Podľa čoho sa rozhodujete pri nových potravinách či ich vložíte do košíka? Sledujete zloženie?

janka_rajo
14. sep 2015

V dnešnej dobe sa veľmi často využíva v komunikácii slovo BIO. Je pre vás zloženie potravín, ktorými kŕmite svoju rodinku dôležité? Samozrejme, že zrejme áno, veď čo je už dôležitejšie na svete ako to, čo doprajeme nášmu telu 🙂 Každý máme predsa len jedno 🙂 Do akej miery ale pozeráte na zloženie potravín? Čítate si štítky už v obchode? Alebo, ako napríklad moja maminka, už to máte zmáknuté a po nových veciach sa ani nepozeráte?

janka_rajo
autor
14. sep 2015

@ada12345 presne ako ja 🙂 ale musim sa priznat, ze ak si nieco male vyberie adelka, tak jej to zvacsa kupim 🙂

irenaliza
14. sep 2015

Väčšinou už mám svoje obľúbené potraviny, ale aj nové rada vyskúšam,ale vtedy si čítam zloženie a aj obal je dôležitý a niekedy,vlastne skoro vždy ,keď ideme s dcérkami nakupovať,tak ony tiež pozerajú a vúčšinou ich zaujme ten obal a aj čo to je,či sladkosť,či nový jogurt a vtedy väčšinou kúpim a spolu vyskúšame a vtedy veľmi zloženie nečítam, lebo tie prosebné očká na mňa no nemôže nevyhovieť.pekný deň. 🙂 🙂

aluxka
14. sep 2015

Ja sa po nových výrobkoch pozerám, hlavne po takých, ktoré sú označené Bio, natur ... Nekupujeme však len také výrobky snažím sa to zdravo a s rozumom kombinovať 😉 Pokial ma niečo nové zaujme, prečítam si v obchode 🙂

janka_rajo
autor
14. sep 2015

@aluxka tak by to malo byt a tak to robim aj ja ;)

janka_rajo
autor
14. sep 2015

@irenaliza jasneeee, prosebne ocka pozname 😉

purinkaa
14. sep 2015

@janka_rajo Zloženie, cena výrobku, uprednostňujem slovenské výrobky, takže začínajúce 858....🙂

janka_rajo
autor
14. sep 2015

@purinkaa tak potom ti asi Probia vyhovuje, ci? ;)

purinkaa
14. sep 2015

@janka_rajo Presne tak 🙂, Probia vyhovuje aj mne, aj mojim dcérkam, začínali sme s vašimi jogurtami 🙂.

jarnicka
14. sep 2015

Dobrý deň snažím sa si prečítať zloženie a ecka. Dôležitá je pre mňa kvalita či je to náš výrobok cena a či to mojej rodinke chuti.

janka_rajo
autor
14. sep 2015

@jarnicka Tak PROBIA by mala byt aj vas jogurtik ;)

matricia
14. sep 2015

Pozerám sa aj po nových produktoch, ktoré sme ešte nevyskusali, ale vždy čítam zloženie v obchode, lebo doma mi to už nepomôže. Naposledy som vyberala jogurty v Tescu, ale mali podobné zloženie, takže nemala som veľmi čo uprednostniť, no bol to malý supermarketik🙂

lucik194
14. sep 2015

priznam sa ze pre mna je okrem roznych ecok dolezita este prichut 🙂 nakolko nase baby su "fajnovky" a nemaju rady vsetky prichute - za nas moze byt pre jednu vsetko len vanilkove a pre druhu vsetko len "cervene" (jahodove, malinove....)

irresistible
14. sep 2015

Ano, citam si vzdy zlozenie a prave preto by som vami propagovane jogurty nikdy nekupila 🙂 Co robi v jogurte skrob? Ten glukozo-fruktozovy sirup je zahul cislo dva... Kupujem len normalne vyrobky bez skrobu, co, zial, Rajo nevyraba.

tetapetra
15. sep 2015

@irresistible nature je bez skrobov.

irresistible
15. sep 2015

@tetapetra naozaj? Je pravda, ze som asi pozrela len probia, bez dodatku, lebo to maju na www: nahttp://probia.sk/produkty
Ak tam nie je skrob, je to prvy SK ovocny jogurt takehoto typu a tlieskam uvedomeniu. Aspon o ziadnom inom neviem.

tetapetra
15. sep 2015

@irresistible ale toto je novy rad vyrobkov probia nature 😉 . stara probia skoncila. Snad som to mohla napisat a nebudem hlasena.

stanka284
15. sep 2015

@janka_rajo Áno s manželom si vyčleníme jedno doobedie a po obchode chodíme a všetko študujeme, často krát nás šokujú hlavne detské potraviny, a radšej dám synovi Probiu Nature ako umelé pribináčky, miláčky atď.

janka_rajo
autor
15. sep 2015

@purinkaa aj my sme zacinali probiou a vtedy som este pre rajo veru nepracovala 🙂 Probiu nam odporucila nasa doktorka 🙂

janka_rajo
autor
15. sep 2015

@stanka284 Myslim, ze robis velmi dobre! My sa, zial, tym pribinackom nevyhneme, nasa dcerka je velmi upata na niektore veci a cokoladovy pribinak a vanilkove mliecko y Rajo, to musi byt 🙂 Nastastie ma takyto vztah aj k vanilkovej Probii, co mna velmi tesi 🙂

janka_rajo
autor
15. sep 2015

@tetapetra ahoj, neviem, kym by si mala byt nahlasena, ani preco 🙂 Skor by ma zaujimalo, ci prezradis, kto si 🙂 A ano, ide o vynovenu verziu jogurtikov a napojov rady PRObia, s dodatkom 100% NATURE 🙂

matricia
15. sep 2015

@stanka284 ja pribinacikov ani nekupujem, radšej klasický Milko termix, to im chuti a myslím, že je zdravší, neni tam toľko bordelu

janka_rajo
autor
15. sep 2015

@lucik194 tak to dufam, ze babam budu nase ´cervene´ chutit, aj ked su trosicku bledsie, prave vdaka ociste 🙂 Neobsahuju totiz ziadne neprirodzene farbiva 🙂

irresistible
15. sep 2015

@tetapetra no naozaj, nasla som novu www a fakt, tie dva co som pozrela su bez skrobu aj bez glukozo-fruktozoveho sirupu - prijemne zasnem a veru skusim, aky je.

kupcovci
15. sep 2015

Zlozenie,kvaltu výrobku na cenu až tak nepozeram keďže chcem len to najlepšie pre svoju rodinu za kvalitu rada zaplatim aj viac a pravdaže uprednostnujem slovenske výrobky. 😄

barbie79
15. sep 2015

Zlozenie a prichut a potom cena - a vyrobca najradsej od slovenskych nakupujem

bibistec
15. sep 2015

na zlozenie sa urcite pozeram ako prve a nekupujem kadeake polotovary, vsetci v rodine mame nejake diety a preto pozeram na kvalitu, mliecne bohuzial nemozme takze jogurty anoi nekupujem je nam tak lepsie

janka_rajo
autor
15. sep 2015

@bibistec a preco nemozte jogurty? Kvoli intolerancii mliecnej laktozy? Ak je toto dovod, mozno ta potesim, ze v blizkej dobe Rajo urcite bude rozsirovat svoje LaktoFree produkty o nove vyrobky 🙂

bibistec
16. sep 2015

@janka_rajo no alergia na mlieko takze ani lakto free nepotesi

dankaa78
16. sep 2015

Kupujeme stare dobre potraviny cize zlozenie nesledujeme.Vacsinou slovenske🙂