ich polozil na prah doomu a tvrdil, ze ich tam nechala jeho dcera, lebo sa o ne nevedela postarat...tak ich zo zenou adoptovali(takze tam mali socialku asi 20x) a dalsie 3 zili s tou dcerou od narodenia v tej pivnici....jedno z tychto deti- dcera ochorela a on ju stary zobral do nemocnice....

krajcoanka
1. máj 2008

😲 no takto podrobne som to nečitala.Nevieš kde by som o tom mohla viac kuk?

krajcoanka
1. máj 2008

si tu ešte? 🙄 😔

ifrimka
autor
1. máj 2008

vies co, neviem, ja si citam noviny, co mi drahy doesie cestou domov

krajcoanka
1. máj 2008

ok, tak ja idem spať, lebo včera som išla spať až o 2.30 čo ma tak bolel ten zub.Nakoniec som si musela dať paralen 😖

ifrimka
autor
1. máj 2008

anka, idem ja spat (no vies co, najpr sa mo podarilo napisat sapt. potom spay 😠 )...sucham si oci ako moj maly...a vyzivujem ako keby som chcela cely notebook prehltnut

dobru noc

ifrimka
autor
1. máj 2008

dobre nacasovanie!!! 😀

krajcoanka
1. máj 2008

dobru noc 😉 🙂

jasterica
2. máj 2008

sovickyyyy...kde ste dnes?uz davno slnko za obzorom a vy nikde... 😕

jasterica
2. máj 2008

dnes tu ozaj nik nie je... 😕 sama sa nejdem so sebou rozpravat...dobru noc 😀

uhlikova09
2. máj 2008

Ahojte sovičky,uz spinkate????jastericka,ty menis fotku kazdy den 😀

krajcoanka
3. máj 2008

jašter, dobra fotka 😉 🙂 .pozuješ ako modelka 😀