Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

lucik106
13. okt 2010

ahojte. ako sa máte? moje dieťa premilé nespí v noci nič, aspoň že poobede si pospí v kočíku. a ja by som zavrela oči v momente, ale nemôžem, zajtra mám prvú skúšku... jóóój spala by som...

andrejka10
13. okt 2010

@lucik106 😀 😀 😀 , tak to máš veselé. Keď ťa môžem potešiť, ani moja malá Sárina, nič v noci nespí. Tá potvorka je taká pohodlná, že ju musím chodiť v noci obracať. Jej sa ani prevaliť z ľava do prava nechce. 😝 A na zajtra ti držím palce. Po skúške môžeš dospať. 😵 😵 😵
A akú školu robíš??? Či náhodou nie sme aj spolužiačky. Len ja zajtra nemám žiadnu skúšku, teda o tom neviem. 😀 😀

lucik106
13. okt 2010

@andrejka10 ale tu v poprade sociálnu prácu, som v 2. ročníku. aj my potrebujeme asistenciu pri každom zamrnčaní, už keď jej v noci nie je rady, tak spíme spolu, lepšie ako sa celú noc motať... 🙂 a ty robíš akú školu?

andrejka10
13. okt 2010

@lucik106 UMB, Ekonomika a manažment podniku, detaš.pracovisko PP. Som "prepadnutá" tretiačka. 😀 😀 Nie, vážne, kvôli malej Sáre, robím tretí ročník druhý rok. Nemohla som chodiť na skúšky do Banskej Bystrice v zime so štvormesačným bábom. Tak preto dva roky. Snáď sa mi tento rok podarí ukončiť školu a možno aj s titulom Bc. 😀 😀 😀

andrejka10
13. okt 2010

@lucik106 a ty robíš soc. prácu v SNV??

lucik106
13. okt 2010

@andrejka10 nie to je detaš. pracovisko v spišskom podhradí a učí sa aj tu v pp. no so mnou na skúšku ide mama, varovať malú, tak dúfam že bude dobrá, expertka. fúha to máš veselé študovať pri troch deťoch. ja mám jedno a mám dosť... 😀

andrejka10
13. okt 2010

@lucik106 , neboj sa zvládneš. Zvládli iní, zvládneš aj ty. 😉 Tak nech zajtra počúva malá tvoju maminku. Ešte sa ťa opýtam univerzita je v BB?? Alebo v Prešove??

lucik106
13. okt 2010

@andrejka10 jaj sory, som zabudla dopísať, že to je Katolícka univerzita v Ružomberku. Dík za povzbudenie. Idem sa ešte dačo poučiť. zatiaľ pa. pozdravujem deťuše 😉

vinka
13. okt 2010

@andrejka10 moja ty si bezdetná,že tolko pri pc sedíš? 😀 😀 😀 Ale si šikovná kukaj si rozbehla našu tému. 😀 😀

andrejka10
13. okt 2010

@vinka , joooj, ty potvora, ja som dala deti do tomboly. Veď hľa, plesová sezóna za dverami. 😀 😀 😀

@lucik106 tak istotne zajtra budem na teba myslieť a držať ti palce. 😉

duplicka
17. okt 2010

ahojteee, prosim vas neviete mi poradit ci v poprade alebo jeho okoli neopravuje niekto pisacie stroje, babka potrebuje opravit a nikde v okoli som nic nenasla ☹

duplicka
19. okt 2010

☹ ☹ ☹ nikto nevie ☹ ☹ ☹ ,hmm,nevadi. ozaj dievcata, ktoru skolku v poprade odporucate? 😉 😉 😉 😉

danciacik
19. okt 2010

@duplicka juuuj moja to ti nepomôžem lebo neviem, aj naši mali alebo majú? písací stroj ale nenapadlo ma takéto niečo riešiť.A škôlka je podľa mňa super MŠ u Sloníka. Je malá a útulná a to sme už v druhej škôlke tak aspoň viem porovnať.

duplicka
19. okt 2010

@danciacik to je pri vikriku vsak? no ja rozmyslam nad zapadom a taskou, ale tiez som pocula kadeco, ktore ste vyskusali vy?

duplicka
19. okt 2010

zvazujem ,ze is zistim, ci nemaju miesto a drobec by siel napr od januara 😉 drobec ma ale 5 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

danciacik
19. okt 2010

@duplicka No my sme vyskúšali škôlku na Leopoldove na Záborského. Nemôžem povedať, že bola zlá ale nemali taký vzťah k deťom Larka tam bola dosť nešťastná.

duplicka
19. okt 2010

@danciacik hmmm ja mam kamosku,ktora ma v slonikovi a hovorila,ze by skor dala do podtatranskej, ja byvam dole v meste takze leopoldov ma nelaka, ale skusili sme na par dni tas teraz uz spojena skola ci ako sa vola a co ja viem hmmmm

danciacik
19. okt 2010

@duplicka ťažko povedať, ono sto ľudí, sto chutí. Veď sama uvidíš kde bude drobcovi lepšie. 😉

duplicka
19. okt 2010

@danciacik no to ano, mozno nebudem nikde spokojna 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a mozno hned v prvej 😀 😀 😀

danciacik
19. okt 2010

@duplicka presne tak, no tak vám budem držať palce, nech ten výber bude správny

duplicka
19. okt 2010

@danciacik predsa dotaz su v slonikovi nove ucky, myslim mlade,ci prevazne starsie 😉 ?co sa tyka stravy si spokojna?

danciacik
19. okt 2010

@duplicka No učiteľky sú aj aj, Larka má napríklad dve mladé čo majú ešte svoje detičky malé ale napríklad jednu z nich ztiahli z rodičáku. A sú strašne zlaté. Čo sa týka stravy je dosť pestrá, kopec nátierok čo sme ešte nikdy nepapali ale poviem ti, že Larka sa naučila papať veci pri ktorých doteraz vymýšľala ale napríklad viem, že ich nenútia papať čoim nechutí.

duplicka
19. okt 2010

@danciacik no super,tak tam zajtra crnknem 😉

vinka
19. okt 2010

@duplicka no mne chodí Vivien do taš a som zatial spokojná aj s prístupom aj s možnosťami.Syn mi chodil na tajovského tam bolo super a potom som ho musela preložiť na okružnú a to už bola hotová katastrofa.Tam by som ja už dieťa nedala.A jedna známa má tiež syna v taške a chodil aj do škôlky tam a už tam dieťa druhé nedala ale do školy ho chce dať na taš.A druhého syna dala práve na okružnú a je spokojná.Tak si vyber tak aby dobre bolo. 🙂

duplicka
19. okt 2010

@vinka 😀 😀 😀 😀 tak uz som zmagorena na cisto 😀 😀 😀 😀 😀 a taska ma teraz uz 4 triedy? minuly rok mali tri a rozsirili sa ci nie, nevies nahodou, ved to,ze ja som byvala hore a teraz som dole v meste a neviem ci taska ci slonik ci zapad ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

vinka
19. okt 2010

@duplicka ja tiež bývam v meste.A kde bývate?

duplicka
19. okt 2010

v okoli csob 😉

vinka
19. okt 2010

@duplicka moja ved sme nedaleko seba.Ja som nad slovenskou reštauráciou.To je za vodou od teba však.Pri sociálnej poisťovni je čsob-čka? 😉

duplicka
19. okt 2010

@vinka 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 presne taakk

vinka
19. okt 2010

No tak sme nedaleko seba 😀