Nočné sovy. Pridajte sa

ifrimka
26. mar 2008

Je presne 22:22 GMT a ja este nespim. Cakam na svojho muza kym pride domov z roboty. Ak byvas hore neskoro vecer, pridaj sa...

ifrimka
autor
1. apr 2008

dostala, ved som ti aj odpisala.

mam sa ok, ty sa pochval! nejake to tu je riedke, nie?

krajcoanka
1. apr 2008

ale mne nič nedošlo.naposledy som čítala ten s tou fotkou, ale ja som ti odpisala.sorry ako píšem, ale píšem s jednou rukou a na kolenách mám davidka-kojím! 🙂

ifrimka
autor
1. apr 2008

ja som mojho kuka tiez az teraz polozila, on inak ako na rukach nezaspi

krajcoanka
1. apr 2008

všetci zalahli!pozreli si seriály a šli do hajan.Asi ich drapla jarná únava ked bolo dnes tak pekne. aj u vas svietilo slniecko?

ifrimka
autor
1. apr 2008

idem kuknut na mail, ja som totiz dnes bola velmi vytazena co sa tyka emailov, pre istotu skontrolujem, ale asi som odpisala 😒 😒 😒

krajcoanka
1. apr 2008

ja som ti ho posielala o 17 h.

maja22
1. apr 2008

ahojte sovičky huuuuuuuuu... 🙂
konečne som si vytvorila fotoalbum, huráááá 🙂 🙂 🙂 🙂

ifrimka
autor
1. apr 2008

aha, no neposlala som ti. ale hned napravim 😉

u nas bolo velmi veterno, ale teplucko. jakub sa mi rozplakal, ked mu zzacal vietor do tvare fukat!

ifrimka
autor
1. apr 2008

cau majka! ako sa mas? hned bezim kuket

maja22
1. apr 2008

no, mám sa celkom fajn - trochu ma bolí hrdlo a asi budem sopliť ako malý........ ☹ ☹ ☹

ifrimka
autor
1. apr 2008

aha hej uz si spominam, 3x od decembra, vsak? to nie je bohvieco

maja22
1. apr 2008

ano...

ale dnes sme boli vonku, trochu som aj rýľovala, malý pozoroval sliepočky a mačky, potom spinkal v kočíku na dvore... bolo fajne teplúčko... 🙂

krajcoanka
1. apr 2008

maji pekný album! ako ste robili ten pozdrav k vianociam? čeče!
Ty robíš (si robila) učiteľku? Tak to ti nezávidim- v dnešnej dobe! 😒

ifrimka
autor
1. apr 2008

a nezacal ich nahanat? kupila si mu choditko? ja by som chcela take klasicke, ale to uz nikde nie to....ale minule som citala, z choditka spomaluju ucenia sa chodit... co vy na to?

krajcoanka
1. apr 2008

suhlasim. Ja som mala pri st. take odražadlo- macko pooh (niekto ho na bazare predaval za 500,-sk, ale už ho tam neviem nájsť). Lubko sa naučil rýchlo chodiť. Zároveň sa naučil držať rovnováhu a dodržiavať rýchlosť 😀

maja22
1. apr 2008

ano, nájdeš ma na pokeci medzi učiteľkami 🙂 bola to moja prvá trieda a bolo mi s nimi fajn... keď prídem do roboty kuknúť kolegynky, decká sa hneď pristavia.... boli za mnou aj v pôrodnici...nie všetci - 6 báb a jeden chalan 😀 a malý bol akurát na prístrojoch, ani som im ho nemohla ukázať... 😒

Marek bol v chodítku od konca siedmeho mesiaca... páčilo sa mu, rýchlo si zvykol a lietal po kuchyni ako divý... ale naposledy ma dr. vyhrešila, že chodí po špičkách, tak máme chodítko vyhodiť.. no, nevyhodila som, ešte ho občas použijem... malý nemá svoju stoličku a keď mi pri papaní zunuje sedieť na kolenách, dám ho do chodítka a potom zje všetko... 🙂 🙂 🙂

maja22
1. apr 2008

anka, ten pozdrav som si vymyslela ja - dala som manželíkovi všetky obrázky a on mi z toho urobil koláž... je na to moooc šikovný 😎 😎 😎 🙂 - aj to oznamko o krste sme si tak urobili....

och, jsa sa tak rada chválim... 😀 😀 😀 😀 😀

krajcoanka
1. apr 2008

maji, to si mala dobrú triedu, ked ťa došli kuk. 😉
Nebolo by lepšie keby si ho učila jesť na stoličke? Takto sa ti naučí pri jedle behať. Moja sestra s tým mala problémy.

maja22
1. apr 2008

ja si ho pridržiavam, aby nebehal... niekedy si spolu sadneme v kuchyni na zem...

teraz ako štvornožkuje, je to oveľa horšie... snaží sa postaviť, ja si ani nevšimnem a už asi 7 krát mi spadol tak, že sa prevážil dozadu na hlavičku...
minule som tu čítala niekde o tom, ako z takýchto pádov na hlavu môže vzniknúť epilepsia... no, mala som dosť.... ☹ ☹ ☹

ifrimka
autor
1. apr 2008

majka, ten tvoj marek je zlaty. paci sa mi ta fotka, ked siv tom oranz. pulovry a ten usmev pri stromceku

marek bol predcasny?

maja22
1. apr 2008

v 37tt... vraj som mala malú placentu a mal slabú výživu....
ale teraz má hádam výživy dosť... 🙂

maja22
1. apr 2008

ja som sa minule dobre pobavila na tom tvojom brušku - exit... 😀 😀 😀 to bol koho nápad?

najradšej by sme tých svojich drobcov niekedy od lásky zjedli, však baby? 🙂 🙂 🙂

krajcoanka
1. apr 2008

Maji to som tam ja písala. Môj Lubko mal prasknutú lebku z pádu zo stoličky, ale vďaka Bohu-je v poho! 🙂
Ak chodíte do Ba tak v ikei predávaju také plast. lacné stoličky( Z tej Lubko nespadol!). Sú super, aj nohy majú daleko od seba , aby sa neprekotilo babo.

maja22
1. apr 2008

ja mám pocit, že by to boli asi zbytočne vyhodené peniaze. Odhadujem, že by v nej vydržal max 5 min... Ale ktovie, možno kúpime... U našich má takú drevenú stoličku po mne - chvíľu v nej obsedí, ale je v nej ešte maličký, zošuchuje sa z toho..

ifrimka
autor
1. apr 2008

to s tym exitom som ja tak raz blbla ... inak mam to stastie, ze ked muza poziadam o "full body treatment" tak ma pekne nakremikuje...pocas celeho tehu mi mazal brusko, ale ku koncu uz som nevedela vydrzat, tak som sa (a jeho) takto zabavala

a co sa tyka toho jedenia, tak ja mam hrozny fetis na tie male nozicky.jaaaaaaj 😝

dnes som muzovi povedala, ze to mi bude tak chybat, a on nato "neboj, este spravime" ...sice sa tesim, hlavne ak by sa podarilo dievcatko, ale uz to nebude mojho jakubkova nozka!

anka, tie deti su ako z gumy, co? ale my sa zato riadne zlakneme!

krajcoanka
1. apr 2008

práveže z tejto nespadne! Medzi nohami má priehradku a sú tam ešte popruhy. A super sa čistí. Ked som malého strihala a bola od vlasov, tak som ju dala do sprchy a iba som ju vystriekala.
Ináč ja som si kupila v rakúskej kike drevenú stoličku(vtedy ešte v Ba nebola), na ktorú by som povedala, že malý s nej nikdy nespadne a práve s nej sa mi vykotil! A ešte k tomu nás po zlave vyšla na 2 litre.😠

maja22
1. apr 2008

nemáš fotku tej stoličky?

ifrimka
autor
1. apr 2008

inak, ty vyrobcovia a predajcovia poriadne zarabaju na detickach, co? mate predstavu kolko steminuli na potrebnu vybavu vaseho 1.dietatka?

krajcoanka
1. apr 2008

urobím,počkaj! Dam ju do albumu

maja22
1. apr 2008

kočík - 5a pol, vanička, oblečko, babyvak, kozmetika - okolo 6 - 7 tis., no a stále niečo pribúda....
hoci, s oblečením máme zatiaľ asi najmenší problém... všeličo sme podedili, dostali... pár stoviek nás toja tie fotky, čo dávame vyvolávať a posielame.... 🙂 🙂 🙂