Nočné sovy. Pridajte sa

ifrimka
26. mar 2008

Je presne 22:22 GMT a ja este nespim. Cakam na svojho muza kym pride domov z roboty. Ak byvas hore neskoro vecer, pridaj sa...

elise
29. mar 2008

ahojky imrimka ako dnes si sa mala? čo jakubko?

monkula
29. mar 2008

Elise. Chiarka to má na háku a Jarko sa teší... 😀 😀 😀 😀

Inak ,dneska so msa tak smiala, hovorím mu, ideme do Brna, a hádaj ako tam pôjdeme, Jarko, autom? vravím nie, Tak potom autobusom? Nie Hmmmm, tak potom na motorke? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

elise
29. mar 2008

😀 😀 na motorke by to bolo zložité 😀 ale je strašne podasrený 😉

elise
29. mar 2008

myslela som podarený 😉

uhlikova09
29. mar 2008

baby to dnes sa posuva cas 😕 boze to ja na materskej ako v jaskyni keby som zila

monkula
29. mar 2008

😀 😀 A hlavne by to bola zaujímavé... 😀 😀

elise
29. mar 2008

uhlikova no ano dnes v noci tak budeme o hodinu kratšie spať 😉 😀 😀

maja22
29. mar 2008

veru, dnes spíme o hodinu menej... ☹ ☹ ☹

uhlikova09
29. mar 2008

hej?normalne som mimo hehe

monkula
29. mar 2008

Uhlikova, že v jaskyni... 😀 😀 😀
Inak ja tiež nemám prehľad o ničom, ešte že mám na mobile dátum a čas... 😀

ifrimka
autor
29. mar 2008

vdaka za opytanie elise...vsetko oukej (ohromne sa mi to paci, ked ti to vypise oukej po pridani prispevku)

kuko sa dnes tak pekne vy.... ved vies, ze mal problem...neviem sa dockat, ked to poviem muzikovi. napposledy, ked sa nevedel, tak muz odchadzal do roboty zo slovami "daj mi vediet, ked sa to stane" . takze som mu poslala sms zo slovami "mission kaka accomplished.fotodokumentacia urobena" 😀

uhlikova09
29. mar 2008

tak co uz,ta materska achhh fakt som netusila že sa meni cas 😀 😀 😀 😀 😀

elise
29. mar 2008

ifim to je super gratulujeme k uvolneniu bruška 😉 my sme na tom podobne 😉

maja22
29. mar 2008

Keď nám náš Marek tiež dlho nek...., tak keď to konečne urobil, som vyhlásila: to len matka môže mať takú neskutočnú radosť aj z h...enka.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

evitkamalicka
29. mar 2008

elise malinke je zatial ok, 9.4. mam dalsiu poradnu

uhlikova09
29. mar 2008

maja22 😀

uhlikova09
29. mar 2008

a kde je dnes anjelik?

ifrimka
autor
29. mar 2008

maja nestras, ved my sme ani vcera z muzom nespali !!!! samozrejme, ze nie z " toho" dovodu 😢 maly nam nedal

dik elise, ved sa moj muz az prestrasil, ked som mu povedala o tom 16-dnovom rekordmanovi

elise
29. mar 2008

evitka teším sa stebou aj my sa snažíme o sestričku pre lukaska a nedarí sa nám 😒 máte vybrané mená?

lukasko ked sa vycikal do nočníčku prvý a posledný raz tak sme sa s manželom nesktočne tešili a každému sme to oznamovali akého máme veľkého chlapca odvtedy tam sedieť nechce iba sa snočníčkom sám hrá 😀

evitkamalicka
29. mar 2008

elise hej mame, zatial vyhrava Sofia a Samuel, ale to este nie je konecne

elise
29. mar 2008

evtika krásne mená 😵 doležité bude aby bolo zdravučké a bolo všetko v poriadku 😉

anjelinka dnes bola s mužíčkom na vílete tak jej hádam vyšlo počasie u nás lialo a lialo....lialo 😒 😠

evitkamalicka
29. mar 2008

elise a ako dlho sa uz snazite o druhe mimi?

uhlikova09
29. mar 2008

elise a kde byvas v akom meste?u nas dnes bolo celkom prijemne len troska zamracene,aha takze anjelinka si uziva hehe 😀

elise
29. mar 2008

evitka už to je rok ale nevzdáme sa malý prišiel po 6 rokoch snaženia 😉

evitkamalicka
29. mar 2008

no teda ja by som sa uz asi zblaznila keby sa tak dlho nedarilo, tak drzim palce

elise
29. mar 2008

ďakujem evitka veríme že budeme mať druhé babenko 😉
uhlikova ja bývam pri piešťanoch ale z popradu mám švagrinkú 🙂 🙂

evitkamalicka
29. mar 2008

elise treba verit a mysliet pozitivne to je dolezite a uspech sa isto dostavi

maja22
29. mar 2008

ifrimka, a čo som strašila? 🙂 🙂 🙂
teda, keď to bolo tých 16 dní, už som sa aj trochu bála... ale dr. mi hovorila, že pokiaľ je on veselý a v pohode, tak to nevadí, materské mlieko je veľmi ľahko stráviteľné... aj tak bolo... vďakabohu... 🙂 🙂 🙂

uhlikova09
29. mar 2008

ju inac posledne dni tu v poprade bola riadna kosa vam poviem teda

maja22
29. mar 2008

evitka, ty vyzeráš na veselého človeka - súdim podľa fotky - smejú sa ti aj oči... 🙂 🙂 🙂