Odporúčam dovolenku vo Wladyslavove - Poľsko.

vivilauri
22. júl 2019

Ahojte. V nedelu(včera) sme sa vrátili z dovolenky. Strašne som sa bála, že tam bude chladno atď. Ale, oplatilo sa tam ísť. Zo 7 dní, len 1 deň sme sa nekúpali. Odporúčam.

korunka1
22. júl 2019

V neoprénoch? Prostredie aj more je určite pekné, ale neverím, že neotužilec vlezie do tej vody len tak. Koľko ste mali °C?

samcinka
22. júl 2019

Môžem sa spýtať kde ste bývali?Aj my sa chystáme na tento smer.Napíšte niečo viac čo ste tam videli koľko tam trvala cesta a také základné veci.Díky

vivilauri
autor
23. júl 2019

@korunka1 veru sme sa kupali... Neviem, koľko malo more stupňov, ale aj ja, čo mám rada teplú vodu, som sa kupala.

vivilauri
autor
23. júl 2019

@samcinka bývalý sme vo Wladyslawowe.ubytovanie nájdete na každom rohu, my sme boli na blind. 900pln na 6 nocí. Išli sme od ZM a cesta trvala s prestávkami 10hod.na večer už fúkal studensi vietor, treba si zobrať aj teplejšie veci. Peniaze sa oplatia vybrať tam, cez bankomat. Kurz je 4,26 a u nás 4,04

samcinka
23. júl 2019

@vivilauri my by sme chceli ísť do kempu pod stan, bolo tam v noci moc zima?

korunka1
23. júl 2019

@vivilauri ty kokso 😲...ja mám problem v Chorvatsku s teplotou vody 😂

vivilauri
autor
23. júl 2019

@samcinka no my sme bývali u jednej pani, prenajíma la izby. Tam cez noc bolo fajn. Ale v kempe pod stanom bude určite chladnejšie. Boli sme aj tam pozrieť, strašne veľa stanov. Ešte som v stane nespala.... ale zoberte si teplejšie veci. Už na večer bolo chladnejšie, hlavne na plážy a v prístave. Ľudia sú milý, no proste som bola príjemné prekvapená.

vivilauri
autor
23. júl 2019

@korunka1 aj ja som bola pred odchodom zúfalá, lebo aj u nás bolo chladnejšie. Ani kolesá, nafukovacky, lopty pre deti sme nebrali, som si myslela, že fakt bude otrasné počasie. Museli sme všetko tam kúpiť.

samcinka
29. júl 2019

@vivilauri môžem sa spýtať aká teplota tam bola keď ste boli v Poľsku?Teraz tam nehlásia nič moc tak sa nevieme rozhodnúť či ísť, hlavne aby sa dalo trochu aj okúpať.A najhlavnejšie aby nepršalo kedže by sme chceli ísť do kempu.

vivilauri
autor
29. júl 2019

@samcinka úplne iná teplota tam bola, ako ukazoval internet. Podobne, ako u nás.

samcinka
29. júl 2019

@vivilauri veď práve to že na nete ukazuje dosť chladno 18-20 stupňov a to neni nič moc, tiež sme pozerali že more 16 čo nie je moc na kúpanie preto chcem reálne vedieť ako to tam bolo

vivilauri
autor
29. júl 2019

@samcinka ja mam ešte stále aktualizované počasie v Poľsku. Celkom fajnové teploty sú. 23-26.raz alebo dvakrát do týždňa prehánky, búrky. Dá sa to prežiť. Je to len o šťastí. Na zajtra, sobotu a o týždeň 2x hlásia prehánky, búrky.

vivilauri
autor
29. júl 2019

@vivilauri more neviem povedať teplotu, ale 16 stupňov určite nemalo. Vyše 20 stupňov, ináč by som sa nekúpala.

vivilauri
autor
29. júl 2019
vivilauri
autor
29. júl 2019

@vivilauri snáď vám to pomôže pri rozhodovaní sa.

samcinka
30. júl 2019

@vivilauri to je s akej stránky prosím

vivilauri
autor
30. júl 2019

@samcinka to som si tam v polsku aktualizovala, ešte to nemám vymazané, tak so si to mohla pozrieť

kacusik69
30. júl 2019

jeeej, boli sme tam v 2011, dakujem za pripomenutie 😊

nada1326
30. júl 2019

@vivilauri prosim ta kolko eur cca vás vyšlo ubytko?

vivilauri
autor
31. júl 2019

@kacusik69 rada sa stalo.

vivilauri
autor
31. júl 2019

@nada1326 ubytko nás vyšlo na 7 noci 1050pln. Boli sme 2 dospelí a 2 deti. 37,50€ na noc. Takže super.

samcinka
13. aug 2019

@vivilauri ešte ťa idem otravovať aké sú tam cesty išli ste po dialnici,ako sa to tam platí je tam asi nejaké mýto? Ideme teda konečne aj my ale nakoniec nie pod stan ale sme si našli ubytko.

vivilauri
autor
13. aug 2019

@samcinka ahoj. Cez diaľnicu sme išli, ináč majú nové, porobené. Na jednom úseku to robili, išli sme len 40, ale dalo sa. My sme išli cez jednu bránu a po niekoľkých km sme platili 30pln.

vivilauri
autor
13. aug 2019

@vivilauri príjemnú dovolenku prajem.