Paypal. Ako sa tam dá vytvoriť účet?

janina77
23. okt 2008

Mate niekto skusenosti s platenim cez paypal? Co k tomu treba? Ako sa da taky ucet vytvorit? Kolko to stoji?
Dakujem za vase odpovede.

denisocka
24. máj 2010

no volala som na SLSP , spolu soperatotom som si nastavila limity a mam počkať 20 min,až to schvália a zavolať na call centrum po 4 miesty kod a PAYPAL budem mať aj bez debetnej karty 😀 jupíík

denisocka
24. máj 2010

no,ja som tak sprosta,jak tmava noc. ked som na druhy krat vytelefonovala konečne zo SLSP a 5 minutových rzhovoroch na callcentre to 4.miestne číslo,tak som ho mieto potvrdenia na stranke PAYPAL /submit/ zaklikla remove či čo / čo je preposlanie ineho čísla / a tak zas potrebujem nove číslo,bo to čo som mala zo SLSP mi už neberie,vraj paypal kod je stary 🙄

ja nechaem že taka vec ako paypal tp nema vo všetkých normálnych jazykoch,kto to ma prekladať z AJ ked raz po anglicky neviem,a po nemecky ešte horšie

denisocka
24. máj 2010

no, požiadala som o novy kod a konečne som to dobre potvrdila,až nato -že mi stiahlo 3€ 😕

Thanks for confirming your card. We'll refund the €3,00 EUR charge to your PayPal account within 24 hours.

molnarovak
24. máj 2010

to by aj sedelo - 1 kód = 1,50eur. Toľko stiahli aj mne.

denisocka
24. máj 2010

no to hej,ale prvy som miesto potvrdenia zrušila a pýtala druhy 😅

molnarovak
24. máj 2010

ja si myslím, že podľa cenníka je za každý automaticky vygenerovaný kód 1,5eur. Či ho použiješ alebo nie, pravdepodobne si účtujú samotné vygenerovanie kódu. Hlavne, že už máš paypal aktívny, teraz Ti už nebudú nič sťahovať.

denisocka
24. máj 2010

ináč,došiel mi takýto mail po tomto uspešnom registrovanni

Hello Denisa XXX,

Congratulations! Your withdrawal limit has now been lifted. You can now withdraw unlimited funds from your PayPal account.

Please keep in mind that there is a minimum withdrawal amount. For more information, go to

link .....

and click the "Minimum Amount" link below the Fee table.

To withdraw funds, log in to your account, go to the "Withdraw" subtab of the "My Account" tab and follow the instructions.

Thanks,

PayPal

denisocka
24. máj 2010
molnarovak
24. máj 2010

v tomto Ti neporadím, ja po anglicky veľmi neviem. Ja som po registrácii hneď začala nakupovať.
Maily z paypal mi chodia približne raz za mesiac, ale sú to len nejaké nepodstatné veci, väčšinou sú to info o novinkách a pod.

hajanka
30. apr 2011

ahojte, hodilo ma to tu k vam 🙂

tak sem prekopcim moju otazku.

Chcela by som sa Vas opytat, ci je mozne si k beznemu uctu (akejholvek banke) pre bezpecny prevod financnych prostriedkov medzi uctami, bez zadania citlivych platobnych udajov pri nakupe, zriadit aplikaciu PayPal a plne vyuzivat jej sluzby (t.j. posielat a prijimat penazne prostriedky) prostrednictvom internetu tak ako je to mozne cez zahranicne banky. Ide mi hlavne o to, aby sa dali peniazky aj prijimat, nie len odosielat.

Mate s PayPal-om v slovenskych bankach skusenosti? V ktorej banke a na akom type uctu? Mozete peniaze posielat aj prijmat, posielat faktury a request money? Ja som uz kontaktovala niekolko bank na Slovensku a ziadna mi neodoslala konkretnu odpoved, iba ma odlinkovali na paypal.com s tym, ze tam najdem postup ako si paypal k uctu vytvorit. Lenze to ja viem, paypal vyuzivam na anglickom ucte uz roky, mna zaujima ci sa da plne vyuzivat aj na slovenskych uctoch. Nebudem si ho predsa zriadovat ak mi nema fungovat.
Dakujem.

@denisocka sice to bolo pisane pred rokom, ale mozno niekomu inemu este pomoze, tak mozem prelozit tak v skratke.
"Gratulujeme, vas limit na vyber penazi bol zvyseny. Teraz mozte vybereat neobmadane z vasho Paypal uctu. Prosime, nezabudajte na to, ze na ucte je stale ucrena minimalna suma na vyber. Pre viac info chodte na link.... a kliknite "Minimum Amount" pod tabulkou poplatkov a nasledujte instrukcie."

klauduska
25. okt 2011

@denisocka nevies mi prosim ta nahodou poradit?
Ak mi pridu na paypal ucet peniaze od ineho cloveka,viem si ich enjako vybrat???ci ako tomu mam rozumiet,som z toho uz jelen,citam a citam a vsetko sa mi uz pletie.... 😒

denisocka
25. okt 2011

@klauduska ked ti niekto pošle peniaze tak ti pridu na učet - paypal je len taky medzičlanok že dotycny ti ich pošle tam a odtial idu na tvoj učet. ale mne takto nik neposiela,len mi tak bolo raz vratene cez ebay pre zly vyrobok - ebay centrum pomoci mi tie peniae vratilo cez paypal a došli po 2dnioch na učet

klauduska
25. okt 2011

@denisocka aha...uf,som si vydychla.... 😝 😝 😝 tak snad to vsetko dobre dopadne....dufam....
vdaka! 😉

denisocka
25. okt 2011

@klauduska a co sa stalo?

fliperka
2. nov 2011

ahojte, prosim vas vie mi tu niekto poradit ..... predavam sedacku a ozval sa mi kupujuci zrejme zo zahranicia ze ma zaujem a chce poslat platbu cez Paypal ... nemam s tym ziadnu skusenost, chce odomna aby som sa prihlasila na ucet a nieco mu akceptovala ??? .... volala som si uz do svojej banky a oni neakceptuju platbu cez Paypal , co mam teda spravit aby mi bezpecne dosli peniaze na ucet ? dakujem, Andrea

lucyy01
6. nov 2011

Ahojte, prosim vas, poradi mi niekto? Chcem si zriadit Paypal ucet, ale dopocula som sa, ze podla novych pravidiel Paypal -u nestaci mat iba jeden ucet v banke, ale dva. Ten jeden ma sluzit vyhradne na platbu cez Paypal. Co je na tom pravdy? Dakujem vam 🙂

romanecka
18. nov 2011

Ahojte, prosím Vás, kedy mi odídu peniažky z účtu, keď paypal už za tovar zaplatil, ale mne ešte nič z účtu neodišlo... 😒

kucminka
16. nov 2012

@bambusko ahojte kočky,mám na vás jednu otázku,chcem platiť cez IB do Anglicka,len mám Maestro kartu elektronickú a tú mi nezoberú,chcela som si k tejto mojej karte aktivovať paypal,len neviem,moja karta nieje embosovaná,musí byť?Neviete mi poradiť.Ďakujem
@janina77

voskovaeva
10. mar 2013

prosim vas neveite niekto ako sa da odblokovat karta na pay pal??Manzel platil cez pay pal a enpockal na kod ktory mu mal prist na mail a tim padom zablokoval tu kartu na pay palu a nejde mi teraz z neho uhradzat ☹ Neveite mi poradit ci ide nejako odblokovat tu kartu a ak ano tak ako dakujem

mimikri
21. mar 2013

@lucyy01 tak to by aj mna zaujímalo. prave som sa registrovala na ebay a chcela by som niečo objednať a prave koumam nad paypalom

mataharry
24. júl 2013

ahojte..tak teraz som si zriadila učet paypal a ukazuje mi to stav učtu 0€ aj ked na učte v banke € mam. to treba dajak previest na ten PP učet????

zuzka1414
23. okt 2013

pred týždňnom som si založila paypal účet, pretože som predávala prístroje cez inzeráty, ozval sa mi jeden z Veľkej Británie, že odo mňa kúpi stroje a teraz naraz dopredu pýta odo mňa aby som dopredu zaplatila 600,-Eur za lodnú prepravu a potom budem mať celú sumu zaplatenú cez paypal účet - bude tam započítaná aj táto suma, ktorú dopredu zaplatím. Ja som mu písala, že dopredu neplatím žiadne peniaze a paypal sa mi vyhráža porušením právnych predpisov a že podajú na mňa žalobu, že som nedodržala podmienky platby- ja dopredu neplatím nič, žiadne peniaze som neobdržala od nikoho.Chcem sa len spýtať, či je možné, že som porušila nejaké ich predpisy, však nič som nepodpísala - neprebrala žiadne peniaze. Ten dotyčný že vraj už preposlal peniaze na môj paypal účet, ale ja ich nemám. Môžte mi niekto poradiť????

wiktoria2
16. nov 2013

ahoj zuzka 1414 mam ten isty problem a uz som zufala co mam robit aj mne sa vyhraza paypal a tiez neviem ci je to fer tiez mam zaslat 600e vopred za prepravu ale nechcu pochopit ze to nemam z coho vyplatit a vopred nic platit nechcem tak sme sa ani nedohodli prosim ta napis mi ako si dopadla a co dalej dakujem

ivka2501
20. nov 2013

ahojte, chcem sa spýtat.. ked si spravim paypal učet a všetko bude fungovať, ked mi pridu od niekadial peniaze na ucet tak ony ostatu v tom paypal ucte ci kde to?? nebudem ich mat na ucte a moj si ich vytiahnut alebo podobne? budem moct s nimi iba platit paypal?

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivka2501
22. nov 2013

Dobre, Ďakujem ale ked mi pošle niekto peniaze prevodom? Tiež mi prídu hneď na účet? Ja to chcem tiež koli ebayu..

janett310
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
baska17
28. apr 2017

Dievčatá mám otázku ako to funguje ak niekto chce kúpiť načo odomňa.