Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

dannynka
autor
29. feb 2008

oli tak sa viac snaz 😀 😀 😀 😀 ,alebo to skopiruj z obrazovky s textu tu na konovi 😉

monkula neni za co 😉

monkula
29. feb 2008

ja už máááám 😵 😵 😵
Ozaj, videli ste môjho malého modela? Má super foto v albume... 😉 😉 😉

dannynka
autor
29. feb 2008

monkula-krasneeeeee,

tinka ano mame pocitace 😀 😀 😀 😀

martinadt
29. feb 2008

ahojky ste ešte tu? 😕

tinakul
29. feb 2008

No ozaj malý model to je - wau 😉

dannynka
autor
29. feb 2008

jeej matka ahojky 😀 😀 😀 😀 😀

tinakul
29. feb 2008

čauki Matka, kde sa túlaš??? 😕 Bratranček sa tu už ozval 😉

olianko
29. feb 2008

tinka ani mne to nejde ..tiez mam notebook 😠

tinakul
29. feb 2008

tak to je jasnačka 😠 bude to tým... baby ste trapne, nenatahujte nás so srdiečkami oki?? 😀 😀 😀 😝

olianko
29. feb 2008

ahoj marti.....ako sa mate? este sa staras aj o chlapceka?

martinadt
29. feb 2008

áno všimla som si 😀 sa musel nudiť keď sem dobehol 😅

mne malá nechcela spinkať 🙄 🙄 ona už o pol ôsmej zaspinkala a od ôsmej do pól jedenastej nechcela spinkať, no hrôza dúfam že aspoň ráno potiahne dlhšie

inak tinka idem zajtra poslúchnuť tvoju radu na relax 😅 všetci sú doma, ujovi príde priateľka tak pôjdeme sa s Maťkom trošku snowboardovať ak nebude malá namietať a poobede chceme ísť aj s ňou plávať 😵

ako sa inak máte kočky, oli čítam že si nebola vtej zmenárni 😖 no škoda

moni vám skoré uzdravenie 😉

danny ako sa má Gabika?

martinadt
29. feb 2008

oli Lucas tento týždeň nebol ale od pondelka by mal prísť, tak som zvedavá ako budem zase lietať 😅 ak cez chorôbku len ležkal alebo sa nevybláznil tak mu to možno chýbalo 😀

martinadt
29. feb 2008

tinuš ozaj odpíšem na IP určite ale trošku neskôr, idem si vás tu teraz trošku užiť 😅

tinakul
29. feb 2008

Mati to je dobré - len poslúchaj 😉 uvidíš , že ti to pomôže 😵 inak máš už aj IP odo mna 😉
Mna to už tahá babenky, alebo skôr niekto ma tahááááááááááá 😀 😀 😀 brúúúúúúú teda, Mati škoda že tak neskoro chodíš, ale ked ta malá nepustila - oki - odpúštam 😝 papa 😔

martinadt
29. feb 2008

😀 😀 tinka no dobre tak teda beeeeeeeeeeeeeeeež 😠 😠 😠 😠 😠 😀 na IP odpíšem určite spomínala som 😅 tak pa a brú nôcku

dannynka
autor
29. feb 2008

matka veru choda sa odreagovat,urcite ti to prospeje a pozdravuj od nas bratranceka 😀 😀 😀 😀

a Gabika sa ma celkom fajn,len sa asi hlasia o slovo dalsie zubkly tak je trosku nesvoja 😅

martinadt
29. feb 2008

danny dakujem isto odkážem 😉 ten už zarezal do postele, a našiel si novú robotu, tu pri nás v dedine tak super som rada do práce bude mať 5 minút pešo, nebude musieť behať autom hore dole 😵 a budeme ho tu mať vkuse ked niečo

a koľko máte zúbkov už?

dannynka
autor
29. feb 2008

tinka,tak sa nechaj tahat a utekaj za nim do postielky ho ohrievat,a by si neverila ale aj mna uz tu niekdo taha ale zatial odolavam 😀 😀 😀 😀

dannynka
autor
29. feb 2008

matka tk to ma super,tesim sa s nim 😉

martinadt
29. feb 2008

čo ste dnes porábali? ja nejako v poslednom čase ani na net nestíham kuk 😅

dannynka
autor
29. feb 2008

matka no veru dnes nic zaujimave,doobedu sme boli cvicit na fitloptach a poobede sme boli kuk Gabikinu babinku a bolo tak super ze sa Gabike ani domov nechcelo 😀 😀 😀 😀
a vy?

martinadt
29. feb 2008

danny aspoň ste netrčali domka 😉 inak som skúšala s malou aj ja cvičiť tak sa trošku pobavila no potom ju to moc už nezaujímalo 😀
my sme boli vonku, a v meste na nákupe len tak ovocie a tak na víkendík

dannynka
autor
29. feb 2008

matka no ono treba skusat stale,ani Gabike sa na prvych hodinach nepacilo a teraz si loptu ani z oci nechce pustit 😀
ztreba skusat 😉

no matka som ja rada ze som ta tu zastihla ale idem uz ja veru tiez bruu bo ma mangel taha aby som mu isla postielku zahriat tak idem za nim.Tak teda dobru nocku ti a sladke snycky tebe a aj Didinke 😉

pa pa 😉 a uzi si to zajtra ten snowbord 😉

😔 😔 😔

dannynka
autor
29. feb 2008

este oprava,bo uz poriadne na comp nevidim snycky=snicky 😅 😅 😅 😅

martinadt
29. feb 2008

tak aj vám brú nôcku idem ja ešte trošku pobudnúť neičo na nete pokukám pa pááááááá a brú noc

dannynka
autor
1. mar 2008

ahojte,
moni jeeeej nova fotto?som ta normalne nespoznala 😀 😀 😀

martinadt
1. mar 2008

ahojky

ja len na skok, boli sme na tom boarde, ja si necítim normálne nohy 😀 😀 😀 😀 😅 ale som rada apsoň trošku
neviem síce ako to zvládnem v bazéniku ale aspoň sa kus počliapkam s malou 🙂

tak pekný dník

dannynka
autor
1. mar 2008

jeeej matka,tak to sa vytesujem s tebou ze sa ti pacilo 😀 😀 😀 😀 treba si uzit kyms ati da 😀 😀
a uzite si poobede aj to plavanie 😉

tinakul
1. mar 2008

no baby ste ešte tu??? 😕 😅

tinakul
1. mar 2008

jééééj dany malá je v tej bugine podarená 😀 😀 😀 neprasklo to pod nou??? 😀 😀 😀 a ako vážne sa tvári herečka 😀 😀 😀

Bože monki pozerám kto nový k nám pribudol 😅 no by som ta fakt nespoznala - úplne iná fotečka - ale peknáááá 😵