Oplatí sa ešte na nákupy do Poľska?

sloto
25. sep 2007

Ahojte baby, nemam moc skusenosti s polskymi trhmi, ale prave sa mi naskytla moznost tam cez vikend skocit a tak by som sa chcela opytat ci mate skusenosti s navstevou polskych trhov. co sa tam opalti a co zase nie? poradite?

betka239
18. feb 2016
Používateľ betka239 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od betka239.

@kapia a cenovo je to tam ako?

humka2
18. feb 2016
Používateľ humka2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od humka2.

polsko je cenovo prijatelne

misela103
12. júl 2016

Ahojte neviete niekto ci su trhy v sobotu aj v jablonke?

sorciera24
12. júl 2016

@misela103 v jablonke su len v stredu, v Nowom Targu - stvrtok a sobotu

misela103
12. júl 2016

@sorciera24 dakujem pekne 🙂

laurika1432
12. júl 2016

Baby chodíte do poľska aj do nejakých nákupných centier? Oplatí sa aj tam nakupovať? či ani veľmi nie?

sorciera24
12. júl 2016

@laurika1432 my napr. chodime do Krakowa.....do nakupnych centier....oplati, jedine tam...trhy su predrazene, ym sa cestou sice stavime na thoch, ale kupime tak krovky, mak, kavu, ale oblecenie vyslovene na vypredajoch v centrach v Krakowe...

zuzanka03
5. aug 2016

Ahoj, prosím ťa ideme kupovať kočík, postieľku a všetko pre babo, Vieš mi poradiť v ktorom centre majú dobrý výber,ideme prvý krát, tak vôbec netušíme kam, a do ktorého centra ísť. Ďakujem

klaudy2803
14. sep 2016

nechystá sa niekto teraz na trhy do poľska , niekde z východu? Potrebovala by som zistiť ceny kočíkov značky bebetto. Ďakujem

19_magdalenka_89
14. okt 2016

Kto mi vie poradit kde najblizsie v polsku sa da dobre nakupit damske oblecnie ?

waitinka7
23. okt 2016

Dievčatá, neviete koľko približne stojí v Poľsku na trhoch vianočný stromček cca 180 cm vysoký? Oplatí sa ísť kúpiť ho tam?
Bol niekto už na novom trhovisku v Nowom Targu?

zuzanka03
23. okt 2016

my sme boli v polsku na nákupoch v septembri.cena za kocik 310 euro ,postielka 45 +madrac 15 euro ,komoda +prebalovaci pult 90 euro,fusak z ovcej vlny 30 euro.baldachin +paplon a vankus ,navlecky a plachta 35 euro.,ja som spokojna ,usetrili sme okolo 300 euro ,keby sme to mali kupovat tu na slovensku.

natynina
30. apr 2017

@maruska_s ahojky môžem ta poprosiť o kontakt na nich,a spokojnosť?dakujem

kissiska
17. okt 2017

Prosím Vás, tí ktorí ste nakupovali v Poľsku nábytok, mohli by ste mi pomôcť...chystáme sa prerábať byt a chceme plávajúcu podlahu a interierové dvere...vedeli by ste mi poradiť, kde majú dobré obchody s takýmto tovarom?? Ja som v Poľsku nikdy nebola, tak vôbec neviem, že kde sa vybrať...nechceme na trhu kupovať, skôr v nejakom obchode, DAKUJEM krásne za pomoc

danula2
19. nov 2017

ahojte chystame sa do polska
prosim kde kupim krasny 3D stromcek umely ... ? trh ci nejaky obchod
aj osvetlenie na dom pripadne nejake vianocne ozdoby kde prosim zozeniem najlepsie .....

alaguema
19. nov 2017

@danula2 existuje aj nejaký iný, než 3D strom, či už živý, alebo umelý??? Už čo za idiotský nadpis. Každý predmet na tejto planéte je trojrozmerný!

danula2
19. nov 2017

@alaguema dakujem za vycerpavajucu prednasku na ktoru sa vas nikto nepytal, neprejavil zaujem a ani nikoho vase kecy nezaujimaju

mila pani skor nez sa pokusite hovorit nieco odveci, trikrat sa kusnite do jazyka a venujte sa radsej detom, pripadne sa vyzurte na manzelovi AKO OTRAVITE nedelu niekomu, koho vas nazor absolutne ale absolutne nezaujima

a btw. k teme, skuste viac citat inde ako snorit na konovi, ziskate vacsi rozhlad a nebudete dobuducna trepat kraviny

http://www.soba.sk/clanky/vianocne-stromceky-no...

alaguema
19. nov 2017

@danula2 rozhľad o čom??? O 3D plastových stromkoch z Poľska? 😂 Aj tá najtenšia ihlica, ktorú dokážeš chytiť do rúk, je 3D. Ale v jednom máš pravdu - s koňom je najlepšie tak na 5min. denne. Inak ti hrozí, že nájdeš takúto sprostosť a žasneš pol nedele nad tým, akí sú ľudia blbí.

danula2
19. nov 2017

@alaguema vy musite byt strasne nestastny clovek, je mi vas uprimne luto...
utocit bezdovodne na ludi, nato musi mat clovek asi posahanu psychiku inak si to neviem predstavit
ako to robite? cihate tu, kym tu niekto nieco napise a potom vystartujete?
urazate ludi a nadavate im do blbcov .... fakt hodne inteligentnej zeny
trafena hus zagaga ....

ak by ste sa rozhodli este cokolvek "mudre" napisat a urazat tu i nadalej, v pohode, ostatni sa pobavia, ja viac vase "mudrosti" citat nebudem, ale poprosim vas VYKAJTE MI!!!! ja som si s vami nepotykala
peknu nedelu

viva13
1. feb 2018

Viete mi prosím niekto poradiť, či sa oplatí ešte ísť do Polska (Noweho Targu) nakupovať, zaujíma ma cca cena na chlapčenské postele a trampolína dakujem

v_alika12
28. feb 2018

tiez by ma zaujimalo ci sa oplati kupovat detska vybavicka v polsku.ak ano,kde?