Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

meliska
8. sep 2008

terezicka: teraz ma napadlo, kamoska mala termin tiez okolo 20.9. a maly je uz 4 tyzdne na svete 🙂

meliska
8. sep 2008

pahu: ...ako mne grafy vzdy sli, ale skor tie technicke 😀, rozne zavislosti a taaaak ale toto je na mna dalsia vysoka skola... 😀

terezicka
8. sep 2008

Meliska a keby si videla aj naše baby v septembrovkách, v auguste rodili také čo mali termíny po 14.9. a včera porodila jedna a tp mala 25.9. 😕 Takže možno to môžem aj ja čakať každou chvíľou 😀 Ale ešte chcem túto sobotu a nedeľu vydržať a potom nech sa deje čo sa chce

meliska
8. sep 2008

terezicka: ved to je super, ze ste este 2v1 🙂 tej kamoske odporucali vydrzat do konca augusta, no a maly nevydrzal ani do polky... 🙂
...drzim vam prstiky aby ste sa este drzali pokope tak ako potrebujes... 😉

terezicka
8. sep 2008

Idem sa trošku vonku za Marekom, tak sa večerom ešte snáď zastavím, som zvedavá či akurát vystihem Žabku 😉

pahu
8. sep 2008

Terezka, vy vydržíte, ja to tak cítim v kostičkách 😀

melis, ono je to taká technika - mechanika 😀 😀 😀

meliska
8. sep 2008

pahu: 😀 no snad to pojde aj jednoduchsie... 🙂

meliska
8. sep 2008

sharlotta: este si tu?

pahu
8. sep 2008

Meliska, aj ja dúfam, že sa so Sharlott vyhnete týmto kravským blbostiam.. Niekedy si vravím, že škoda že o nich viem 😀

meliska
8. sep 2008

pahu: ja som v celku optimista, ale tohto sa bojim... dnes je obrovsky zazrak pocat a donosit zdrave dieta, takze mam k tomu taky nejaky respekt....

sharlotta
8. sep 2008

Snazila som sa osprchovat a nalozila som si nohu do ladu a teraz som opat tu...Vobec si neviem predstavit, ako pojdem v stredu do roboty 😅 😕

meliska
8. sep 2008

kolobezkou 😀 😝

meliska
8. sep 2008

babule idem ja trosku sportovat, tak sa majte krasne, mozno vecer nakuknem, lebo som strasne zvedava na zabku 😀 ak nie tak pa pa zajtra....

pahu
8. sep 2008

Pa Melis aj ostatné, aj ja o chvíľku odchádzam 😀

mirka20
8. sep 2008

ahojte 🙂
vy ste sa tu dnes riadne rozkecali. 🙂
som strasne rada, ze su zabkovci v poriadku a som moc zvedava, co budu mat.
my sme dnes okolo obeda prisli domov od nasic´h, najedli sa, ja som si sla dat pristrihnut ofinu a kym som prisla, tak moji dvaja milovani zaspali. tak som si lahla k nim a spali sme az do pol piatej. medzi tym som este nakojila malu, kt.spinuskala, lebo mala papat o druhej, len to prespala. teraz si napustam vanu, lebo ste ma navnadili. idem si zaspominat na 8.5., kedy som sa naposledy kupala. ale vtedy som do vane nesla relaxovat, ale som chcela, aby sa mi spustil porod. 😵 manzel s rebekou sli do obchodu, tak to vyuzijem 😵
papa zatial

zabka
8. sep 2008

Ahojky tak uz som tu... Je tu niekto??? Idem si vas precitat....

zabka
8. sep 2008

Tak co nikto nechce vediet co to bude???? 😉

terezicka
8. sep 2008

Ja chcem teraz som prišla 😅

terezicka
8. sep 2008

Žabka tu si?????????? A kde máš fotku???

zabka
8. sep 2008

Musim si ju doplnit najblizsie .... 😉 ... No tak hadaj?.... Inak dakujem ze ste na nas mysleli 😵

terezicka
8. sep 2008

Žabka no ja myslím skôr že dievčatko 🙂

zabka
8. sep 2008

A mas pravdu... 😵 😵 😵 ... Prispievame do zbierky princezniciek, takze na chlapcov si musime este pockat... 😵 😵 😵 ... Ja nim neprispejem.... 🙂

terezicka
8. sep 2008

Super Žabka mala som dobrého tušáka 😀 Ja sa tak teším, ale hlavne z toho že je všetko v poriadku, to je najdôležitejšie 😵 A čo povedal manžel na to??? 😵 A meno, už ste rozmýšľali nad nejakým?

zabka
8. sep 2008

No to si mala.... No ved aj ja som stastna hlavne ze je vsetko v poriadku, konecne si to mozem vsetko naplno uzivat... Je rad, ale tak v kutiku dufal ze to bude chlapec ako kazdy chlap ale je stastny ze je malicka zdravucka... Este nie musim zacat nejake vyberat... 😉

terezicka
8. sep 2008

Žabka asi ako každý chla v kútiku duše túži po chlapcovi, ale keď sa mu narodí dcéra tak to uvidíš aký bude, veď to bude jeho princeznička 😵 Joj ja sa s vami tak veľmi teším 😵 A svokrovcom a tvojim rodičom ste povedali čo čakáte?

zabka
8. sep 2008

Jasne povedali sme 😉 ....Som tak stastna ze je vsetko v poriadku... 🙂 .. Dnes som si dala aj za poharik cerveneho vinka tak dufam ze som malu moc neopila 😀

terezicka
8. sep 2008

Žabka neboj malej sa určite nič nestalo, akurát že bude lepšie spať a ty tiež 😀 Mne aj dr povedal že pohár červeného vínka ti z času na čas neuškodí a ja som sa ho pýtala aj na bylinkový alkohol a povedal mi na to že bylinky sú zdravé, takže z času načas 😀 Ja si zvyknem keď tak odchlipnúť z Marekovho keď už mám veľkú chuť 😕

terezicka
8. sep 2008

No dobre Žabka ešte raz som rada že ste tak super dopadli, teším sa ďalšej babe ktorá príde k nám sem na palubu 😀 Fakt sa veľmi teším, bude sa aj mne v noci lepšie spať 😀
Ide sa offnúť a vyvaliť pre telku, tak sa majkaj krásne a papa zajtra 🙂

zabka
8. sep 2008

NO ved sme to museli nejako oslavit... 😉 .... Idem ohriat manzelikovi veceru a pomaly do postele, dnes sme mali narocny den, takze zajtra sa tu uvidime... Prajem pekny zvysok vecera.. 😵

zabka
9. sep 2008

Pekne ranko bambulky.... Posielam Vam kusok torticky a poharik detského sampanskeho kedze ine nemozete, teda pre tehulky a pre ostatne aj normalne........ 😀 😉 😵