Nočné sovy. Pridajte sa

ifrimka
26. mar 2008

Je presne 22:22 GMT a ja este nespim. Cakam na svojho muza kym pride domov z roboty. Ak byvas hore neskoro vecer, pridaj sa...

krajcoanka
1. apr 2008

moja reč!Nam sa to podarilo pri oboch na šupu. Kolko sa už snažilkuješ?

elise
1. apr 2008

krajanočka my sa tiež snažilkujeme len máme chvílu pauzu ale podrí sa aj nám aj ked na lukaska sme čakali 6 rokovtak sestriška hádam pôjde rýchlejšie ale anjelinka bude určite tehulka na vianoce s bruškom 😵

krajcoanka
1. apr 2008

ja mam dvoch chlapcov a vlete sa chceme snažiť mať dievčatko.ževraj to treba 3 dni pred ovulkou, tak to chceme skusiť. A ked sa nepodarí, tak to balím! 🙂 😅 😀

elise
1. apr 2008

tak budeš mať 3 nevesty 😀 čo viac si môžeš priať 😀 ae podarí uvidíš hlavne nech je to zdravučké

krajcoanka
1. apr 2008

potom dam vedieť! 😀

uhlikova09
1. apr 2008

hu huuu uz som spat 😀 maly mato konecne zaspal,anjelik uz pozera ordinaciu co?

elise
1. apr 2008

super aj ja dám vedieť ako sa nám podarí sestrička prípadne sestrička s pipíkom 😀 😀 😀

anjelinka
1. apr 2008

uz som tu...

krajci,takze sa snazime skoro rok... 😔

uhlicek, tu si? elisss?

elise
1. apr 2008

anjelinka ja som tu

anjelinka
1. apr 2008

nooo, asi babeny sli pozerat Panelak 😉 . Ja nahravam 😎

elise
1. apr 2008

ty si ho môžeš pozrieť aj opakovane 😉

anjelinka
1. apr 2008

jj, ano, mozem, ale vacsinou podvecer, ked opakuju, tak robim nieco ine a na nete je to take...nooo...nie ruzove...radsej z telky 😉

elise
1. apr 2008

anjelinka aako bolo s manželíkom na vílete? my by sme chceli ísť s malým začiatkom mája do zoo do bojníc tak dúfam že bude pekne vtedy tam majú byť na hrade tie strašidlá🙂

anjelinka
1. apr 2008

eliska, bolo celkom dobre, bola aj moja mamina, aj sestra, takze taka stvorka sme boli. a uz sme rozmyslali, ze kde by sme spravili dalsi taky vyletik, asi to vyhra zadielska dolina, taka mensia tura, trosku sme s mamkou kosti rozhybali.

a zoo bojnice su krasne, v lete sa tam chystame 😅 , urcite uz budete mat pekne pocasicko, ked pojdete 😵

elise
1. apr 2008

anjelinka tak ste mali krásny dníček 😉 a čo práca darí sa niečo?

anjelinka
1. apr 2008

no ano, krasny bol, dufam, ze coskoro si zopakujeme...

praca? no dostala som jednu ponuku, akoze ucit mesiac, ale tak nevzala som to, pretoze to by som sa odhlasila z UP, potom nazad po mesiaci sa nahlasit na UP, tak chapes....dufam, ze sa najde nieco lepsie.... 😉

elise
1. apr 2008

určite príde niečo lepšie ale aspon máš trochu dlhšie prázdniny 😉 vieš koľko detí v škole by si to stebou vymenilo? 😀 ale práca príde uvidíš, tak ako aj bábenko 😵

anjelinka
1. apr 2008

eli, verim tomu, ale uz by som aj rada sla do prace...dufam, ze sa mi podari teraz nieco najst, ak to ma byt v skolstve, lebo v maji skoncia tiez absolventi, takze teraz mam vacsiu sancu... 😉

elise
1. apr 2008

a akú máš aprobáciu?

elise
1. apr 2008

tak ja idem spinkať sovičky zajtra vstávam do práce bru nocku 😉 🙄 😔

anjelinka
1. apr 2008

som bola chvilku mimo, skoncila som filozoficku v Presove, odbor slovencina a pedagogika...

bru nocku eli 😉

uhlikova09
1. apr 2008

anjelik prisla som len kukuc urobit idem uz spinkat som takaaaa unavenaaaa papapa bru nocku 😉

anjelinka
1. apr 2008

uhlicek, dobru nocku, ja uz idem tiez zalomit...sa mi zda, ze cez vikend je to tu rusnejsie....ale este mozno niektore sovicky pridu zahukat...

tak papaaaa, huuuu, huuuu, huuuu 😀

krajcoanka
1. apr 2008

no sovičky, to zalamujete nieako skoro! 😀

uhlikova09
1. apr 2008

pa hu huuuuuuuuu

krajcoanka
1. apr 2008

je tu niekto? 😉

krajcoanka
1. apr 2008

😢

krajcoanka
1. apr 2008

hu húúúúúúúúúú 😒

ifrimka
autor
1. apr 2008

hu hu anka

krajcoanka
1. apr 2008

🙂 ahoj, zuzi! No čo ako si sa mala. Dostala si mail?