• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Opatrovateľka pre dieťa

16. februára 2017 
#opatrovanie PRESOV

Mile mamicky ponukam opatrovanie vasich ratolesti u mna doma emoticon Skusenosti mam opatrovala som vela deticiek ,momentalne mi odchadza dievcatko do skolky tak som volna . Ponukam kazdo dennu cerstvu stravu......... ucenie sa hravou formou ,prechadzky ihriska .... #cena : 150e v cene je uz vsetko

Info do IP alebo emiliapirochova@gmail.com / 0908 081 861
30. okt 2015 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Spoľahlivo opatrím Vaše dieťa, lokalita BRATISLAVA - STARÉ MESTO

Ponúkam možnosť dlhodobej opatery alebo príležitostne. Rešpektujem výchovu Vášho dieťaťa zaužívanú u vás, poskytujem stravu, ak dieťaťu nenosíte.
Som na RD s dvojročným synom. Mať ďalšie malé dieťa v opatere prospieva aj môjmu synčekovi, cez deň keď sme sami, ale nebol by problém príležitostne poskytnúť aj večerné hodiny.
V pestúnskej starostlivosti som mala dnes už dospelého chlapca.

Kľudne napíšte IP pre ďalšie informácie....Krásny deň.
22. jan 2016 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prešov-ponuka: Opatrovanie detí cez víkendy, prázdniny, vo výnimočných prípadoch po dohode i cez týždeň večer- študenka 2.roč. stred.pg.školy V PO (učiteľstvo pre materské školy a vychovávateľstvo).t.c. 0944 513 371 (Najlepšie sídl.III). Rada poskytnem referencie....
4. apr 2016 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
MINIKOLEKTÍV BRATISLAVA-RUŽINOV
Drahé mamičky, opatrím Vaše dieťatko od 1-5 rokov v minikolektíve max. 3-4 detí u mňa doma. Mám VŠ vzdelanie a bohaté skúsenosti s opatrovaním detí doma i v zahraničí (detské jasle). . Poskytujem občasné i celodenné opatrovanie, podľa potreby aj cez víkend. Domáca strava, kreatívne hry, pobyt na čerstvom vzduchu a jazyky hravou formou. Ak sa potrebujete rýchlo vrátiť do práce a neviete sa rozhodnúť, komu zveriť vášho drobca, neváhajte a kontaktujte ma.
Daniela : 094818690/0940202612
kukuckadc@gmail.com
2. máj 2016 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobry den.Som z Presova sidlisko Sekcov.Som nezamestnana a mam kopec casu a chcem ho vyuzit zmysluplne.Ponukam opatrovanie vasichdeti hranie sa na detskom ihrisku ci so starsimi sa ucit ci robit domace ulohy.Robila by som to bud za symbolicke 1€ na hodku abo zadarmo kedze deti milujem.Najlepsi deticky od veku 3rocky a vyssie.Ak vas moj prispevok zaujal tak mi napiste spravu a sa mozme dohodnut.
3. máj 2016 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
MINIKOLEKTÍV BA-RUŽINOV :
Drahé mamičky, opatrím Vaše dieťatko od 1-5 rokov v minikolektíve max. 3-4 detí u mňa doma. Mám VŠ vzdelanie a bohaté skúsenosti s opatrovaním detí doma i v zahraničí (detské jasle). . Poskytujem občasné i celodenné opatrovanie, podľa potreby aj cez víkend. Domáca strava, kreatívne hry, pobyt na čerstvom vzduchu a jazyky hravou formou. Ak sa potrebujete rýchlo vrátiť do práce a neviete sa rozhodnúť, komu zveriť vášho drobca, neváhajte a kontaktujte ma.
Daniela : 0948180690/0940202612
10. máj 2016 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Odporúčam Opatrovníček Košice tam deti opatrujú od 5m kreativna pani učiteľka
21. máj 2016 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
#presov Prešov-ponuka: Opatrovanie detí cez víkendy, prázdniny, vo výnimočných prípadoch po dohode i cez týždeň večer- študenka 2.roč. stred.pg.školy V PO (učiteľstvo pre materské školy a vychovávateľstvo).t.c. 0944 513 371 (Najlepšie sídl.III). Rada poskytnem referencie....
9. jún 2016 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrý den , ponúkam stráženie detičiek od 0-6 rokov , som študentka SZS v Bratislave , mam aj kurz prvej pomoci . Kontaktujte ma na email
10. júl 2016 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja ako matka by som Vám chcela odporučiť spoľahlivú, dobrú opatrovateľku z Dúbravky.
Môj syn ku nej chodil od roka a pol a teraz už ide do škôlky a bude mať voľné miesto.
Tak ak by ste mali záujem kľudne ma kontaktujte.
S opatrovaním detí má dlhoročné skúsenosti.
Keď by som jej opäť mala zveriť syna tak to urobím.
10. aug 2016 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby:relaxed:Hladam opatrovatelku pre prilezitostne strazenie k trojrocnej dcerke.Bratislava-Dubravka,od 26 septembra nastupujem spat do roboty.Potrebujem opatrovatelku cca 3x za tyzden na 2 hodiny.To znamena ze cca rano od 5:00 do 7:00,kedze manzel po nocnej sa dostane domov az 6:30 ja vtedy pojdem zas do roboty na 6:00 a musim odchadzat o 5:00 ... Takisto potrebujem strazenie cca vecer od 21:00 do 22:30.A raz za mesiac potrebujem aj na 5 hodin.Prosim len vaznych zaujemcov.Dakujem:blush:
15. aug 2016 o 22:27  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leona23 Ahoj,som z Dubravky,citam tvoj koment,potrebujem opatrovatelku,prilezitostne,v najblizsom komente som pisala,ze v akom casovom horizonte potrebujem niekoho.Mozes dat kontakt na tu pani.Prefreujem niekoho z Dubravky.Dakujem za info:wink:
16. aug 2016 o 08:20  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amaretti
Ja som preto nereagovala pretoze ona uprednostnuje pravidelne dlhodobe opatrovanie.
Ale cislo kludne môžem poskytnúť nech sa ona sama rozhodne.
Je to pani Nejslova: 0907 756 335
NEch sa paci.
S pozdravom Alexandrová
16. aug 2016 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leona23 Dakujem:wink:
16. aug 2016 o 08:45  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrý deň .Som opatrovateľka vašich detí.Mam 43 rokov ,štyri deti (už odrastené ) a skúsenosti už s opatrovaním.3/hodina, 24 hod .denne ,víkendy ,prázdniny choroby ,dohoda možná.Som tu pre Vás .Žilina ,Bytča a okolie :wink:
2. nov 2016 o 13:49  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pekný deň, hľadáme na výpomoc skúsenú milú a starostlivú opatrovateľku, čo má rada deti, s citlivým prístupom a má skúsenosti s opatrovaním pre naše ročné dvojičky chlapcov. Potrebujeme niekoho, kto sa im bude venovať pravidelne dva dni v týždni od 9:00 - 18:00 hod. (ktoré pracovné dni je na dohode). Bývame v Bratislave v Starom meste - oblasť Horský park. Prebaľovanie, hranie sa, čítanie, riekanky, a pod., ďalej príprava jedla, kŕmenie, prechádzky, atď.
19. jan o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
OPATERA DETI VEĽKY KRTIŠ.
Potrebujete postrážiť dieťa? Stačí len zavolať ráno, večer aj cez víkend o dieťatko sa Vám postarám u mňa doma vo Veľkom Krtíši v peknom rodinnom prostredí, dvor, bazen, terasa, vlastná izbička pre dieťatko na spanie, v prípade potreby postrážim aj v nočných hodinách alebo cez víkend. Nemám problém postrážiť dieťatko aj počas choroby. Kontakt: 0908 283 691
19. jan o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@timike

Ahoj :slight_smile: ak estw stale hladate niekpho na vyberanie drobca zo skolky tak sa hlasim :slight_smile: tiez byvam v dubravke a sice mam male dieta ale bezproblemov by som mohla pomoct :slight_smile: kludne piste spravu ak mate zaujem mam aj opatrovatelsky kurz pred tehu som strazila deti ;)
16. feb o 19:03  •  čaká bábätko, termín má v auguste 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok