Rady, triky a povzbudenia pre tehuľky. Pridajte sa

perla200
3. máj 2009

Ahojte dievčatá, chcela by som založiť túto tému, lebo je tu určite vela tehuliek, ktoré sa nevedia zaradiť do nejakej témy, ktoré zmeskali komunikáciu vo svojom mesiaci pôrodu a pod.....aby sme sa v tejto téme stretli a povzbudzovali sa a radili si samozrejme, kto sa pridá????

kwetinnka
30. jún 2009

musim vydrzat,a bude to v pohode....a vy udete ako nakupovat ked si stale na pn?

plivit
30. jún 2009

ahoj kwetinnka(Silvia) 🙂 🙂 blahozelam k malickej ,uz pekne rastiete tak sa drzte no a ja ta nasledujem 😅
dufam,ze vies o koho ide

juliett99
30. jún 2009

pravdepodobne vsetko cez net, z coho som smutna lebo som sa nato velmi tesila ze si vecicky vyberiem sama a aj si ich omakam. 😉

kwetinnka
30. jún 2009

tak ta tu vitam....a vy sa ako mate??

kwetinnka
30. jún 2009

tenkocik ti mozem kupit...budeme asi kupovat ten isty,ak ste si toete nerozmysleli,este sa chystame kuknut na sojan...tak mam dilemu

plivit
30. jún 2009

tak pomalicky dnes mam akurat poslednu nocnu a prechadzam na osmicky co sa moc netesim 😝

kwetinnka
30. jún 2009

a zle ti nebyva?? tým ze ja som si to odgrcala tie nocne..hlavne ked sa mali robit hygieny boli velmi tazke..a kam ta daju? na kartu? tam som si vobec nevedela zvyknut..

plivit
30. jún 2009

zle mi chvalabohu nebyva,len by som spala a spala, no a caka ma karta co nie som moc nadsena 😝
mam z toho obavy lebo viem ze ma to tam bavit vobec nebude

kwetinnka
30. jún 2009

samy debil to tam je....kazdy den som niekoho poslala do..prec...tak ale na are ostat nemozes...keby tam nebol tky bordel ako je..a furt rtg...

andrejka10
30. jún 2009

Awojte tehulky. Ako tak čítam, tiež vám tie horúčavy nerobia dobre. 😀 My sme boli dnes v centre na nákupe, niečo už do pôrodničky a dva krát sme zmokli. ☹
Inak zbožňujem, keď ma môj synátor napodobňuje ako sa gúľam, chodlí ako kačka a strašne sa na mne zabáva. No čo, sladkých 17. 🙂
A vy ako, čo ste dnes porábali? Bábätká počúvali??? Verím, že áno a vy si v pohode užívate tehulkovanie. 🙂

kwetinnka
30. jún 2009

a co si si nakupila.??.ved ked ty chystas..to by som mala pomaly aj ja...ale pustim sa do toho ked budeme prestahovaný....

andrejka10
30. jún 2009

No podarilo sa mi kúpiť len jedny prezuvky do pôrodničky, pretože som chcela pravé rehabilitačné dreváky. A v bežných obchodoch a obuvách mali len také ako od číňana. Tak som sa musela gúľať do nemocnice, tam máme špecializovanú predajňu na zdravotnícke potreby. A po meste som hľadala spodné prádlo, ale to som si nevybrala. Babenky, máte skúsenosť s tými jednorazovými nohavičkami ? Ja nie, také vymoženosti v dobe dinosaurov, keď som rodila, ešte neboli. 🙂

saska73
30. jún 2009

čaute

andrejka baby si tie popôrodné nohavičky chvália a ešte aj ten sťahujúci popôrodný pás - že menej bolí aj sťahovanie maternice a aj krajšie bruško zostane
tento je to
http://www.chicco.sk/index.php?page=product&id_...

lienocka7
30. jún 2009

ahojte. konečne po dlhej dobe opäť prítomná. 🙂 chcem sa spýtať, neinformovali ste sa niektorá o pôrode do vody? vraj je to jednoduchšie. no neviem

kwetinnka
1. júl 2009

ja som si take nohavicky kupila...pouzijem,chytim vyhodim....a neda sa po porode použit aj ten spevnujuci pas co sa nosi aj pocas tehu....lebo teraz si to nekupim,ale potom by som nieco take chcela..

kwetinnka
1. júl 2009

ale inak ste pekna dinosauria rodinka 😀 😀 😀

perla200
autor
1. júl 2009

lienocka, že vraj pôrod do vody je o ničom.... lebo vo vode je mnoho baktérií a vlastne nam to vysvetlovala pôrodná asistentka, že dieťa sa dostane hned do kontaktu so stolicou a močom, kedže sa ti môže stať, že aj ked budeš mať klistýr tak sa vymočís alebo vystolicujes🙂 takže nič moc

lienocka7
1. júl 2009

ďakujem perla za názor

juliett99
2. júl 2009

ahojcek kocendy,,, tak dnes sme zvladli vypit ten glukozovu blivajs.. da sa to vydrzat ale dakujem uz neprosim,, 😉
heheh a kupili sme postielku s madracom a aj baladachynom a paplonikom ,,, 😀 😀 😀 😀

olalka
2. júl 2009

ahojte 🙂
juliett, ja som na ten cukor ani nebola, mne u mojho dr. len zobrali krv z prsta, a asi to bolo ok, kedze ma ani nikde neposlali. uz viete, co to bude?

juliett99
2. júl 2009

ahojky olalka..
zatial je to len ze to vyzera na chlapca, no zajtra idem na poradnu a 7. jula na 3D tak uz to hadam budeme vediet naisto.
to je zaujimave ze to nerobia kazdemu?? 😕

olalka
2. júl 2009

ja neviem, ale asi kazdy lekar inac, inak mi robi vsetky mozne vysetrenia, stale berie na nieco krv...uz mi pravidelne kontroluje prietoky a uz som bola aj na monitor...ale cukor nie

juliett99
2. júl 2009

no aj mne vraj budu brat zajtra krv na poradni a to by malo byt vraj aj naposledy,.. to sa mi zda nejake divne, 😕

olalka
2. júl 2009

inak bola som v tescu, je tam vypredaj na oblecko, tak som zasa nakupila Lujzicke kopec veci. uz by mi mali dat zakaz, uz to pomaly nemam kde davat. a este aby nebolo malo, tak som jej v reserved kupila nadhernu bundicku 😀 . asi by mi mal dr. zrusit vychadzky 😀

olalka
2. júl 2009

naposledy 😕 ? mne brali teraz v 30 zasa na protilatky a myslim, ze spominala sestricka, ze este raz daco v 36 tt

juliett99
2. júl 2009

no ved uvidime, zajtra co povedia.. 😉
to viem ze maju vypredaj,, my sme sa dnes zastavili v Tescu ked sme cakali tie dve hodiny,, ale v Trnave mali vsetko vyybrakovane,, a kamoska bola v tescu a kupila mi tam taky krasny kompletik,.,
este ze ja nemam moznost chodit von,, iba ked su vynimky ako dnes.

olalka
2. júl 2009

aspon tak vela neminies 🙂 . len sa pekne setri doma. ja som inak doma uz od 5tt, tak mi to aj lezie na nervy, ale mam vychadzky, tak ich aj patricne vyuzivam a celkom rada aj porusujem.aj ked teraz uz tolko nevladzem, dost ma bolia krize, vadi mi to srasne teplo, brusko mam ako svet. moja mala si tam vybudovala rovno apartman 😀 kazdy sa ma pyta, ci uz idem rodit.
s tebou je to samozrejme ine, tak len pekne vylihuj doma a nechaj sa obskakovat a rozmaznavat 🙂

juliett99
2. júl 2009

jaj moja ja som tiez od 6tt doma fakt to lezie na nervy ale co pre drobca to vydrzim,, 😀 a veru ma doma obskakuju,, to mas pravdu.. som zvedava co nove zajtra uvidia na sone..
a ty teraz ako casto chodis k dr??

olalka
2. júl 2009

pre mna to bola dost velka zmena, ked som zostala doma a dost ma to deprimovalo. nejeden raz som si poplakala, ze chcem ist medzi ludi. ale takisto pre babo vsetko, ja som uz 3x o babo prisla.
do poradne chodim asi od 20 tt uz kazde dva tyzdne, k lekarovi na sono kazde 4, v pripade problemov castejsie

juliett99
2. júl 2009

mozem vediet ake mas ty problemy preco ste prisli o mimi uz 3x?? ☹
tak to ti verim ja som tiey taky zivel ze sa rada bavim a zabavam,, a som rada v spolocnosti ludi,, a ked prislo toto ze musim na Pn tak to bolo hrozne,, stale som sa len na hlavu stazovala,, ale tak uz teraz je to lepsie lebo mozem lezat aj na dvore pod altankom.. 🙂