Nočné sovy. Pridajte sa

ifrimka
26. mar 2008

Je presne 22:22 GMT a ja este nespim. Cakam na svojho muza kym pride domov z roboty. Ak byvas hore neskoro vecer, pridaj sa...

adulikka
29. sep 2009

za poštovné...len musí dcéra si upratať skriňu...len kedy to bude

hasleerka
29. sep 2009

no ja budem mať tiež pár vecí, čo nepredám ... ale ešte budú nositeľné aspoň pred dom či do piesku, tak ak by niekomu pomohli ... neviem či sa môžu aj také veci posielať ... ja som totiž kedysi vyhodila pred kontajner ešte celkom zachovalé veci a len to tam cigoši porozhadzovali, asi sú fajnovejší

adulikka
29. sep 2009

no musíš napísať ,že nosené veci na donosenie

adulikka
29. sep 2009

hej aj ja som to len tak vyhadzovala ,alebo dala rodine...ale už nik nechce ...a veru už sa mi nechce ani núkať...oni majú peniaze...kúpia si ...radšej by som niekomu čo to naozaj potrebuje

adulikka
29. sep 2009

len dúfam ,že píšu tie čo to naozaj potrebujú

no ak chceš ešte sa niečo opýtaj a idem há -há...ináč aj nanicmama sa núkajú zadarmo veci...alebo predávajú

hasleerka
29. sep 2009

no ja kupujem a predávam na MMB ... už som kukla aj nanicmama, len som sa tam nevedela orientovať, tak som to zavrela ... musím opäť kuknúť ...

ja myslím že píšu fakt tí čo potrebujú, ved zas tí čo na to majú by asi nechceli obnosené

hasleerka
29. sep 2009

no ja idem tiež spať, dobrú noc 😉

adulikka
29. sep 2009

no máš pravdu...ja som tiež skúsila predávať na MMB ,ale bez úspechu

hasleerka
29. sep 2009

mne sa pár vecí podarilo ... aj kočiar som chcela ale ten sa moc nedarí

adulikka
29. sep 2009

ten kčiar ani zadarmo sa mi nedalo 😀 a nie ešte nejaké to oblečko

hasleerka
30. sep 2009

ahojte, adulikka meškáš 😀

adulikka
30. sep 2009

no kukám ,že si ma predbehla ,ale najprv pozerám súťaže...

mirka099
1. okt 2009

halo? dnes tu sovy niesu??? 🙂

hasleerka
1. okt 2009

čauko, ja som na skok

mirka099
1. okt 2009

ahoj... a comu si dnes dala prednost pred pc?

hasleerka
1. okt 2009

jáj mm je v práci, tak som si rozložila doklady po posteli a zakladala a kukala panelák a odsúdené

hasleerka
1. okt 2009

ešte mi tam asi pár dokladov zostalo, tak asi ešte pôjdem len som vás tu chcela všetkých pozdraviť 😉

mirka099
1. okt 2009

to aj ja si zvyknem nechavat taketo prplave roboty na vecer ku serialom (tym istym co ty+ordinacia) robota ti ide od ruky, aj cas ti rychlo prejde pri ooblubenom seriali.. napr. bez serialov by som nedokazala zehlit 😀

hasleerka
1. okt 2009

no ja tiež žehlievam pri seriáloch, teraz najnovšie ale žehlím v nedelu pri superstar

krpito
1. okt 2009

babky spinkať 🙂

mirka099
1. okt 2009

jaj, co by sme si my zienky domace pocali bez tv? to by bol koniec domacich prac 😀
ja uz ich sledujem tolko ze nestiham.. ked je muz doma, telku nekukame... ked ma nocne, poctivo vsetko dohanam v archive 😀

hasleerka
1. okt 2009

no ja moc nemôžem doháňať, ja mám pc v detskej, tak moc nechcem púšťať zvuk ... ja toho moc nesledujem, akurát panelák a to aj mm, akurát v stredu mu dovolím modré z neba ... a ešte odsúdené ... teraz by som chcela ešte aj keby bolo keby

mirka099
1. okt 2009

no prave som citala tu temu a videla som ta tam 😉 to uz fakt neviem ako postiham... ja mam pc v spalni, nasadim sluchatka a idem 😀 vsak aj ty si kup, problem vyrieseny...
asi urobim tak ako ty.. vypustim obcas panelak, a budem vas citat co sa deje.

mirka099
1. okt 2009

no ja sa uz idem odstahovat do postele... citat knihu kym nezaspim.. lebo takto by som tu vydrzala aj do rana 😅
bru noc

cessy
1. okt 2009

mirka!!!!! 😕

cessy
1. okt 2009

sup na chvilku do nasej temy 😕 😅

hasleerka
1. okt 2009

a čo pekné čítaš ... inak nad tými sluchátkami už dlhšie uvažujem

adulikka
2. okt 2009

včera ste popísali...dnes som tu prvá 😀

johnie
2. okt 2009

ahojte, mozem sa pridat?

mirka099
2. okt 2009

ahojte... adulika, ja som len cakala kedy sa ozvete 🙂
johnie jasne, co aj ty nevies spavat?