Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

tinakul
19. mar 2008

matthew tak to by som sa červeňala od hanby ako tvoja mamina 😎 a ten Lucasko je ten, na ktorého Tinka dáva pozor??? STrašne zlatý chlapček 😉
No ale v novinách píšu k receptíkom všade kolko sa to pečie a na kolko to je ☹ to zdemolujem kuchynu 😝 ja taká skúsená nie som - varím iba druhý rok - predtým iba reštiky sme vymetali 😀

tinakul
19. mar 2008

čo si si ako navaril??? 😕 😅 No len tu pekne zostan - si to aj zješ 😀 😀 z čoho sa chceš vyvliect??? 😕 😀

mr_matthew
19. mar 2008

😀 😀 😀 preco sak taky zlatucky chlapcek? 😀 😀 😀 nestela by si? 😀 😀 😀 jj ten lucas tu prebyva par dni v tyzdni 😉 cert maly 😀 😀
😀 😀 😀 ze iba druhy rok 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ty si teda cislo 😀 😀 sak sa kukni volade na nete jak sa pecie strudla dockaj kuknem aj ja ci dade nepisu 😀

mr_matthew
19. mar 2008

http://receptar.wanda.atlas.sk/sladkosti/40411/
hla tu pecu Pečieme pri teplote 200 stupňov Celzia 15 až 20 minút.

tinakul
19. mar 2008

matthew tak kukaj - ale však ty to nevieš, ked si v tej kuchyni??? 😕 😀 Ja ozaj nemám šajnu - tých jablčiek bude škoda, ale čo jablčiek - ale kuchyni 😖
No Tinka písala že je náhodou dobrý ten Lucasco... tak teda??? 😕 Nevyzerá na čerta 😀

tinakul
19. mar 2008

jééééééj matthew díky - ako správny šéfkuchár si to vyriešil za mňa 😵 ked sa mi malá zobudí, budeme piect o dušu 😀 😎

mr_matthew
19. mar 2008

tu su asi ine pece jak mas doma ty 😀 😀 😀 ale vac jak tych 20minut to ozaj nepec lebo zhori 😀 😀 😀
lucas je dobry asi ked je s tinkou 😀 😀 ale ja ho vim rozcertit 😎

tinakul
19. mar 2008

kde si zase,?? 😕

mr_matthew
19. mar 2008

neze aj malu upeces 😀 😀 😀

tinakul
19. mar 2008

Ja nemám pec 😀 ja mám rúru víš?? 😅 A u vás sú aké pece??? 😕 No ja to nechám pre istotu pol hodku, alebo budem kukat každých pät minut 😝 aj tak sa chystáme na jar prerábat kuchynu, takže môžem doriadit 🙄

mr_matthew
19. mar 2008

okis Martinka ja ta teraz budem muset opustit dadusik je uz vzhuru 😝 idem ju skusit dat najest a pojdem venku kym sviti slniecko 😉 nak poobzera okolia trochen a vyzreme mamku 🙂 prajem pekny zvysok dna a budem sa modlit aby sa ta strudla podarila 😀 😀 😀 lebo zase len ja dostanem 😀

tinakul
19. mar 2008

matthew 😀 zase ne som taká lavá neboj 😀 😝 idem ozaj miešat, lebo naozaj tu niečo vybuchne 😝

mr_matthew
19. mar 2008

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 nemas ty nahodov 17????? 😀 😀 😀 len aby si ju nemusela prerabat zajtra alebo rovno cely byt 😀 😀 😀 ale racej si to kukaj 😀 😝
tu je velka pec v kuchyni fuknes tam aj 5 plechov 😀 😀 😀
okej faktom uz letim lebo dadka sa stazuje volaco a ja kkt jej zas nerozumim 😀 😀 😀 cuuuus bejby

tinakul
19. mar 2008

tak pááááááá, bežkaj a pozdrav Tinku, že ju čakám 😉

dannynka
autor
19. mar 2008

tinka este som tu 😀 😀

dannynka
autor
19. mar 2008

mala este spinka a ja nemam co narobote 😀 😀

tinakul
19. mar 2008

však som sa aj čudovala, že si hned zdrhla- ja varím , tak nemôžem íst hajat 😒

dannynka
autor
19. mar 2008

no zdrhla lebo som mala kamosku na skype a nestihala som 😝

tinakul
19. mar 2008

tak čo vela detičiek bolo v čakárni alebo ako??? 😕 A teraz ti malá hajká??? 😕

dannynka
autor
19. mar 2008

ohladne siat pre mna a Gabiku na spominanu svadbu 😉

tinakul
19. mar 2008

čo dobrého ste mali na obed??? Ked už tu máme opät tému rozbehnutú o jedlách??? 😀

dannynka
autor
19. mar 2008

tinka ano vela deticiek bolo,a navyse prichadzalli aj mamicky s malinkymy detickami este v perinkach a u nasho dr je to tak ze deti do roka maju prednost,aj ja som to vyuzivala ked bola Gabika mensia 😀 😀 😀

dannynka
autor
19. mar 2008

tinka no obed vcerajsiu spominanu cinu,a Gabike moooc chutila za plny tanier zjedla,a ja som mala to iste ale bez ryze iba s jednym tmavym rockom kedze dietujem 😅 😅 😅

a ano Gabika este spinka,dnes zaspala neskoro,az o 13-40 asi 😝

dannynka
autor
19. mar 2008

jeeej monolog 😀 😀 😀 😀 😀

tinakul
19. mar 2008

No ako vtedy to určite dobre padlo, ale teraz to už nie je bohviečo, ked musíš čakat 🙄 No a malá má ešte teplotky, alebo ako sa to prejavuje??? 😕

tinakul
19. mar 2008

chudáčik malý, musela sa riadne vyšťavit a kedy máte íst na kontrolu??? 😕
Dany monolog aj mne sa občas zadarííííííí 😝

tinakul
19. mar 2008

a je to tu 😀

dannynka
autor
19. mar 2008

no Gabika uz mala asi od soboty nedele teplotky ale myslela ze to budu zubky,ale ked to stale neprechadzalo tak som dnes skocila k dr,a veru dobre ze som sla...... 😉
no prejavuje sa to aj tak ze je nepokojna,umrcana,a v noci nepokojne spinka 😝 sa prevaluje a pyta sa k nam do postele a to vzdy dopadne tak ze prinajmensom mam jej nohy na hlave 😅 😅 😅

uz sme hore ale muzik isiel za nou a mu tam vyprava volaco....ale skoda ze nemame slovnik na prekladanie 😀 😀

dannynka
autor
19. mar 2008

tinka na kontrolu uvidime,dr povedal 5-dni brat lieky a podla toho,ked sa jej viditelne polepsi tak na kontrolu nemusime 😉

dannynka
autor
19. mar 2008

tinka veru monolog budem mat teraz aj ja 😀 😀