Nočné sovy. Pridajte sa

ifrimka
26. mar 2008

Je presne 22:22 GMT a ja este nespim. Cakam na svojho muza kym pride domov z roboty. Ak byvas hore neskoro vecer, pridaj sa...

anjelinka
4. apr 2008

majka, eli, ifrimka, krajci...ahojte 😉

uhlicek uz zdrhla, co? som ju nestihla 😕 😅

elise
4. apr 2008

anjelinka ahojky 😉

krajcoanka
4. apr 2008

janka,môj starší bol 8 mes. ked zomrela svokra. Tiež som nechcela ísť, lebo bolo vtedy -21st a bala som sa o maleho.Nakoniec som to vyriešila tak, že prišla ku mne moja sestra a ta ho varovala. 😖
Kamoška bola v 8 mes. ked jej zomrel ocko a bola tam. porodila normalne.Podla mna chod.povedz mužičkovi, že to robíš z lasky k nemu a on sa určite poteší, aj ked ti nič nepovie. Sprav to kôli manželovi, aby cítil oporu.
prímy odo mna hlboku sustrasť. Je to smutné, ked niekto zomrie. ☹

maja22
4. apr 2008

no, lúčim sa, zasa som prišla "len na chvíľku", ale tá koja chvíľka má teda dosť minút.... 😝

maja22
4. apr 2008

myslela som "moja"....

elise
4. apr 2008

majuška papa ale ta chvíľka stála za pokec 😉

krajcoanka
4. apr 2008

ahojčeky anjelinka
maji dobrú nocku 😉

anjelinka
4. apr 2008

ma akosi tlaci spat, neviem, ci o chvilku nepadnem za obet a prepnem do spankoveho rezimu..

aky ste mali dnes dnik dievcata?

ifrimka
autor
4. apr 2008

ahoj anjelinka

pocuvajte, ma to pre vas nejaky vyznam, ze je piatok? ja si to teda vobec neuvedomujem, den ako den

jankajs
4. apr 2008

Ďakujem babenky, ste zlaté, že ste si našli čas. Bežne mi pohreby nevadia, nemám z nich mory, ale ako som tehu, tak so mnou mávajú hormóny, že až. Stresujem, chaosím, a o slzách pri smutných správach ani nehovorím. Možno je za tým aj strach, že si tam urobím hanbu, keď tam spustím vodopád, ale asi to poriešim tak, že ak teda pôjdem, ostanem vzadu a odtiaľ sa potom vytratím v prípade pohromy zatopenia kostola. 😉
Dobrú nocku a ešte raz ďakujem. 😎

krajcoanka
4. apr 2008

ja ok! akurat ma david stiahol z oslavy. reval tam 2 hodiny až mu hlas zaskakoval. tak som ho zobrala do auta, že spravim kolečko a zaspí a nič. tak som zobrala oboch a išla domov. mužiček sa ešte dobre zabáva-ked nieje doma.
doma sa david na mna usmieval a tvaril sa ako keby nič. tak som sa tam tešila a..... 😠

krajcoanka
4. apr 2008

jani, urob ako si myslíš že bude správne! Prajem vela sily na pohreb aj na pôrod. V kolkatom si?

anjelinka
4. apr 2008

dnes su akosi vsetky lenive....

tak ja idem buvat, bru nocku dievcence 😉 😵

ifrimka
autor
4. apr 2008

v poho janka, ved mi len tak po "našsky"

anka to je na tychto detoch uzasne, nie? ale chvalabohu, ze
maju taku kratku pamat, inak by nas asi niekedy nenavideli (napr. za take odsavanie nosa)

elise
4. apr 2008

babulky malý sa mi zobudil a nie a nie ho uspať tak končím na dnes papa a dobrú nocku 😔

krajcoanka
4. apr 2008

no toto? 😲 zase sme tu sami ifri! 😉

jasterica
4. apr 2008

caves baby,aj ja patrim k nocnym sovickam... 😀

ifrimka
autor
4. apr 2008

no co uz! dobru anjelik, eli

mne este nehrozi, jeme z mojim manzelom zvysok ciernohorskej ceresnovej torty... kupili sme si taku fajnu mrazenu, podarilo sa este vmrazenom stave rozkrojit na pol, takze jednu pol sme zjedli a jednu nechali...na dnes. mnam

jasterica
4. apr 2008

ifri,aka to ta ciernohorska torta? 😕

ifrimka
autor
4. apr 2008

kakaova piskota potreta visnovym lekvarom, slahackou, prelozena dalsou piskotou a na tom visne zaliate zelatinou, po stranach slahacka a je to posypane cokoladovymi hoblinkami

jasterica
4. apr 2008

iiiha,to dobre znie... 😵 lakaveee... 😵

ifrimka
autor
4. apr 2008

ty si uz tiez riadny profik na konikovi jasterica, co? registrovana od 2006, to uz je daco.

jasterica
4. apr 2008

ifri,veru,ja som zvacsa v regione Nitra...sme tam uz stara parta... 😀

ifrimka
autor
4. apr 2008

ved som akurat kukla tvoje albumy.... ste pekny parik. ako dlho ste manzelia?

krajcoanka
4. apr 2008

ahoj jasterka!vitaj medzi nami. ako je to možne že si sovička a nepíšeš do nočních sov? 😀

krajcoanka
4. apr 2008

ifri, pozor na kalorie! ja som dnes bola u tej mojej gyndy, tak ma zfukla ako sviečku! 😠 že sa nemam čudo že mam mikozu, ked jem sladke! no čo mam robiť, ked mam chuť! 😝

jasterica
4. apr 2008

ifri,dlho...od 2001...ale spoznali sme sa v 1994 a dikes za komplimentik 😉 mas cerveny puntik u mna 😉

krajco,asi som ako sova az tak daleko nedoletela... 😀 az teraz... 😉

jasterica
4. apr 2008

krajco,aj ja lubim sladke... 😀 len to na mne nevidno... 😅 pred kramami je to priserne...som najviac na zmrzku zatazena 🙂

jasterica
4. apr 2008

karjco,ofri,vy ste uz stastne maminy... 🙂 aj my sa snazime,zial,zatial nic... ☹ ale riesime to,ideme teraz podla jonasovej metody 😉

jasterica
4. apr 2008

sorry,baby,schomolila som vam menaaa 😀 krajco a ifri... 😉