Odchod zo školy v 3 ročníku. Ako dorobiť maturitu?

jastrab
31. okt 2008

Ahojte, neter odisla v 3. rocniku SS zo skoly (s umeleckym zameranim), cize ma de facto ukoncenu iba zakladnu skolu 😠 . Ako sa da dorobit maturita (BA, TT a okolie), najlepsie vecernou alebo dialkovou formou bez toho, aby mala vyucny list? Stretli ste sa s tym? Dakujem za rady.

dzlucia
6. jan 2019

@gabrielapatrik ahojky ty už mas tu maturitu urobenú dalo sa to zvlsdnuť či je to hooodne ťažke?

gabrielapatrik
13. mar 2019

@dzlucia Popravde som sa venovala tomu naplno chcela som mat same 111 😉. Ale dalo sa, nebolo to vzdy len o uceni. Profesori boli ohladuplni, pomohli, poradili a straaaaaasne rychlo to ubehlo az mi je smutno. Teraz pracujem v ktorej som vzdy chcela a som na seba pysna. Pre niekoho maturita formalita pre mna vela, novy zivot.

dzlucia
14. mar 2019

@gabrielapatrik ďakujem velmi pekne ja som čisty strachoprd ze to nedam ☹🙁 ked pocuvam teraz o tej maturite fuuuu

dzlucia
14. mar 2019

@gabrielapatrik no tak som sa odhodla a zavolala si a bohuzial uz od noveho šk. r. Otvaraju iba odbor s tyzden skola tyzden prax a to ja buhuzial nemozem kedze pracujem. No asi to tak ma byt bo by si mi poradila hmm??? Ty si boka v akom odbore?

11wewe11
18. mar 2019

@gabrielapatrik keď sa môžem opýtať kde ??

gabrielapatrik
3. apr 2019

@dzlucia moc sem nechodím, tak odpoveď až teraz prepáč. Ja som bola odbor podnikanie a bez praxe sme mali vyučovanie.

gabrielapatrik
3. apr 2019

@11wewe11 SOSOaS Piešťany

pynty
29. jan 2020

@mitinka Ahoj chcela by som sa spýtať ,som presne ten istí prípad že sa ti vtedy neotváralo keď som končila 3.ročník podarilo sa to vypátrať???

mariali31
15. nov 2022

@gabrielapatrik Dobrý večer kde ste maturovala zadarmo ďakujem za odpoveď

ter16
29. júl 2023

@carmenbb poskytnete informácie s tou maturitou

vkiki
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vkiki
24. apr 2024

Ahojte, chodil niekto na túto v ružomberku? Ako to tam prebiehalo? Mala by som pár otázok, ak by bol niekto ochotný sami ozvať tak môj email kristinka.valentova@gmail.com, budem moc vdačná ďakujem

rencika8
24. apr 2024

@vkiki ja som tam chodila, ak chceš napíš mi do súkromnej správy