Nočné sovy. Pridajte sa

ifrimka
26. mar 2008

Je presne 22:22 GMT a ja este nespim. Cakam na svojho muza kym pride domov z roboty. Ak byvas hore neskoro vecer, pridaj sa...

krajcoanka
9. apr 2008

anjelika,to si došla na krátko? 😢

maja22
9. apr 2008

baby, marek začal v postieľke zasa plakať, tak som vyskúšala dať mu namiesto dudlíka fľašu s mliekom - už vychladnutým, čo už... - a on to so zavretými očkami všetko spapal.... 🙂

krajcoanka
9. apr 2008

maji to je dobre. Aj dado v noci pije(ale z prsnika 🙂 ) a cez den sa len otáča a pozerá. 😖

anjelinka
9. apr 2008

anka, som nejaka utahana, rano idem s manzom, vstavam o siestej, najneskor o pol siedmej...ja inak vyspavam do obeda, co odprevadim akurat michala do prace...hanba mi 😅

majka, ahojcek 😉 ...marek bol asi hladny 😉

maja22
9. apr 2008

Tiež nechcem malého nejako "presladzovať".... Ale zatiaľ nám piškótky nevadia, má len pár deka cez osem kíl... 🙂 🙂 Toho lepku som sa ajja bála, lebo máme intoleranciu na laktózu a tak by mohol mať nábeh aj na celiakiu, ale od deviateho mesiaca skúšam po troške... On je ináč taký malý hladoško... Nedávam mu toho moc, ale chcem, aby si postupne privykal na všetko... Keď som sa gastroenterologičky pýtala na obyčajné piškóty, tak povedala, že môžme začať v 8 - 9 - tom mesiaci.

jasterica
9. apr 2008

anjelik,ty nepracujes...? 😅 ja idem tiez do perin,bo rano ma skola volaaa 😉

maji,aj moj drahy piskotky a vyzivku a to ma uz skoro 30 😀

paaa a dobruuu baby 😔

anjelinka
9. apr 2008

Idem uz do postele dievcence...zajtra popisem viac...dnes som ako sova zdochla 😖 😀 .

Majte sa, dobru nocku vsetkym. 🙂 😵 😅

anjelinka
9. apr 2008

jastericka, no skoncila som pred dvomi mesiacmi vysoku, no a do prace nastupujem buduci tyzden 😉

maja22
9. apr 2008

jašterička 😀 😀 😀
dobrú nôcku vám prajem, dnes mámaj ja predsavzatie, že zhasnem pc pred polnocou... ale ako sa to blíži, neviem,neviem.. 🙂 🙂

krajcoanka
9. apr 2008

anjelik,tak si oddýchni a vyspinkaj sa. 😉
maji, náš drobec-ani neviem kolko môže vážiť(zajtra zistíme) je ešte malunký a ja mu dávam dosť sladké mlieko (strašne mi chutí sladké 😖 ), takže jemu netreba piškoty. 🙂

krajcoanka
9. apr 2008

jašterka, dobrú nocku. si učiteľka, ked škola volá?alebo študuješ? 🙂

ifrimka
autor
9. apr 2008

jej, to som isla lenmuza privitat z prace(dnes prisiel o hod skor) a vy sa uz rozchadzate!!!
kto tu este ostal?

krajcoanka
9. apr 2008

maji dobru nocku 😉

krajcoanka
9. apr 2008

ja 🙂

ifrimka
autor
9. apr 2008

jaj anka ty by si mala dostat medajlu ...medajlu behu na dlhe trate, ty tu v poslednej dobe byvas medzi poslednymi

krajcoanka
9. apr 2008

že, aj ja hovorím! čo máš nové ifri?

jankatt
9. apr 2008

ahojte

krajcoanka
9. apr 2008

my sme boli v cirkuse s oboma deťúrencami a celkom fajn. normalne vydržali do konca, hoci david bol ku koncu už iba na prsníku. 😀 zajtra idem k pediatr. takže nesmiem zaspať 🙂

krajcoanka
9. apr 2008

ahoj jani, akurat som na teba myslela či sa stavíš na pár riadkov. 😀

ifrimka
autor
9. apr 2008

ale, caka ma par dni, ked svojho muza uvidim na par hodin v noci. jeden jeho kolega dnes dal vypoved. ale keby si vedela ako!!! oni nemaju povolene pouzivat mobily a jeho sefka nachytala ako sms-koval. vyziadala si mobil a povedala mu, ze po skonceni si pon moze prist. o pol hod prisiel do kancla s vypovdou, ze si prosi mobil a ze aj tak nemal rad jedneho kolegu, ktory sa bude vracat z doovolenky a ani pracu... velmi dospele, co? a tak moj muz bude musiet robit namiesto 8 hod 16 po niektore dni ☹ 😠

krajcoanka
9. apr 2008

oooooooooooooooh, tak to je sila! A to prečo mu zobrala mobil? To mi trochu pripada ako na ZDŠ 😀
však pokial niekomu vola, je to rýchlejšie ako sms.

jankatt
9. apr 2008

ale ozaj len na par riadkov lebo mala sa zobudila a teraz si pri mne kresli a nie a nie spat

krajcoanka
9. apr 2008

jani, to ju chytila múza 😀 ?

jankatt
9. apr 2008

neviem asi 😀

ifrimka
autor
9. apr 2008

no oni su v nepretrzitom kontakte z hostami(moj muz robi v hoteli...teda aj ja som, kym som nesla na mat.) a to by nevyzeralo velmi profesionalne. ved si predstav, ze prides do hotela a namiesto toho, aby ta tam niekto privital, tak si smskuje s neviem kym. to asi tak v hosteli alebo moteli a nie vo 4*

ifrimka
autor
9. apr 2008

zdravim janka 😎

jankatt
9. apr 2008

ahoj

krajcoanka
9. apr 2008

jááááááááááj.Ja som myslela že robí v kancli

krajcoanka
9. apr 2008

no babulky, asi vas opustím. rano vstávam 😠 tak dobrú nocku 😉 🙂

jankatt
9. apr 2008

oki idem aj ja si lahnut nech tolko nekresli dobru nocku