Nočné sovy. Pridajte sa

ifrimka
26. mar 2008

Je presne 22:22 GMT a ja este nespim. Cakam na svojho muza kym pride domov z roboty. Ak byvas hore neskoro vecer, pridaj sa...

jasterica
17. apr 2008

anjelik,eeee,to si elise receptik pytala... 😀 my sme mali dnes konove stretko v NR,uz je po chuti...dali sme pizzu a lososove salatiky 😉

krajcoanka
17. apr 2008

ahojte Jašter, Maji!

Jašter ano, ten sneh má byť na vrchu, ale ja to vmiešam do celeho, aby som bola k surovinám spravodlivá 😀 😀
Inak mne to moc(ten sneh) na vrchu nechutí.Neviem prečo. 😒

ifrimka
autor
17. apr 2008

zdravim. uz som spat. maly sa zase zobudil...ten jeho 30 min spanok 😒

krajcoanka
17. apr 2008

ahoj anjelinka.Dlho sme ťa nevideli písať!
Ako sa máš? 😉

anjelinka
17. apr 2008

ahaaa, esteze tak...ja akoze od pondelka som sa dala na dietu, ale dnes som zhresila na obed. moj muzik, tak on sa za nicim sladkym nezabija, on to nepotrebuje jednoducho, radsej taky reznik on. minule som mu kupila jahodove korneto s tym, ze to zje, uz som myslela, ze padlo za obet, otvorim dnes mrazak a ono mi to priam vypadlo k noham...tak uz je dieta porusena 😀 😀 😀

ifrimka
autor
17. apr 2008

cau anjelinka. ako sa mas? nejake novinky?

anjelinka
17. apr 2008

anda, cavendy, mam sa...hmm, asi celkom fajn, ked si odmyslim to hrozne pocasie v KE, celkom pekne to vyzeralo este poobede, ked sme ale vysli z tesca k autu, tak sme boli zmoceni az pod gatami 😠 .

ifrimka
autor
17. apr 2008

co vravis anjelinka o diete? nepocujem, bo mam v ustach lekvarovu piskotu s cokoladou... 😀 😀 😀

anjelinka
17. apr 2008

ifrimka, ahojcek, aaaale, ziadne novinky...vlastne, manzel si zaumienil, ze ma nauci soferovat, potom sa prihlasim do autoskoly, atd...tak v pondelok sme boli na takom odlahlom mieste, lenze tak ma vystresoval, hovori, zabrzdi a ja miesto brzdy som slapla na plyn, baby, keby neexistovali rucne brzdy, tak nase auto je rozbite a skoncilo by v stlpe 😀

ifrimka
autor
17. apr 2008

anka, vsak sa to nejako zalepkavi ten sneh, ci co! take divne...

jasterica
17. apr 2008

ifri,ja chrumkam jabko... 😉

anjelik,inak zmrzky su moja choroba...jem ich na kila...mnam 😵

krajco,inak ten sneh ani ja moc nemusim... 😝

ifrimka
autor
17. apr 2008

to sa neboj.ked sa trochu "otukas"(nie v tom pravom zmysle slova samozrejme), tak to pojde. moj ocino hovori, ze to (auto) je len hlupa masina, ktora spravi, len to , co jej povies... 😎

anjelinka
17. apr 2008

jastericka, nooo, za takym bielym magnumom by som sa hned hodila 😀 😀

anjelinka
17. apr 2008

ifrimuska, co ti budem vraviet, ked sme kupili auto, tak sme hned na druhy den rozbili predok a dva tyzdne bolo v servise 😀 😀 ...a ocino ma svatu pravdu, lenze ta hlupa masina si niekedy robi sama, co chce 😀

ifrimka
autor
17. apr 2008

anjelinka a vydela si reklamu na ten novy magnum? mystic...daco, neviem si spomenut
cokoladovy s cokoladou podla mayskej receptury 😝

jasterica
17. apr 2008

ja som mobil maniak...stale autom...uz si ako lemra pripadam...autom do roboty,z roboty,z obchodu a tam,vsadeee... 😕 aj bike mam,aj rolery,aj nohy vlastne,no motor vitazi... 😉

anjelik,magnum je fakt sila...ale ja milujem capovane zmrzky,v meste si vzdy kupit musim,ked okolo zmrzkovych stankov idem... 😉

krajcoanka
17. apr 2008

anjelinka, len si pekne urob vodičak. možno ho budeš ešte potrebovať ked budu deturence.
Ja som mala prvu jazdu načierno z Pk k nam domov na polskej fiatke-ppididlo a šak cesta rovná nie? a zrovna ako som odbáčala k nam na ulicu-bum do stlpa. Nadbehla som si do protismeru ako s kamionom a nestačila som zatočiť . 😝 Ale vodičak som spravila na šupu. Prva moja cesta bola do chorvátska-o týždeň nato a riadila som celu cestu. 😎b ez nehody 😎

Ifri, šak ked robíš koláč, tiež nieje mazlavý a sú tam vajcia.preto to dávam do trúby na 25-30 min.záleží od trúby, aby to zas nebolo na uhel 😀

jasterica
17. apr 2008

anjelik,veru,len odvahu... 😉

anjelinka
17. apr 2008

och babeny, takto ma posilnujete, keby ste vedeli, co som robila cele popoludnie dnes. na vodicak.sk som si robila testy, teda hlavne krizovatky, tam som robila najviac chyb, no ale o take tri hodky som spravila test s jednou chybou len, manzo bol na mna pysny, ale sa smial pod fuzy, ze ako to bude v autoskole. on to berie ako hotovu vec, ale ja sa stale len odhodlavam 😎 .

ano, ta reklama na magnum, viem...ale ja velmi cokoladove ee, teda tmave myslim, skor biele, alebo jahodkove 😝 😝

ifrimka
autor
17. apr 2008

teraz o com hovoris anka? stale o snehu? ved ak som ta sravne pochopila, tak zamiesany ok, navrchu bee, nie?
lebo ja tak isto, ale susene slimaky mam rada....ale to je zas o inom, to je z vareneho snehu

krajcoanka
17. apr 2008

ifri 😀 osnehu- v zime 😀

ifrimka
autor
17. apr 2008

jej anjelinka to existuje taka stranka? to musim mojmu muzovi ukazat, aj ked on rozmysla, ze pred tym ako sa poriadne nauci po slovensky si pojde spravit do rum. vodicak....ze vraj ho moj oco nauci jazdit a pojde si len testy spravit 😀

krajcoanka
17. apr 2008

babušky dnes som bola na klbiky s davidkom-posledný krát a dr. hovoril že ok , ale nie na chodítko! Tak to nebude moc zdravé dávať deti na chodítko, čo?Ináč pri prvom sme tiež nedávali. Mal také odrážadlo s uchytom a on sa sam navigoval a učil sa aj rovnováhe. Som zvedava ako to bude s Davidkom. 😉
Inak potom sme šli na jazdu, aby drobci zaspali a Lubko sa mi počural v spánku do sedačky 😖 ale normal že jazero. Mal všetko mokré-gate tričkopulover-no katastrofa 😖
No trapas. Potom že čo? dado spal, tak som zamkla auto, zdrapla prvé gate všetkích som pri kase predbehla a do 3 min. som bola späť. 😒 Viem že sa nesmu deti nechavať same v aute, ale to bola vynimoč. situacia. 😖
Vonku fukalo a keby ho ofuklo, mohol by aj prechladnuť.Tak som nanho nakričala a potom mi ho bolo ľuto, tak som mu vyznávala lasku.Ale až doma. 🙂

anjelinka
17. apr 2008

ifrimka, ano, www.vodicak.sk, su tam vsetky mozne testy... 😉

anka, chudatenko lubko, dufam, ze neplakal po tom 😕

krajcoanka
17. apr 2008

j mne, ale som stratila nervy,lebo som tam bola sama. A potom mi ešte hovoril, že mu je zima,tak som letela domov. 😖

ifrimka
autor
17. apr 2008

to si dobre anka spravila, ze nie hned, lebo by z toho bol cely domyleny ako sedmokraska...lubi-nelubi-lubi-nelubi...

anjelinka
17. apr 2008

idem hladat nejaku dovcu na leto, lebo akosi sa uz stracate 😎

ifrimka
autor
17. apr 2008

dik anjelik

ja som vcera bola v poradni a pochvalili ma...narastla som o 5 cm! 😅 a ze vraj kubko vyzera na 7-8 mes. nie na 4 a pol

anjelinka
17. apr 2008

aj ja chcem babatko 😔 😔 😔

ifrimka
autor
17. apr 2008

budes mat anjelik, neboj...nezabudaj...spravna chvila. pozitivne mysliet, ale nechciet privelmi 😉