Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

cerstvapopradcanka
14. okt 2011

a do akeho veku si prevarala? dakujeem

danciacik
14. okt 2011

@cerstvapopradcanka fúúúú tak to je ťažká otázka. Ja som už sklerotická ale asi tak do 1,5 roka 😉

iron
17. okt 2011

Ahojte popradcanky....ja by som mala na vas jednu otazocku. Aky detsky sortiment vam v Poprade chyba? Dakujem

stresmenka
24. okt 2011

Ahojte
@danciacik cau Dani 🙂
@cerstvapopradcanka ja nie som síce z Popradu, ale Kežmarku ja som do roka kupovala Lucku vodu.
@iron mne chýba všeobecne všetko od spodného prádla až po čiapku skôr niečo značkové ale za taký normálny peniaz 🙂 ( asi som náročná )

iron
24. okt 2011

@stresmenka no teraz tam otvaraju best for baby a v tescu tiez nieco je. Problem je, ze je to dost od ruky. Ja som rozmyslala nad nejakym obchodikom tam, ale nemam prehlad co vsetko tam je. Skor ladene nieco do bio sortimentu oblecenia a plienok atd.....

stresmenka
25. okt 2011

@iron a čo je bio sortiment?? ☹ ja som z KK, ale pracujem v PP a tesco a ten nový obchod mám riadne od ruky ☹

tami_tami
25. okt 2011

@cerstvapopradcanka ahoj ja pouzivam na mlieko z vodovodu prevarenu, na pitie do roka a pol cca prevarenu tiez a od roka a pol uz priamo z kohutika... lucku alebo drobceka som kupovala v lete vonku ked sa nam minula,,, nejde to povedat celkovo aka je popradska voda - mam sestru co byva o par bytoviek dalej a u nej sa vody neda napit je hnusna a kupuju vodu na pitie 😉

cerstvapopradcanka
27. okt 2011

@tami_tami dakujem za info 🙂 ja uz davam malej vodu z vodovodu, prevarenu, tak mi to poradila lekarka, tak hadam to je okej .) aj tak dakujem za odpoved.

andrejka10
28. okt 2011

@cerstvapopradcanka , voda v Poprade je jedna z najlepších vôd na SK. Nemusíš sa báť. 😉

@tami_tami , myslím, že ak má niekto v PP problém s vodou, bude to skôr v znečistení trubiek a vodovodných rozvodov. Zdroj vody je na Liptovskej Tepličke pre celý Poprad.

@stresmenka , @iron, tak ja som až teraz zistila na základe vašich príspevkov, že máme otvorený besto of baby. Inak mne v PP chýba oblečenie, ale pre 7 ročnú slečnu. Nájsť niečo pekné a kvalitné dá poriadne zabrať. 😒

stresmenka
28. okt 2011

@andrejka10 mne chýba aj poriadny ochod s kratívnym materiálom a poriadne hračkárstvo tam aj tu je až jedno ☹

andrejka10
28. okt 2011

@stresmenka , súhlasím s tebou. Veru hračkárstvo poriadne tu nie je. "Až"dva sú tu. Jedno v centre a jedno v Maxe. Oba sú stráááášne malé a všetko je tam natlačené. Počúvaj fešanda, nejdeme spolu podnikať??? 😀 😀 😀

jendralka
28. okt 2011

ahojte popradcanky 🙂 zabudli ste na hrackarstvo na novom priore 😀 alebo ho uz zrusili ?? ... ale vzdy lepsie ako v Spisskej, tam je az jeden dracik v madarase ... ak neratam detske obchody, kde maju 4 hrkalky 🙂

andrejka10
28. okt 2011

@jendralka , aj jaj jaj, veru zabudla som na hračkárstvo na priore. Keď sa zamyslím, tak na ten prior vôbec nechodím. Nemôžem si pomôcť, on je pre mňa tak od ruky a nemám potuchy, kde vzadu tam je pre nich parkovisko, lebo my skoro všade len autom. 😝

jendralka
29. okt 2011

@andrejka10 ... ja som tam chodila, len ked som robila v PP, tak som tam sem tam zbehla cez obed na nakup alebo do banky 🙂 no tiez netusim, kde sa tam parkuje... inak to hrackarstvo je celkom fajn by som povedala

danciacik
29. okt 2011

@stresmenka ahoj moja, ako sa držíte?
Baby neviete náhodou čo je s tým centrom v Madarase, kde sa detičky mohli pohrať a pošmýkať na šmýkalkách? Dosť ma prekvapilo, že sme ho tam včera už nenašli. Neviete či ho ešte otvoria?

jendralka
29. okt 2011

@danciacik ... malo by byt prestahovane na druhom poschodi ... aspon tak minule hlasili, ked sme tam boli ... ale nebola som kuknut 🙂 mozno pojdeme zajtra, tak napisem

danciacik
29. okt 2011

@jendralka tak to by si bola zlatá, vidíš ja ťava som na poschodí ani kuknúť nebola 😅

jendralka
29. okt 2011

@danciacik 🙂 ani my na poschodie nechodime .. my tam navstevujeme hlavne Dracika 😅 chovatelske a DMku 😀

danciacik
29. okt 2011

@jendralka inak pozerám, že tie najmladšie deti máme takmer rovnako staré

jendralka
29. okt 2011

@danciacik .. no a ake krasne meno ste dali 🙂 Nelinka

jendralka
29. okt 2011

@danciacik ... tak ja vypinam a odchod spat, lebo normalne vstavame o 6tej ☹ a teraz ten posun 😠 tak pevne verim, ze Luky potiahne aspon tu hodku ... dobru noc

danciacik
29. okt 2011

@jendralka no ja som tiež zvedavá ako bude Nelka spinkať a ďakujeme. Mne sa páči aké máš ty mená pre chlapcov, Lukáško je krásne meno a Jakubka sme chceli s manželom, keby sa z Nelky pri pôrode vykľul chlapec 😀 . Tak dobrú noc 😉

jendralka
30. okt 2011

@danciacik ... takze predsa je len na hornom poschodi ... Drahí rodičia a milé deti, od 27.9.2011 do 30.9.2011 je Detský svet zatvorený z dôvodu sťahovania sa do nových, krajších, väčších priestorov na poschodie OC MADARAS ... 😀

danciacik
30. okt 2011

@jendralka jeeeej tak super, nabudúce tam už nabehneme. ďakujem a ako ti spinkal malý?

jendralka
30. okt 2011

@danciacik .. uplne super 🙂 tak ako stale, ako keby ani nebol posun ... hodinky som prestavila uz radsej vecer 😀 a zobudil sa okolo 3tej, dostal mliecko a potom spal az do siedmej 🙂

danciacik
30. okt 2011

super naša malá tak isto až na to že vstala už o druhej, ale ona občas tak vstane a potom sa prebrala okolo šiestej a to si už tak cuckala mliečko tak pol hodinku ale ja pri tom aj tak spím 😀 a potom potiahla do pol ôsmej. Počuj ja mám síce dve deti ale strašnú sklerózu. Malý ti už hopá? Lebo naša strašne chce ale ešte je ako vrece zemiakov chvíľku sedí a potom bác a je na boku 😀 A ak sa môžem spýtať - ty kojíš?

stresmenka
30. okt 2011

@danciacik danka ty nechodíš s deťmi do Hozelca na to krité detské ihrisko?? Ja som tam ešte nebola, ale je tam krásne hoc sa tam platí 3,9 € na 2 hodky, alebo 5€ neobmedzene a je tam pre maminy aj kaviareň alebo niečo také. Ja tam chcem ísť s dadom.

danciacik
30. okt 2011

@stresmenka moja nechodím, ako počula som už o tom, chcem tam ísť pozrieť, no nám sa páči aj v SNV, lebo Jarko s deťmi sa hrajú na ihrisku a ja nakupujem 😀

jendralka
30. okt 2011

@danciacik ... ja nekojim ... davam nutrilon ...takze uz papame aj jeden prikrm do dna ... Luky tiez este nesedi sam, aj ked chvilku vydrzi a potom sa zvali na bok 😀 ale predpokladam, ze este par tyzdnov potrenujeme a bude to 🙂 no najviac sa zlosti, ked si nemoze dat tu svoju suncickovu nozku do pusy 😀

cerstvapopradcanka
1. nov 2011

@andrejka10 dakujem za info 🙂