Prečo sa striasa?

zuzanaca
10. feb 2009

Moja 6 mesačná dcérka sa asi 2 týždne striasa tak, že vystrie ručičky a zatrasie sa. Mám pocit, že je to preto, že niečo chce, alebo ciká. Napr. sedí v kočiari, ja k nej prídem a ona sa zatrasie, alebo keď ju postavím na nožičky, ona sa zatrasie.... No je to dosť často a už ma to znepokojuje. 😔 Prečo to robí??????

zuza.m
10. feb 2009

dnes bol maly len tak pod perinou bez plienky tiež sa tak striasol že ho až nadvihlo ,nadvyhnem perinu a bolo mokre.tak že cikal .je to dost možne že cika aj tvoja mala a potom sa z toho zatrasie.sem tam ho zatrasie ked mu prejdem zlahka po vlaskoch. 😅

denduska
10. feb 2009

nasa presne to robi ked cika...a este ma pritom taky sustredeny pohlad doblba a vyda aj taky zvuk vvvvvv 😅 inak myslim ze je tu niekde podobna tema, skus tam kuknut 😉

edita33
10. feb 2009

presne je to asi tym ze čurkaju..aj moji chlapci tak robili,,ich to asi musi steklit, 🙂

lienka79
10. feb 2009

nerob si problemy...je to normalne..
nas to robi dodnes..sice uz menej...ale do 20 ems o striasalo casto..
Zao zaciatku ked len asi cikal do plienky,neskor aj ked sme ho napominali....ked zacinal papat,tak ked ochutnaval nieco nove,alebo nieco,co mu enchutilo..
Nerob si vrasky..mala je ok 😀

magimary
10. feb 2009

zuzi, mrkni si, tu sa to už rozoberalo... 😉

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

zuzanaca
autor
10. feb 2009

ďakujem 🙂 mamičky

denisocka
10. feb 2009

no na tom linku to neurologičke smiešne nebolo 😖

zuzanaca
autor
10. feb 2009

Už som aj ja vystrašená 😕

denisocka
10. feb 2009

ja som zas obpísala kamošky,tak striasaju sa aj ich deti,ked cikaju,ale my sme si to všimli aj ked necika,teda ak je holy sa strasie a cikanie nevidime,takže už aj mne je z toho naprd

slaviq81
10. feb 2009

Baby, moja sesternica má 21 rokov a tiež sa po cikaní strasie. 😀 Má to od mala.

denduska
10. feb 2009

zuzanaca, nic sa neboj, keby kazde dieta co sa striasa malo epilepsiu, tak to by ich boli hejna okolo. Mna tiez casto striasa a epilepsiu nemam pokial viem 😅
Nasa sa striasa bez cikania ked ju vyzleciem, predpokladam ze jej je zima, kedze mne je tu holej tiez zima, nemame tu saunu doma.

nevravim ze sa to ma podcenovat, ale zasa ani strasit, keby nebol net, vsetky by sme boli kludne 😀

denisocka
10. feb 2009

denduška-svätá toť tvoja posledna veta!

zuzanaca
autor
11. feb 2009

ďakujem za povzbudenie.... Včera som si ju odsledovala, ako presne to robí a zistila som, že ona sa netrasie, len vystrie končatiny, napne sa a tak ako keby podskočí. Asi to bude radosť, alebo niečo chce, niečo sa jej páči,... alebo zistila, ako sa to robí, a teraz sa tak zabáva.... robí to vedome 🙂

dolynkag
18. máj 2020

@zuzanaca vidim, že stará tém, ale chcem sa opýtať, kedy ju to prešlo asi to striasanie

zuzanaca
autor
19. máj 2020

@dolynkag Prepáč, dcérka má už skoro 12 rokov, nepamatam sa...🙂. Ale nebolo to dlho....