Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

stresmenka
8. feb 2010

Ahojte babule,
som tu na skok, ale čítala som Vás v práci 🙂 chcem popriať Juliet všetko najlepšie nech sa Tomimu aj jej darí 🙂
No, ale riadne chlapisko je malý poviem ti 🙂. Juliet a prečo nemôžeš sadať do auta máš nejaký problém po cisaráku 🙂

Gajana krásny kočiar ste kúpili 🙂

Zdeni skoré uzdravenie 🙂

Peťka vy ste ako dopadli v BA? 🙂

vienesa
8. feb 2010

ale neviem ,kaslat na to,.... 🙂 nech sa kusne do zadku 😀 😀 😀 😀 😀

vinka
8. feb 2010

😀 😀 😀 😀 No ty máš dnes fakt super náladu.Smejem sa už od kedy píšeš. 😀 😀 A furt flusneš niečo pekné. 😀

vinka
8. feb 2010

Počuj a ako je v dome,no čo cica kedy ideme grilovať? 😀

vienesa
8. feb 2010

heeeej ?no to sa ani nesnazim 😀 😀 😀

vinka
8. feb 2010

Ta ked sa posnažíš tak neviem potom.Asi to už smiechom nerozchodím. 😀 😀 😀

vinka
8. feb 2010

No furt kukám na tú fotku,že hurááá mám 3 roky.Je tam bohovský junák. 😀 To ukážem mamke.Ona žerie Alexa. 😀 No aj ty sa jej páčiš.Ale to ma štve bo ja som jej dcéra. 😠 😠 😀 😀

vienesa
8. feb 2010

jaaaj no prepac tak dam prec tie fotky?alebo mna neukazuj 🙂 🙂 😀 no moja zeby sa tvoja dcera zalubila do alexa ?🙂 🙂 no mali by sme im dopriat ,stretneme sa nech si to vynahradia

vienesa
8. feb 2010

vinka a damian co dostal na narodky?aku tortu si vymyslela? 😝

vienesa
8. feb 2010

pridem neskor,musim koncit lebo ma fakt rado zozere zachvilu,ja mam pusteny panelak,internet na kolenach tak to tazko predychava.... tak radcej mu to dam 😀 sa naramne asi zabava somnou....dnes som skvela spollocnicka 🙂

vinka
8. feb 2010

No moja tortu ešte nemal.Oslava bude asi túto alebo budúcu sobotu.Ked tato bude mať volno.Chcem robiť mu kostru.Ale neviem či vyjde. 😝 😀

vienesa
8. feb 2010

hehehe 🙂 parada.....a pre mojho muza taku neurobis v auguste ? 🙂 ta by sa sice najviac hodila na dnes vecer 🙂 hahaha

vinka
8. feb 2010

A stretnúť by sme sa už mohli.Ste tu dlho neboli a Vive zjavne chýba.Lebo minule som pozerala tvoje fotky a Viva začala aha Ajex.Moj Ajex sa píde hať šo mnou 😀 😀 😀 Tak im doprajme tú radosť. 😀

vienesa
8. feb 2010

aj alexove narodky oslavujeme o dva tyzdne...doma este oslava nebola 😝

vinka
8. feb 2010

Nie ale idem urobiť Vladovi cici a ked sa vydaria tak urobím aj tvojmu mužovi ked chceš. 😀 😀

vienesa
8. feb 2010

nemam ti dat odliatok??? 😀 😀 😀 😀 😀 nech su originalne 😀 😀 😀

vinka
8. feb 2010

Joj ta to si chytí aj doma. 😀 😀 Ale ja mu urobím nie B-čka ale aspon D-čka. 😀 😀 😀 Abo také po kolená vyťahané? 😕 😀 😀

vienesa
8. feb 2010

jaaaaaaaaaaaj no skoda....to potom ale budem ziarlit 🙂 myslim ze mu nedovolim ani chytit tu tortu potom 😀 😀 😀 😀 😀

vinka
8. feb 2010

Načo chytať.On si ju zje. 😀 😀

vienesa
8. feb 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no dobre dovolim mu to

vinka
8. feb 2010

Ináč Zuzi skôr jak dáš pc mužovi sa ti chcem velmi pekne podakovať,že si mi robila dnes večer tu spoločnosť.Taká spoločníčka mi tu chýbala. 😀 😀 😀

vinka
8. feb 2010

A ako dlho ste tam boli? 😉 Počuj a tá postel to kto na nej spal.Kriste ale je krásna. 🙂

vienesa
8. feb 2010

jooooj aj ty si mi chybala 🙂 neboj dobehneme vsetko 🙂 boli sme 3 tt....a na posteli?myslim ze sportovci,ekonomovia,cernosi,cinania ,japonci 🙂 🙂 to bolo v hotely 🙂

vinka
8. feb 2010

Aha. 😀 😀 😀 😀 Tam ste boli ubytovaný?Si mi neodpovedala na tú grilovačku. 😠 😀 že kedy ideme ku tebe na záhradu grilovať. 😉

vienesa
8. feb 2010

kde si pisala o grilvoacke??? 😲 😲 😲 😲 no hned ako sa oteply ale mozete dosjt posediet do tepla ku nam domov 😀 😀 😀 😀 niee neboli tam robi sestra v tom hotely supervisorku,alex tam mal aj oslavu tak sme blbli potom 😀 😀

vinka
8. feb 2010

Aha tak preto tak krásne fotky. 😀 A čo je supervizorka? 😕

vienesa
8. feb 2010

ahm taka jak manazerka

vinka
8. feb 2010

5-ty príspevok na tejto stránke cica. 😀 Aspon viem ako ma čítaš. 😀 😀 😀

vienesa
8. feb 2010

joooj to mi uslo moja...no prid nas pozriet a uvidis 😀

vienesa
8. feb 2010

idem vinka,ak sa mi podari tak dojdem papapapapa