Obrázok interupcie na bilborde. Ako na vás pôsobí?

newyorkgirl
3. sep 2007

dnes rano si idem s kocikom do cistiarne, pri velmi frekventovanej zastavke MHD ma zarazil obrovsky billboard, kde je zobrazena interrupcia v 11.tyzdni, bolo to podla mna cosi nechutne a myslim, ze to na billboardy nepatri, predsalen sa na to divaju aj male deti, keby sa ma mala opytala, mami co to je? neviem ako by som jej odpovedala, nehovorim ze suhlasim s potratmi, ale ani nie som proti je to kazdeho volba, viem, ze to je kontroverzna tema, mna len zaujima, ci si myslite, ze to patri na billboardy na verejnost takyto nechutny obrazok... a ak ste niektore ten billboard videli ako to na vas zaposobilo... 😒

asitka
19. júl 2008

alika...presne tak...ja furt hovorím...dieťa sa na svet nepýtalo....a priviesť ho na svet...len aby som bola dobrá kresťanka...silou mocou....a viem, že sa oň neviem postarať....veď sa len pozrite,koľko detských domovov máme...a ich plnosť...koľko sa už vytvorilo centier pre týrané, zanedbané, zneužívané deti...bola som v takom centre..videla tie detičky....no proste...ale radšej už dosť na túto tému fakt....