• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Posielajú tovar z ebay aj na Slovensko?

14. augusta 2015 
@layla ahoj, poprosila by som ta o radu ako zriadit pay pal na visa electron z tatra banky, kludne do IP. Dakujem pekne
19. nov 2013 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčata je nejaka ochotna objednat z Ebay a poslat mi tovar? ja netusim ako by som si objednala :frowning2:
21. nov 2013 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte chcem sa opytat ci sa plati nieco za registraciu na ebay
13. dec 2013 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte všetci. Ak máte záujem, objednám veci z ebay-u s doručením priamo na Vašu adresu. Pre info píšte na mail: samo.blaho@hot-shot.com , prípadne pošlite rovno link na tovar o ktorý máte záujem.
@maribell: za registráciu na ebay sa neplatí.
8. jan 2014 o 19:58  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@samo_blaho Ahoj, objednávaš aj z ebay uk?
18. jan 2014 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ak myslíš ebay.co.uk tak áno.
18. jan 2014 o 12:17  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@samo_blaho ahoj,su tam strašne krásne topanočky,tenisky pre moju malu myslíš že by si mi vedel pomocť ich objednať ked si vyberiem lebo ja som z toho totalny jelen..ja nerozumiem ktore su hned na predaj a ktore v aukcii tam je totaalny mišung:slight_smile:)
11. feb 2014 o 12:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie je problém, pošli link, môžeš aj IP
11. feb 2014 o 12:43  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. feb 2014 o 13:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Áno, to sú aukcie, a to poštovné je v rámci UK, na Slovensko je to asi 6-7GBP. Ten posledný na SK ani neposiela.
Tu sú priame predaje, ešte si tam môžeš upresniť veľkosť:
http://www.ebay.co.uk/sch/Girls-Shoes-/57974/i.html?rt=nc&LH_BIN=1
11. feb 2014 o 13:36  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@samo_blaho jeeee dakujem za radu ,takže otvorím si stranku a naboku si dam uk5 a hladám? prepáč ale ja sa vtom neviem pohybovať tak sa vypytujem :slight_smile: :wink:
11. feb 2014 o 13:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
správne! ešte si tam môžeš filtrovať, farbu, stav, materiál, značku...
11. feb 2014 o 14:00  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@samo_blaho už snoríím si zlatý dakujem ked vyberiem niečo pekne za normalnu sumu tak možem ti poslať link a pomožeš mi objednať? :slight_smile: alebo ked budeš ty niečo objednavať v blízkej budúcnosti :slight_smile: by si mi to mohol cez teba? :slight_smile:
11. feb 2014 o 14:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne, bez problémov.
11. feb 2014 o 14:06  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
11. feb 2014 o 14:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Na slovensko nemá uvedenú cenu, je možné že sem ani neposiela a treba ho kontaktovať. Cenu poštovného na SK zistíš nasledovne: nižšie pod cenou máš "Postage", klikni vpravo od toho na "See details" , "Change country", tam zvoľ Slovakia a klikni na "Get rates" .
11. feb 2014 o 14:29  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
písal som predajkyni z toho tvojho odkazu a tu je odpoveď:
Hi, thankyou for your enquiry, postage would be £12.50 international signed for.
Liz

V tom mojom linku to bolo £8.99.
11. feb 2014 o 14:44  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@samo_blaho dosť drahe poštovne
to som si len ja myslela že zoženiem lacne topanky :slight_smile:
11. feb 2014 o 17:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak určite keď poštovné je 50% ceny že je to dosť, nie všetko sa oplatí objednávať, treba hľadať.
12. feb 2014 o 07:30  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby viete mi poradit, vyhliadla som si kocik, ale trosku sa aj bojim zobrat ho od jednej pani z UK. sice pise, ze je minimalne pouzivany, ale mam jej verit? :slight_smile: ake mate skusenosti prosim
a ako ju presvedcit aby mi ho poslala, teda odovzdala kurierovi ktoreho si ja zabezpecim.
20. feb 2014 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina.banska pozri si jej hodnotenia, ak má dobré, nie je dôvod neveriť...kočík jej zaplať a pošli preńho kuriéra - tak by som postupovala ja :slight_smile:
20. feb 2014 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@caldera tak sa chystam postupovat aj ja :slight_smile:, len ci ona bude suhlasit a posle ho po kurierovi
20. feb 2014 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte nebude teraz niektora objednavat z ebay stranky mala by som zaujem o vela veci len neviem ziadny jazyk :(
5. apr 2014 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikolienka123 objednávam z ebay-u, ak máš záujem, napíš: samo.blaho@hot-shot.com
6. apr 2014 o 09:50  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@samo_blaho už som ti poslala mail ale cez anita.pipisova@gmail.com
6. apr 2014 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kto bude objednavat cez eBay .. mala by som zaujem ,neviem sa zaregistrovat ,takze ak niekto bude tak sa mozem rozdelit na postovnom .. mam zaujem o nejake vecicky pre deti .Dakujem .. ak je niekto z Prešova bolo by super
8. apr 2014 o 12:50  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok