Nočné sovy. Pridajte sa

ifrimka
26. mar 2008

Je presne 22:22 GMT a ja este nespim. Cakam na svojho muza kym pride domov z roboty. Ak byvas hore neskoro vecer, pridaj sa...

hasleerka
24. okt 2009

pancake tak šup umyť zúbky a ked všetky zaľahnú tak môžeš aj ty 🙂

adulikka
24. okt 2009

ani ja ešte nespím

hasleerka
24. okt 2009

adulikka a čo si sem už dávno nezahúkala 😀

adulikka
24. okt 2009

no ved som bola tu ,ale len chvíľu...len raz

pancake
24. okt 2009

mne sa este nechce spat.prave odisla kamoska a ma trosku problemy v rodine.... a muz jej volal aby isla domov... a ja tu flasu rozpitu a niccc. 😝

adulikka
24. okt 2009

no nalej aj mne..dala by si...a čo máš...aby som tu aspoň 😝 mohla

hasleerka
24. okt 2009

no pancake škoda že nebývaš bližšie tak by sme ju spolu dopili ... takto sa môžeme len tváriť že ulej aj mne

pancake
24. okt 2009

biele vino 😝 ale lepsi ako nic, nie? nalejem ti.

adulikka
24. okt 2009

to dosť neskoro šla domov...nebála sa ?...myslím tá kamoška

adulikka
24. okt 2009

no biele vínko to by si veru dala

hasleerka
24. okt 2009

no veru ja by som sa tiež už teraz bála po noci ísť, ja jedine taxíkom by som šla

pancake
24. okt 2009

ona sla na aute alfa romeo a byva o 3 ulice vedla. ale som ju pekne dohukala ze prisla na aute a zavolala som ju na vino tak isla s malou dusickou. inak by zostala dlhsie ale muz / 😝 / jej vyvolaval tak sla radsej domov.
no a moj iseiel prvy krat s kolegovcami /po piatich rokoch/ von a nudim sa ako 😝 😝 😝 😝 😝

adulikka
24. okt 2009

no ja mám manžela doma...on kuká telku a ja tu sedím pri Pc

pancake
24. okt 2009

adulikaka tak to v klude mozes chodik ku mne kazdy tyzden my mame stale vino kupene. len ho nema kto pit.
ked mam chut ja, tak P.pracuje a on nema chut nikdy lebo nepije. 😝

pancake
24. okt 2009

dulikaa mojho telka nezaujiima. iba obas kukne spravy,politiku a hned vypina net. a na telke tak formule a anglicku politikul 😝 😝 😝

adulikka
24. okt 2009

dnes to môžme byť o hodinku viac

frisbee
24. okt 2009

pancake...a aké máš???? 😀

adulikka
24. okt 2009

to zas ja pozriem správy

pancake
24. okt 2009

adulik aj ja by som kukala keby som mala kedy. 😖
firsbee mam vic druhov a poviem ti ze uz z troch flias uz dve vypite. ale ona, ta kamoska je polka a doniesla mi dobry salat a ja prasa nenazrane som ho prave zozrala a za budla som sa kuknut z coho bol ale boli tam cestoviny, slize, majoneza/smotana/sunka,hrasok a viac si nepamam. musim jej napisat. lebo ja som obzrata slovenskych jedal a ona mi dava recepty, len doteraz /4roky/som ani jeden nevyskusala 😔 😔 😔

adulikka
24. okt 2009

no aj ja mám akýsi hlad a v chladničke rozvoniavajú domáce klobásy 😝

frisbee
24. okt 2009

mňam,poĺská kuchyňa je dobrá....ja som sa zase nemohla obžrať šalátov o kúsok vyššie,v Lotyšsku...mňam.Vyskúsaj recepty,a hoď nám,nech si aj my užijeme 🙂

adulikka
24. okt 2009

pancake a prečo nemáš čas kuknúť správy

adulikka
24. okt 2009

no aj ja by si dala aj dobrý šalát...ja robievam vlašský

pancake
24. okt 2009

frisbee ja som prave dozrala jeden salat, ale taky kaloriclky.... no ale mnaaaamn 😔 😔 😔

adulika lebo my mame len anlicke spravy a na nete som iba vtedy ked spi maly. no a ked aj spi, tak varim a upracem /cez obed/ a vecer tak ako teraz tak sme cez net kupovali dom /dpo vcera / a uz sme z neho upustili a p. ISIEL na zatah s kamosmi prvy krat co sme v Uk s kamosmi /doteraz nikdy nechel ze to je strata casu, ale zatvorili nam firmu tak isiel/ 😔
no a ja som si myslela ze sa budem nudit no ale neviem ci nejdem spat...

adulikka
24. okt 2009

ešte nechod spať

adulikka
24. okt 2009

nerob nám chute so šalátmi...

vidíš to som si neuvedomila...že máš len anglické správy...no aspoň nepozeráš ,kde koho zas zrazilo...ktorú banku vykradli...no o nič si neprišla

pancake
24. okt 2009

adulika ale som asi ,,koza,, /unavena/

pancake
24. okt 2009

myslim koza s makcenom. 😨

adulikka
24. okt 2009

no tak bežkaj spinkať... 😔

adulikka
24. okt 2009

😀