Nočné sovy. Pridajte sa

ifrimka
26. mar 2008

Je presne 22:22 GMT a ja este nespim. Cakam na svojho muza kym pride domov z roboty. Ak byvas hore neskoro vecer, pridaj sa...

ifrimka
autor
2. apr 2008

to je pravda, to som pobadala, ze jablkovy dzus pomaha

elise
2. apr 2008

treba si nápoje postaviť na viditeľné miesto a vždy sa trochu napiť ked to zbadáš a mliečko sa bude liať🙂

krajcoanka
2. apr 2008

najlepšia je slepačia polievka! Po nej mam tolko mlieka! 🙂 A ja som niekedy na vine že mam malo mlieka, lebo pijem malo tekutin.! 😠 Jeden den som si dala zaležať na prísune tek. a normálne som mala take plne prsa až mi stáli. 😀

elise
2. apr 2008

krajcoanka ifrimka tak nazdravie🙂

elise
2. apr 2008

hu huuuuu huuuu sovičky píjete?

krajcoanka
2. apr 2008

ja zas kojim!!! 😒 furt mrnčí! 😝

elise
2. apr 2008

krajcoanka aj lukasko zamrnčí ale dala som ho do kočíka pri sebe a tak len zahúpem, ale za hodinku sa zobudí na kojenie tiež🙂

ifrimka
autor
2. apr 2008

na zdravie!
ja som aj malemu spravila teply caj, lebo tiez nevie spat... a tak na nom vidno, ze je unaveny ☹ ☹ ☹

elise
2. apr 2008

ach tie naše deťúrence keby tak vedeli ako je úžasné ed môžu spinkať a lubkame ich ale neviem ako ste na tom vy ale môj malý už od 4 hore že sa chce hrať, očká vybuvane ja 🙄 ale podarilo sa mi ho ešte uchláloliť a umojkať k spánku 😔 ale hocikedy je ako duracel baterky alebo ako môj mužíček hovorí že povedz maminka kde sa vypína ta vrtuľka v riťke? 😀

ifrimka
autor
2. apr 2008

elise 😀 😀 😀

elise
2. apr 2008

ifrim kedy idete na poradnu?

ifrimka
autor
2. apr 2008

aj vase deticky si najprv poplacu, nedaju sa utisit a potom ukrivdene vzdychaju?

ifrimka
autor
2. apr 2008

o 2-3 tyzdne, preco?

elise
2. apr 2008

ifrim ja len už vás očkovali?

lukasko začína byť vzdorovitý a tiež vie tak dokonale skriviť pusinku

krajcoanka
2. apr 2008

my ideme 10.4. akurat som spomínala 1 maminke že môj typ na davidka je 8 kg, tak som zvedavá! On sa jej zdal priveľký.No však aj mal ked sa narodil 3980g a to by mal cez 4 hociako, len som 2 dni pred pôrodom nejedla a nepila. 😠

krajcoanka
2. apr 2008

ste ešte tu? 🙄

ifrimka
autor
2. apr 2008

ja som

elise
2. apr 2008

som ešte tu len som sa presúvala do postele🙂
ked sa lukasko naroful, tak mal 3850 g a meral 53 CM 😎

krajcoanka
2. apr 2008

ifri a jakub mal kolko?

Eli, to dobre! mala si normál? 🙂

ifrimka
autor
2. apr 2008

moj mal 4,1 a 53

a preco si nejedla a nepila anka? ja som prave v ten den mala strasnu chut na nieco syte, tak som uvarila na neskory obed pecene masko, pecene zemiaky a ruzickovy kel v syrovej omacke

uz mame ockovanie, najblizsie ked bude mat rok....ozaj ako sa ockuje u nas, lebo tu bolo jedno nepovinne asi 2 tyz po narod.(proti tbc) a potom pri 1.,2.,3. a 4. mesiaci

elise
2. apr 2008

uplne normál a dokonca som poctivo znášala bolesti až do fázy tlačenia kedy som žiadala epidurálku potom to bola super uľava

elise
2. apr 2008

babulky zajtra popíšeme bru nocku lebo moja sovička chce byť hore🙂

ifrimka
autor
2. apr 2008

ja idem tiez, lebo maly ma unavil, zaspal, tak to idem vyzit a idem nieco zjest 😝

krajcoanka
2. apr 2008

tak to si trieda, eli! 🙂
ifri, mna pripravovalina porod od pondelka rána stým, že už nemám jesť.David sa narodil v utorok o 18.Takže posledné jedlo som mala v nedelu večer. Ja som bola hosp. skôr v nemoc. na matrno- fetalnom odd. David tlačil na pečen a ta nepracovala ako mala, tak mi ho vyvolavali 😠 😠 😠 .o týžden skor. Ja som tam bola 2 tyž. cakom-prask a chlapy doma bačovali. Okrem toho chytil lubko na kramaroch slintavku, ktorá je infekč., tak nakoniec ani manžel nebol pri porode a nevidel ani maleho. Som mu posielala od susedky mms-ku ☹ . videl ho až na tretí den. ☹

ifrimka
autor
2. apr 2008

jemine, anka, to si teda mala zabavu

krajcoanka
2. apr 2008

tak už ste preč? No ja kým to napíšem! ☹
tak dobru nocku!

uhlikova09
3. apr 2008

hu huuuuuu ahojte sovicky 😉

elise
3. apr 2008

hu huuuuuu ahojky uhli to už je toľko?

uhlikova09
3. apr 2008

len pol deviatej 😀

elise
3. apr 2008

aký si mala den?