Rady, triky a povzbudenia pre tehuľky. Pridajte sa

perla200
3. máj 2009

Ahojte dievčatá, chcela by som založiť túto tému, lebo je tu určite vela tehuliek, ktoré sa nevedia zaradiť do nejakej témy, ktoré zmeskali komunikáciu vo svojom mesiaci pôrodu a pod.....aby sme sa v tejto téme stretli a povzbudzovali sa a radili si samozrejme, kto sa pridá????

dadkag1
6. máj 2009

veru darhe su riadne ...............nech je uz leto 🙂

juliett99
6. máj 2009

infinity ,,
to teda hej,, ten nas stal 2,65 eura,, a to mal 1,4kila,,ale bo doobry,, manm,,

dadkag1
6. máj 2009

juliet tak to super ,ze si natrafila na taky dobrucky ja som mala minuly tyzden ale nebol vobec sladky ☹ no co uz

juliett99
6. máj 2009

veru bol dobry,, ale uz radsej pockam kym budu lacnejsie,,

ja vas teraz opustam uz prisla moja hodinka,, idem si bucnut paaa 😀 😀

andrejka10
6. máj 2009

Nie babenky, nebolí ma to, keď depilujem, povedala by som, že ešte menej ako keď som nebola tehu. Žeby tie hormóny "šťastia"? 😀

Ale melónik, tak to by sme si dali. Ale ešte predtým počkáme na dobré májové-júnové jahôdky. Mňam, mňam. Kto bude potom dávať dole tie kilá?????? 😝

dadkag1
6. máj 2009

juliet pekne oddychuj pa

perla200
autor
6. máj 2009

vítajte tehulky....no ani neviem, kde začať....ja som pribrala 24kg...myslím, že som jasná víťazka🙂 po včerajšom útoku na môj črevný systém som zhodila 2kg...

infinity...ani nehovor, melony milujem....ale v blave sú predávajú také umelé....nič moc...ale inak ja som tri mesiace sa tesila na velkonočné hody - šunky, klobásy a tak...a dva dni predtým minapuchli nohy a dr. povedala, že nič slané...skoro som plakala...ale nohy odpuchli a ja som sa natlačila aj tak🙂 a nohy nenapuchli....

a teším sa na ovocie, zeleninu - hlavne na hrach, mrkvu, broskyne, maliny...potom na kukuricu, ktorú nebudem môct, lebo už budem kojiť....ale čo už

babullka1
6. máj 2009

Ahoj Perla-to je super ze uz ti je lepsie 😀 Ja som akurat prisla z vychadzky..ale cely cas mi prsalo-takze super 😠

dadkag1
6. máj 2009

ahoj babulka tak to je skoda ,to pocasie je hadam skarede vsade ☹

silvuskaa
6. máj 2009

ahojte..ste hrozne rychle ved vas nemozem docitat a to som tu nebola len chvilu. Mnamky melon, robite chute ale ja som este ani ziaden nevidela tento rok. Dala by som si taky cervenkavy a sladunky a stavnaty 😵
Aj maliny by som si dala alebo take tvrde broskynky.

babullka1
6. máj 2009

U nas je fakt neprujemne aj vietor fuci ako sprosty:(

mi.mimi2
6. máj 2009

ringyo ďakujem a zároveň blahoželám..a koĺký si tt??a som veľmi rada že si napísala...sa teším.... 🙂
babulka ja mam naviac 16kíl..zatial... 😉také malé sloníčatká??? 😉

babullka1
6. máj 2009

Ale ty si uz v 38tt a ja len 31tt a uz mam 15kg navyse 😠 ja si hovorim ze uz som jak korytnacka 😀

juliett99
6. máj 2009

sewas zienocky,, tak uz som hore vyspinkana do ruzovkava,, 🙂 🙂

co sa tyka pocasia,, tak tu stale nic ,, ale cakam ze kedy to pride,

silvuskaa
6. máj 2009

babenky ja jem jak kyselina, co mam robit aby som nemala stale nieco v puse?????

juliett99
6. máj 2009

silvuska tak to teda netusim, ja tiez nieco stale tlacim ale najviac pijem ,lejem do seba mineralky a dzusiky

dadkag1
6. máj 2009

ja som si bola len pekne zakurit ved to je zima 😝

silvuska hadam tomu sa neda ubranit ,ako som v stala tak tiez nieco papkam a idem si urobit palacinky 😅

juliett99
6. máj 2009

asi tak,, to nase drobciatka,,, si pytaju,, 🙂 🙂 🙂
dadka palacinky mnaammmmmmmmmmmm 😝 😝 😵 😵 😵

silvuskaa
6. máj 2009

ja tlacim jedno cez druhe a vobec mi neni z toho tazko...keby mi je tazko tak takto nehlcem. Mala by som veru aj ja viacej pit 🙂

inffinity
6. máj 2009

Ty chutě jsou zvláštní, ale já jsem ráda, že u mě je to tak: já mám totiž chutě na ovoce a to od začátku těhu, takže pokud doma nemáme aspon 4druhy ovoce tak jsem na prášky...ale jinak předvčerem jsem měla i čokoládkový deficit 😀 no ale od včera tu předemnou leží otevřená čokoláda a nic.. raději si dám hrušku 🙂

inffinity
6. máj 2009

a v noci se budím na žízeň..každý den ve tři ráno vypiju skoro půl litru 😀 přes den pak asi 3l jak kdy..

juliett99
6. máj 2009

inak presne som ja na tom takto,, ulne od zaciatku som na ovoci,, normlane na kila,, 😉 a to dokonca aj v noci, a tiez chodim stale pit.
cokoladu som nejedla ze ani nepamatam,, 😝

babullka1
6. máj 2009

juliet..ja zas tej cokolady mozem aj za kila 😠 😀

juliett99
6. máj 2009

pred otehotnenim som aj ja bola zavislacka na cokolade,, ale teraz ,,je na stole a mne ani na chut nepride, zato ovocie,, kiwi, ringloty, jahody, pomarance,, hrusky,, atd,, v sobotu som si otvorila plechovku ananasu ,, sama som ho zjedla,, 😝
a zo slaneho a to dokonca aj z chleba mam kyselinu, 😝

silvuskaa
6. máj 2009

babulka prave ze aj ja som hrozne na sladke, ale aj na kysle a slane 😀

juliett99
6. máj 2009

jejj silvuska ty mas termir velmo pekkny 9.9.9 ,, super,, ja mam ze 9.11.9 ale uvidime kedy si naplanuju nase drobciatka cestu von.. 🙂

inffinity
6. máj 2009

to jsem ráda že nejsem sama..minule jsem spořádala celou skleničku beraních rohů.. 🙂 a na ovoce mám chuť, ale na nějaké zvláštní na tuto dobu netypické.. jako švetsky, ringle, jahody a podobně..naštěstí se občas něco v obchodě objeví..jinak na jahodách jsem stále zatím na mražených ze zahrádky 🙂 ale už kvetou 😀 😀 😀 😀

babullka1
6. máj 2009

Aj ja som mala dnes jahody..mnamka 😀

juliett99
6. máj 2009

ja som teraz spraskala kiwi,,
inak este mi berie kvasena kapusta,, minule som zjedla,, asi pol kila sama,, a nic,, sa nestalo,, malinekmu drobcekovi asi tiez berie,, 🙂 🙂

babullka1
6. máj 2009

ja som mala tiez taky tyzden ze mi brala kapusta:D 😝 Ale mne bere skoro vsetko,sak to poznat na vahe 😠