Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

tinakul
3. apr 2008

aha, vlastne ja som aj zabudla , že Maťko má len v stredu volno 🙄 SA ho spýtaj kedy dojde provokovat 😀
No možno k vám prídeme a nebudete samé - fakt škoda, že až tak daleko musíš bývat 🙄 🤐

tinakul
3. apr 2008

Mati 😀

martinadt
3. apr 2008

ja ti ho sem môžem pustiť keď príde domkov 😀 😝 on rád provokuje 😅

tinakul
3. apr 2008

Počuj a počko u vás nadalej slnečné??? Chodievate ešte do bazénika plávat?? 😕

martinadt
3. apr 2008

počasie je celkom ok aj keď je chladnejšie takto k večeru dosť ... no a plávať sme dávnon eboli 😖

tinakul
3. apr 2008

no len neviem či dnes tu dlho zostanem, lebo poobede som nehajala vieš,?? 😖 Ale do IP som mu odpísala, takže hoc kedy môže zaprovokovat 😎 😝 Kedy chodieva inak domkov??? 😕

tinakul
3. apr 2008

A prečo ste neboli plávat?? Možno aj Lucasco by sa potešil, hm?? 😕

martinadt
3. apr 2008

on o deviatej končí v práci väčšinou príde tak do desiatej, to poznáš pivko po náročnej šichte 😅

martinadt
3. apr 2008

no ja by som to s dvomi detičkami nezvládla sama a chalani moc času nemajú ani doma nebývajú

tinakul
3. apr 2008

aha pivko 😎 no to rýchlo mu pupok narastie počkaj 😀
A ty čo mojko?? Pokračuješ s redbulmi??? 😕 😀

tinakul
3. apr 2008

aha, no tak pôjdete s Danielkou len vy dve cez víkend , hm?? Ved plávanie je dobré 😵

martinadt
3. apr 2008

😀 veď bodaj by 😅 prestane piť alkohol aspoň 😝 hádam 😀
no ja nepokračujem, dostala som slovné vyznamenanie že nech sa neopovážim to piť že to škodí toľko toho chlastať 😅 ale sem tam si dám 🤐

tinakul
3. apr 2008

inak preto sa pýtam, lebo Robino to tu preklína -on si dal na ex jednu plechovku ale ladovú z chladničky a je hotový 😝 😲 no čo už - teraz do pondelka musí ležat domka 🤐
Inak a teraz čo tak rada piješ???

martinadt
3. apr 2008

a je mu aspoň o čosi lepšie? či stále kašle? 😒
no ja pijem holú vodu len limonády nemusím a z minerálok ma nejako hrdlo tiež chytalo tak som usúdila že voda je najlepšie

tinakul
3. apr 2008

no on ani nekašle, len má silný zápal hrdla z toho 😅 tak neviem, inak ani nesoplí, ani nekašle... len ten zápal a šialená bolest hrdla 😖 no a nemá hlas - teda má ale čudný a on kedže celé dni iba telefonuje v práci , tak to vzdal, a radšej to vyleží 😉 ako čistu vodu z vodovodu??? 😕

tinakul
3. apr 2008

a čo čajíky, alebo čokiny, už ee??? A kávičku vôbec si ty nepila?? 😕
Ja v poslednom čase pijem kávu často, ale bezkofeinovú nescu - chútí rovnako ako kofeinová 😉

martinadt
3. apr 2008

hm no len nech radšej naozaj vyleží lebo len tak letmo sa liečiť tak to sa môže vrátiť
no áno vodu z vodovodu 😉

tinakul
3. apr 2008

A tam máte čistú vodu?? Ja z vodovodu mám zimomriavky, jedine prevarenú - no to tu v BA je asi horšie ako u vás 🙄

martinadt
3. apr 2008

čaj si uvarím ráno no len... čaje mi akosi dole krkom nejdú 😖 z vody vypijem aspoň deci ale čaju dva glgy a to je všetko a čoko je moc sladké no ale kávu som si minule robila tak mi celkom dobre padla 🙂 po dlhom čase

martinadt
3. apr 2008

hm všade je asi iná voda veru 😖 napr. u nás v Detve som tiež nepila vodu z vodovodu bola tak čudne chuťová ale tu v pohode dokonca mi chutí

tinakul
3. apr 2008

no vidíš to , kava ta prebudí aj povzbudí - v podstate splna to čo redbul, len v teplom zložení 😀 A inak nechápem že tak málo piješ , a redbul si stiahla štyri plechovky 😅

tinakul
3. apr 2008

Mojenko opustím ta dnes, lebo som fakt utahaná 😝 prajem krásnu nocku a pekné sny... snád zajtra viac pokecáme 😉 Dobrúúúúúúúú nocku 😔

martinadt
3. apr 2008

no inak keď som vypila ten redbul chvíľami som si myslela že pôjde von 😅

tak aj vám krásnu nôcku pa páááá

dannynka
autor
3. apr 2008

ahiojte...ja tu az teraz skvor som nemohla...mali sme na navsteve mladsieho braska a ten robil nieco na pc s mangelom...ale teraz tu uz asi nikdo nieste ze 😕 😅 😝

tinakul
4. apr 2008

Babenky, ja len na chvíločku kuk 😉 Manželík je chorý - je od stredy domka - no a dnes začína mat aj malá Sophi teplotky, tak až sa dáme do poriadku sa ozvem.... nebudem sem teraz chvílku chodit - tak sa držte , potom sa ozvem... papááááááá 😎

dannynka
autor
4. apr 2008

tinka-tak prajem aby ste boli cim skvor zdravy 😉

olianko
4. apr 2008

ahojky
tinakul tak teraz ste vy chori? ☹ tak sa skoro uzdravte
danny , marti ako sa mate vy? ste o.k.? ziadne virozy?
My sme uz celkom v poriadku, na buduci tyzden volam dr.kedy budeme ockovane
cez vikend ma byt krasne -vraj tak dufam, ze vybehneme niekam do prirody
danny uz davas malej aj bravcove masko?

dannynka
autor
4. apr 2008

oli ahojky ako dietkujes?hmm
som rada ze uz je tvojej malinkej lepsie 😉
no ja uz Gabike davam davno br.masko asi od 11-mesiaca a nema s nim ziadny problem 😉

martinadt
4. apr 2008

danny tu som

dannynka
autor
4. apr 2008

no ahojky kde sa flakas?