Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

vinka
29. dec 2009

Prečo sa pítaš?Hej vyšívala som niekedy.Ale nebavilo ma to.Sestra krížikom a moja mamka ma naučila plnené ale nebavilo ma to. 😉 To skôr moja mama vyšívala ja skôr štrikovala. 🙂

vinka
29. dec 2009

A reštika je Kaňuma. 😀

vinka
29. dec 2009

No tolko otázok si mala na mna Bianka a teraz tu niesi. 😠 😀 😀

stresmenka
29. dec 2009

ahaaaaaaa lebo ukáž mamke toto a pôjdem sa tam opýtať do tej kaňumy 😀

http://www.artmama.sk/velkonocne-kreacie/vysiva...

stresmenka
29. dec 2009

ja som tu a teba tu niet !

vinka
29. dec 2009

Joj môj muž má trápenie 😀

stresmenka
29. dec 2009

a čo sa stalo,???

stresmenka
29. dec 2009

Majka ke´d by si šla zajtra von nezistíš mi telef. číslo do tek kanomy???

vinka
29. dec 2009

No kúpil novú tlačiareń a nejde mu pripojiť cez vifi na notebook.Tak okupuje aj notebook aj počítač. 😠 😠 😀

stresmenka
29. dec 2009

ahaaaaaaaaaa a zistíš mi to číslo ???ke´d ťa veľmi pekne poprosím 😉

vinka
29. dec 2009

No moja mama už dávno nevyšíva.Nevidí ani niť do ihly natiahnúť. 😀 😀 Joj moja ja strááášne zabúdam.Ale potrebujem ísť kúpiť palmarín tak ak mi zavoláš okolo obeda.O tej 12:30 či som nezabudla tak skočím. 😀

danciacik
29. dec 2009

heeej a na mňa ste tu zabudli či čo?

vinka
29. dec 2009

No nemusíš prosiť len mi prezvon či som nezabudla.&lebo včera som spomýnala Vladovi,že sa mi vyskladajú na niečo a dnes sa ma mamka pýtala,že čo som to Vladovi spomýnala a ja som už nevedela. 😀 😀 Ale potom ma napadlo pri niečom inom,že chcem strojček na cestoviny. 😀 😀 Dnes bola reklama na jojke,že sa môžeš prihlásiť do súdnej sieni.A ja som vravela,že sa prihlásim.A mamka mi povedala,že sa neprihlásim lebo teraz nemám čas a ráno už nebudem vedieť kde som sa chcela prihlásiť. 😀 😀

adrina
29. dec 2009

ahoj babule....nech už je po sviatkoch a prázdninách a nech sa všetko vráti do zabehaného stereotypu,lebo skončím v Levoči 😝 😝 😝

vinka
29. dec 2009

Adi aj ja neboj sa budeme tam spolu. 😀 😀

adrina
29. dec 2009

ahoj babule....mne už haraší z tých sviatkov a voľna....už nech začne zabehaný stereotyp..lebo skončím v Levoči 😝 😝 😝

stresmenka
29. dec 2009

dani nezabudli kde sa flakaš???? alebo čítaš???? ha

Vinka oK ak nezabude prezvoním idem po týždni až na jeden deň do prááááce

adrina vyžeň to cez deň von a hotovo môj majo sa zavre v izbe a svet gombička a Dado ten vystrája jak zmyslov zbavený a za všetko reve ale idú mu aj zuby tak je nervný 😠

vinka
29. dec 2009

Dani nie nezabudli ved píš. 😉 😉

stresmenka
29. dec 2009

adi vidno že ti haraší, bo jeden príspevok 2x posielaš 😀 😀 😀 😀 😀 to svedčí o tom fakt

adrina
29. dec 2009

ale net ma ešte aj sere 😝 😝 😝

vinka
29. dec 2009

To má kôn problém.Lebo to aj mne ide na hovno. 😠

stresmenka
29. dec 2009

aj mne to mrzne ☹ to preto, lebo tu ja 😝 obsmrdam

adrina
29. dec 2009

i v pohode..Damík kúsok vystrája ale mám tu mamku,a už sme sa zvadili neskutočne...do kelu..ona je super,ale všetko chce v dobrom úmysle riešiť a nie vždy to dobre vypáli..tak mám tichú domácnosť a ani chlapa k tomu nepotrebujem 😀 😀 😝 😝

vinka
29. dec 2009

Kriste keby sa mne Damián zavrel do izby.Ten bude sa naťahovať s vivou a onas vrieska a mna ide šlak trafiť. 😠

adrina
29. dec 2009

vynechala som slovo..deti 😉

vinka
29. dec 2009

😀 😀 😀 Adi ty jaká srandistka. 😀 😀

adrina
29. dec 2009

vinka..srandistka...ja som hubatá a mama to nie vždy strávi a celý deň po mne zazerá a nevypráva sa so mnou akurát mi stihla oznámeiť,že som nevďačná dcéra 😝 😝 😝

stresmenka
29. dec 2009

majka aj mňa niekedy lebo je doma, ale málo pomôže s dadom vôbec to ho absolútne nenútim a doma???? to má od narodenia tuleniu nemoc nebol k tomu vedený ☹ moja chyba a teraz mi niekedy treba pomôcť tak ani panovi ho nenapadne ale keď poviem najprv podudre .-ä

Dnes som si ráno na dverách do jeho izby našla odkaz ,, aspoň dnes ma nechaj pospať a nech David nereve " no neporazí ťa 😠 šak furt chrápe do 11,00 😠

danciacik
29. dec 2009

nie ja si tu ešte vybavujem iné veci, nestíham čítať, zajtra sa vraciam na Leopoldov tak som mala čo robiť. Ale na to čítanie sa už teším
Adi juuuj vitaj ďalšia čo sa háda? Ideš sa pridať ku mne? 😀

stresmenka
29. dec 2009

joooj nevďačných je nás tu viac aj ja sa pridávam do klubu 😀