Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

tinakul
26. mar 2008

na to som presne myslela Mati - to je ozaj dobrý nápoj, jednak sa neopiješ a energie máš dostatok 😀 to môžem aj ja ... 🤐

Dany 😀 redbul vám dáva krííííííííííííídla 😀 😀 😀 😀

martinadt
26. mar 2008

danny veru zajtra dojdem ale chcem poriadne silné kaffé 😀 teraz si to už môžem dovoliť 😅

aj ja milujem malé babenká, a stále si spomeniem aká bola danielka malilinká ako holúbok 😵 a mienko vyberali tak, lebo oni chcú ísť žiť do anglicka

dannynka
autor
26. mar 2008

matka inak ja mam braska narodeneho 5,3-ale 1991 😀 😀 😀

tinakul
26. mar 2008

Dany a si si istááááááá??? 😅 Ozik a malej je už oki?? 😕

dannynka
autor
26. mar 2008

tinka- 😀 😀 😀 😀 😀 myslime na to iste 😀 😀 😀
matka-no okik,a das si nesku alebo turka?aby som ti vedela nachystat 😀

martinadt
26. mar 2008

tinka ten mi jediný padol do oka tak mi maťko kúpil 4 že aby som mala na viac dní a ja som ich všetky hupla do seba 🤐 ked to zistí tak ma asi nepochváli 😅

danny fakt? to je náhodička 😵

tinakul
26. mar 2008

aha, no ale pekné meno nakoniec vybrali teda 😉 ja by som aj na SR brala takéééééé 😉

dannynka
autor
26. mar 2008

tinka v com by som si nemala byt ista?

no ano chvalabohu mala je uz oki,klop-klop,ale dnes cez obed mi vobec nechcela spinkat,spinkala len 40-min.Nevim preco dufam ze zajtra uz bude lepsie 😒

tinakul
26. mar 2008

Mati štyri??? 😕 Ty čo nevieš pit??? 😅 páni moji, to si sa volajako rozbehla, ee??? 😕 A myslíš že aj spat budeš dneska??? 😕 Nieže Maťa znásilníš.. 😀 😀 😀

martinadt
26. mar 2008

danny nejakú neskú 😀 nejaké 2,5 lyžičky 😀 to ma možno aj zabije

tinka mne sa tiež páči to meno, hlavne christopher ja by som asi len to jedno dala ale aj spolu je to pekné 😵
aj ked ja som tak strašne mooooc chcela chlapčeka a chcela som mu dať meno Sebastian bol to môj sen 😵 ale mám Danieločku 😵

dannynka
autor
26. mar 2008

matka a co ta nezabije to ta posilni 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dannynka
autor
26. mar 2008

tinka ze znasilni matka...a chudaka toho nema ani kto varovat 😀 😀 😀 😀 😝 😅

martinadt
26. mar 2008

tinka pravdu povediac nevládala som sa ani zo stoličky zdvihnúť a tak som sa prinútila piť nejako som to do seba naliala a síce bolo mi kus zle ale to prešlo a aspoň sa kývem 😅
no a síce s Maťkom spíme v jednej posteli 😅 😀 ale na takú vec sa nechystám

tinakul
26. mar 2008

Neblázni, všetky ženy chchú mat väčšinou babenky - kvôli šatičkám, vláskom atd... však možno v budúcnosti aj nejakého Sebastianka sa dočkáš 😉 neboj - život je boj, ale ty si vítaz 😵

dannynka
autor
26. mar 2008

tinka-tot moj nazor 😉

tinakul
26. mar 2008

srandujem - no mne stačí jeden energiše nápoj, príde chut na sex - ale čo by spravili štyri - to neviem, neviem 😅
a ešte v jednej posteli??? 😅 hm... 😀

martinadt
26. mar 2008

😀 😀 danny no totooooo 😕 😀 😀 😠 😀

ja viem že baby chcú dievčatká no ja som snívala o chlapčekovi, kým malá neprišla na svet neverila som že to bude dievčatko nikomu 😅

tinakul
26. mar 2008

dany 😉
Mati ty sa nezdáš teda - no dnes budeš mat čo robit aby si zahajala 😖 😝 a hlavne ak si to pila na večer 🤐

martinadt
26. mar 2008

máme veľkúú posteľ 😝 vyspí sa tam s nami aj Danielka 😝

dannynka
autor
26. mar 2008

tinka-ty mas dnes akusi dobru naladu 😀 😀 😀 😀 😀

matka-noo by si do mna nepovedala 😀 😀

martinadt
26. mar 2008

tinka no... môj spánok je beztak smiešny takže to ma netrápi

danny veru že nie ty nezbednica 😀

tinakul
26. mar 2008

To vážne??? A Danielka už nespí vo svojej postielke??? 😕 Teraz je vedla teba tiež??? 😕

dannynka
autor
26. mar 2008

matka-inak aj ja som si myslela ze budem mat chlapca,ale my sme az do konca nevedeli co budeme mat pretoze Gabika sa nam stale ritkou otacala,na 100-pro sme to vedeli az ked sa narodila 😉 Inak moj mangelik chcel hrozne dievcatko aj meno jej vybral on,este ked bola v brusku ma velakrat hladkal po brusku a prihovaral sa Gabike 😀

martinadt
26. mar 2008

nie spinká vo svojej postielke, ale napr. ked som prišla z nemocnice tak som ju mala dva dni v posteli pri nás alebo cez obed keď ju dám spinkať tak vo veľkej posteli som s ňou

adelik
26. mar 2008

ahoj...dannynka..dik,ze si ma tu aj niekto vsimol..si zlata

tinakul
26. mar 2008

Dany trošku humoru musí byt 😀 To Mathewwwwwwwwww ma nakazil - ja len pokračujem 😀 😀 😀 😝

dannynka
autor
26. mar 2008

matka aj ja som si tak naucila Gabiku a neni to dobre,zvykla si na to a teraz ani za svet do svojej postielky ,a v noci sa zobudi a pyta sa k nam 😝

dannynka
autor
26. mar 2008

adelik ale aj baby predtym ta tu vitali 😉

tinakul
26. mar 2008

adelik ale ja som pozdravila tiež všetky babenky - to patrilo aj tebe a Maťka tak isto ak si si nevšimla 😉

dannynka
autor
26. mar 2008

a este som zabudla to som si naucila Gabiku teraz ked bola taka chorucka.....a dobre som veru nespravila teraz ju musim odnaucat.Potvorka jedna zvykla si na pohodlie 😀