Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

dannynka
autor
28. feb 2008

ahoj oli tak snad nabuduce uz viac vydrzi 😉

idem ja uz bruu bo sa blizi moj cas 😉

😔 😔 😔 😔 😔 😔

tinakul
28. feb 2008

čaute 😉
Oli tak držím palčeky na zajtra, nech to dobre dopadne ... a inak vedela si sa v pohode pri malej sústredit??? 😕
To prebiehalo ako konzultovanie, alebo aj formov poznámok??? 😕

tinakul
28. feb 2008

dany brúúúúúú 😔

olianko
28. feb 2008

tinka normalne sme rozpravali, ona aj nieco pisala na tabulu a my do zosita ale Alex bola tak tichucko , ze ani nevedli , ze tam je 🙂

martinadt
28. feb 2008

ahojky, dobehla som ešte na skok

ste tu ešte či ste šli všetky hajať? 😕 😕

oli prajem nech ti to výnde, aby ťa vybrali 😉
danny peknú bundičku ste kúpili 🙂
tinka idem kuk IP

tinakul
28. feb 2008

No tak supiš, možno ti aj malá začne ozaj sprechovat 😀 😀 😀 Určite ju to zaujalo, ked bola tak ticho 😉 😀
No akurát pozeráme na rodinné pouta- my si ich niekedy nahrávame, ked nestiháme a tá operácia je teda hustá 🙄 🙄
No prajem ti brú nocku - idem kukat -pa a zajtra daj určite vediet ako si dopadla, oki?? 😕

martinadt
28. feb 2008

oki tak ja idem hajať

tak prajem dobrú nôcku pááá

bejca
29. feb 2008

ahojte kocky 😉 prisli sme vas teda aspon pozdravit 😀 kedze uz akosi ine ani nestihame xixixii mame sa celkom v poho sem tam mrncime , spime , vrestime a medzi tym sa prebalujeme a kojime xixiixixix ale je to zatial fajn tuk tuk tuk posielame vsetkym detickam pusinky 😀 pa pa

tinakul
29. feb 2008

jéééééj bejca 😀 no vidíš už si sa aj ty dočkala - to je zmena však??? 😕 A inak aký si mala pôrod??? Však trošku nám popíš, dávno si tu veru nezavítala ☹ a gratulujem k bábu 😵 prajem všetko len to naj, naj - aby krásne rástlo , a robilo radost rodičom 😵 😵 😵 a malý je krásnučky 😵

dannynka
autor
29. feb 2008

bejca-no supis ze si aj k nam po dlhej dobe zavitala 😉
tak drzime palceky nech sa Vam obom dari,a ste zdravucky a Petkovi od nas posli moooc pusiniek 😉 😀

bejca
29. feb 2008

dakujeme za pochvalu 😉 nechce sa mi to zasa pisat tak vam to skopirujem a hodim sem 😉 a dakujeme ze ste na nas nezabudli 😀

bejca
29. feb 2008

u nas to prebehlo takto :
v nedelu som isla do nemocky - dali mi monitor vztahy cca kazdych 15-20 minut ako ktory -to bolo o 16.00 -17.00 dali nas do vzdycharne -boli tam nejake rodicky vsetky v pohode odrodili do rana -len nam bolesti a vztahy presli Petko vedel ze uz je v klude a je o nas postarane takze my sme sa " vyspinkali " do rana a potom o 8.00 mi dali klystir a prisla nasa pani doki , dala nam nejaku tabletku do maternice a cakali sme .... o 12.30 mi sestricka namerala monitor sem tam nieco tak mi povedala ze si mam pospat a oddychnut tak som lezala a driemala asi do 14.00 potom prisla pani doki a dala nam oxy...neviem ako sa to vola -infuzku -o 14.50 nam pichla vodu do cca 18.00 bolo vsetko v poho aj vztahy dalo sa vydrzat -doki sa mi venovala na jednotku bola stale pri mne za co som jej vdacna , manzelovi som volala okolo 16.00 ze ked teda nechce byt pri porode nech aspon pride somnou " vzdychat " a po porode lezat tie dve hodiny tak povedal ze dobre o 19.30 ze pride co som bola rada Epi mi dat nemohli lebo som alergicka na tu zlozku takze som bola bez epi ale v poho .... o 19.00 som sa vypytala ist sa poprechadzat lebo bolesti uz zacinali byt " fajn " tak ma doki pozrela ze som otvorena na 8 cm a ze nech idem pod sprchu este na chvilku sa mozem teda prejst a ale o 19.20 ma dali dolu isla som pod sprchu ale to uz v sprche prisli dve " supis " kontrakcie xixixii a ked som vysla von na chodbu bol tam uz manzel co som bola velmi rada - to bolo asi 19.40 a vtom este asi dve take fajn kontrakcie tak uz som radsej isla do saly a stihla vyfotit manzela v prevleku za 3 min 20.00 xixixixi a vtom manzel povedal ze zostane somnou za co som mu naozaj strasne vdacna a dakujem za kazdu minutu co tam bol nez som si lahla na stol prisla prva " ozajstna " kontrakcia takze som vlastne ju prezila mimo stola a potom na stole este ale dva - tri krat som potlacila a " maly " bol na svete , bola som strasne neuveritelne stastna a ked priniesli mne ukazat maleho tak som skoro umrela aky je krasny ale to citi kazda mama no a potom prislo sitie--- a tu bol mojou jedinou " ulavou " moj manzel pretoze za co mu naozaj dakujem a som mu vdacna - ta zlozka co som na nu alergicka je aj v tom co umrtvuju pri siti ....takze mi len pani doki niecim strasne stiplavym stale dolu striekala a asi to trosku " umrtvovala " ale teda kazdy steh si pamatam ale stal za to .... Petko je nadherny a na svete a nas 😀
no asi teda tolko ale co sa tyka po porod a narodenie je vsetko v poriadku a naozaj nadherne a kludne este raz len to sitie v mojom pripade 😖
tak asi tolko 😉

tinakul
29. feb 2008

Jéééééj Bejca no celkom dobrý pôrodík si teda mala 😵 no až na to šitie 😖 to znie hrozne 😝 ale hlavné je, že všetko dobre dopadne a rany sa zahojili 😉 som rada, že si nám to opísala.... teším sa spolu stebou a ešte raz gratulujem a želám len to najlepšie ... 😵 a ak budeš mat čas, určite sa zapájaj aj tu v našej starej diskusii - pokec pre maminky 😉 budeme len radi 🙂

Dany ty si tu bola tiež??? 😕 Ja som išla haji za malou, lebo som dopozerala na DVD film, čo to popísala na nete a ked som videla , že tu nikto , išla som haji 😔 😀 tak možno večer 😉

dannynka
autor
29. feb 2008

tinka teraz som tu 😀 😀 😀

dannynka
autor
29. feb 2008

bejca tak celkom zaujimavy porod si mala,a veru manzel pri porode je velka opora,aj ten moj prisiel za 5-min 12 😅 ,a tiez som mu za to moc vdacna,a tiez viem co je to sitie ale som mala aspon tu vyhodu ze my to mohli umrtvit,ale aj tak som citila 😝 😝 😝 😝

mr_matthew
29. feb 2008

vas tu pohladat je umenie 😀 😀 som vas dosel pozdravit aj jaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀 som tinku videl poobede tu behat volaaaco thak som si spomnul 😀

monkula
29. feb 2008

kde ste? 😕 😕 😕

dannynka
autor
29. feb 2008

mr-no vitaj a nic nepítaj ale uz tu asi niesi 😀 😀 😀 😀 😀 ako sa ti dari v praci?

moni-ja tu jednym ockom popri vareni 😉

monkula
29. feb 2008

sa Ti chce variť? Chiara je umrnčaná, má hnačku, ráno mi vracala...
Dala som jej Smectu do jabĺčkového džúsika a tak pekne to slamkou vypila, sa muž nestačil diviť, čo som ju zase naučila... 😎 😎 😎

dannynka
autor
29. feb 2008

chudatko Chiarinka,a co ju lapla nejaka viroza?
no veru nechce sa mi ale musim bo by sme nemali zajtra co na obed jest 😀 😀 😀

monkula
29. feb 2008

neviem, asi dačo popapala, aj muža bolí brucho...

dannynka
autor
29. feb 2008

hmm,no ono sa to vacinou s jedneho na druheho najradsej nalepi 😠

olianko
29. feb 2008

Ahojky
Bejca gratulujem k malemu Petkovy, hlavne nech je zdravy 🙂
monkula chytili ste nejaku virozu?
...apre vsetky...dnes som v zmenarni nebola lebo mi to casovo nevyslo 😠 tak nabuduce

monkula
29. feb 2008

ani mne včera nebolo dvakrát dobre...
A jééj, ako si si dala tie srdiečka do pasu?

dannynka
autor
29. feb 2008

oli-ahojky,no skoda ze si tam dnes nesla si si nechala ujst prilezitost 😅 😅 😅

olianko
29. feb 2008

ved oni mi povedali, ze mi zmenia termin tak som zvedava....a muz povedal , ze ma bude lubit aj bez meny imidzu 😀

monkula
29. feb 2008

oli, veď si krásna aj bez zmenárne... Egypťanka naša... 😵 😵

dannynka
autor
29. feb 2008

oli-tak tak,mas veru super chlapa,vaz si ho 😉 😀

olianko
29. feb 2008

monkula dakujem 😔 ale je to len dobra fotka 😅

dannynka
autor
29. feb 2008

oli tak tak,vystizna fotecka 😀 😀 😀 😀