• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Oplatí sa ešte na nákupy do Poľska?

23. októbra 2016 
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od betka239.
@kapia a cenovo je to tam ako?
18. feb o 10:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od humka2.
polsko je cenovo prijatelne
18. feb o 11:36  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte neviete niekto ci su trhy v sobotu aj v jablonke?
12. júl o 06:24  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@misela103 v jablonke su len v stredu, v Nowom Targu - stvrtok a sobotu
12. júl o 08:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sorciera24 dakujem pekne :slight_smile:
12. júl o 10:00  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby chodíte do poľska aj do nejakých nákupných centier? Oplatí sa aj tam nakupovať? či ani veľmi nie?
12. júl o 11:07  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@laurika1432 my napr. chodime do Krakowa.....do nakupnych centier....oplati, jedine tam...trhy su predrazene, ym sa cestou sice stavime na thoch, ale kupime tak krovky, mak, kavu, ale oblecenie vyslovene na vypredajoch v centrach v Krakowe...
12. júl o 11:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj, prosím ťa ideme kupovať kočík, postieľku a všetko pre babo, Vieš mi poradiť v ktorom centre majú dobrý výber,ideme prvý krát, tak vôbec netušíme kam, a do ktorého centra ísť. Ďakujem
5. aug o 11:46  •  čaká bábätko, termín má v novembri 2016 (45. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nechystá sa niekto teraz na trhy do poľska , niekde z východu? Potrebovala by som zistiť ceny kočíkov značky bebetto. Ďakujem
14. sep o 14:37  •  čaká bábätko, termín má v marci 2017 (27. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kto mi vie poradit kde najblizsie v polsku sa da dobre nakupit damske oblecnie ?
14. okt o 21:55  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dievčatá, neviete koľko približne stojí v Poľsku na trhoch vianočný stromček cca 180 cm vysoký? Oplatí sa ísť kúpiť ho tam?
Bol niekto už na novom trhovisku v Nowom Targu?
23. okt o 11:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my sme boli v polsku na nákupoch v septembri.cena za kocik 310 euro ,postielka 45 +madrac 15 euro ,komoda +prebalovaci pult 90 euro,fusak z ovcej vlny 30 euro.baldachin +paplon a vankus ,navlecky a plachta 35 euro.,ja som spokojna ,usetrili sme okolo 300 euro ,keby sme to mali kupovat tu na slovensku.
23. okt o 15:06  •  čaká bábätko, termín má v novembri 2016 (45. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok