Rady, triky a povzbudenia pre tehuľky. Pridajte sa

perla200
3. máj 2009

Ahojte dievčatá, chcela by som založiť túto tému, lebo je tu určite vela tehuliek, ktoré sa nevedia zaradiť do nejakej témy, ktoré zmeskali komunikáciu vo svojom mesiaci pôrodu a pod.....aby sme sa v tejto téme stretli a povzbudzovali sa a radili si samozrejme, kto sa pridá????

andrejka10
24. júl 2009

Juliet, ani sa nepýtaj. Izbička absolútne nepripravená ☹ Nič nevládzem a potom to aj tak vyzerá. Ešte nemám všetko požehlené. A vyrovnala som sa aj s tým, že nebude vymaľovaná jedna izba. Možno ma tatik prekvapí, keď budem v pôrodničke. Tomu síce veľmi neverím, ale ktovie. 🙂 A tie horúčavy, ma priam zabíjajú. Ani spať nemôžem. Proste strach a hrôza. Pred týždňom som objednala komplet baldachýn z netu aj súpravičky v ktorých by mala ísť naša malá domkov z pôrodničky. No ešte to nemám doma. Snád to príde včas. 😀 😀

juliett99
25. júl 2009

no to mi vrav moja, ja len dufam ze ta nasa prerabka sa tiez stihne pokial pride Samko ,, my sme podostavali par veciciek a aj pokupili ale este je toho vela treba,, vcera sme kupili kocik,, tak pomalicky sa nam to uz zbiera.
No moja nikdy nevies a nakoniec ta tatik prekvapi.. no nie,?
ja planujem vecicky prat a zehlit az po tej prerabke lebo teraz tu bude urcite vela prachu, kocik sme dali k Robiho mame,takze ho domka mat nebudeme,..
z akej stranky si objednavala veci do porodnice moja,? my by sme tiez potrebovali do porodnice 😉

andrejka10
25. júl 2009

Dobre si to plánuješ juliet. Ja som si nechávala všetko na poslednú chvíľu a teraz už nevládzam. 😀 Vecičky som objednávala z www.rajdeti.sk a tam máš aj súpravičky. Oni píšu, že súpravy na krst, ale ja som si vybrala dve na cestu z pôrodničky. Zdajú sa mi skôr na také bežné nosenie a nie na krst. Určite ich tám nájdeš. Jedna je zo 4ks a tá druhá myslím, že z 3.Bez periniek, tých mám dosť. 😀

cherryblossomgirl
25. júl 2009

Ahojte kocky, ked som si nasla na teste 2 ciarky, je mozne, ze by som nebola tehotna? ja tomu stale nemozem uverit, ked som tu druhu ciarku na tom teste videla, prve, co ma napadlo bolo, ze 'test je urcite pokazeny' 😀

andrejka10
25. júl 2009

Juliet, normálne som sa išla pozrieť, čo som to poobjednávala. Za tú dobu som aj zabudla 🙂 Tak obe súpravy sú po 4ks. Len jedna má aj svetrík a druhá zase capačky. 😀 😀
Cherry, ešte som nepočula, že keď niekomu ukázal test dve čiarky, že by nebol tehotný. Opačne áno, ale takto to bude zrejme pravda. Blahoželáááám

juliett99
25. júl 2009

andrejka
moc dakujem za tu adresu pojdem to hned omrknut.. 😉 😉
ja este zavinovacky nemam,.. a ozaj kupila si si aj klasicku cipkovu?? ja neviem ci to kupit..
juj mojka planujem len neviem ci my to tak vyjde,.. ci budem vladzat ako aj ty spominas. 😉

cherry.. je to dost mozne ze si tehulka,a kolko ti meska mrska,??

andrejka10
25. júl 2009

Mám aj také velmi pekné čipkové, to ešte po Andrejke. Tie už vyzerajú tak slávnostnejšie, ako na krst 😀 Ale to sa stráááášne zle žehlí. Zdajú sa mi byť dobré tie rýchlozavinovačky, aj dobre sa to udržiava, ale na druhej strane, vieš keď sa trošku ušpiní tá čipková, to len prezlečieš a hotovo. Kdežto tie rýchlozavinovačky, musíš prať celé. Neviem, kt. sú praktickejšie. Napíšem ti, keď sa Sára narodí 😀 😀 😀

juliett99
25. júl 2009

andrejka uz studujem tu stranku je tam kopec veciciek co budeme este potrebovat a aj cenovo su super,,
inak som citala ze tie rychlo zavinovacky su super,, a hlavne ze su aj modernejsie .. tiez neviem ci sa tie cipkove aj hodia do tych spotovych kocikov? 😕

cherryblossomgirl
25. júl 2009

Andrejka, spravila som si mamatest a potvrdili sa // 😀 takze nebol 'pokazeny'! tak je to pravda...

juliett99
25. júl 2009

cheryl takze gratulujem aj ja,, urcite nebol pokazeny.. 😉
andrejka,
uz som nasla aj tie supravicky,, uzasne 🙂

andrejka10
25. júl 2009

Aj mne sa veľmi páčia 🙂 a nevedela som sa rozhodnúť, že ktorú, tak som si objednala obe. Zdala sa mi aj dobrá cena, lebo podobné súpravičky v Poprade v obchodoch sú o dosť drahšie. No a ja som od nich brala aj komplet ružový baldachýn - megasadu. Len musí stihnúť prííííííísť. ☹
A ty ako tráviš sobotu? Oddychuješ? Dúfam, že sa šetríš, aby ste boli obaja v poriadku.

juliett99
25. júl 2009

aj ja planujem odtial objednavat vecicky uz som mamine ukazala a ta je tiez nadsena.. 🙂
ja tak klasicky moja domka, len doobeda som bola v obchode s Robim lebo Dadus nam ide do prvej tak je treba kupit zosity este sme nejako vela nepokupili a uz sme ta nechali 20 eur.. 😒 nuz co uz, ked to treba tak treba.
a inak sa fakt setrime mojka s malym sa debatim , lubi sa mu kopkat mi do mechura a kontrolovatmi organy,, ked si lahnem tak mi veselo nadskakuje brusino,, 😀 😀 😀 😀

andrejka10
25. júl 2009

Jéééj, tak to sa tešíš, keď malý tak vystrája. To je milé, keď to brušino tak skáče. Aj ja mám vtedy radosť, len teraz už ma malá málo miesta v brušku, tak to niekedy aj zabolí.

juliett99
25. júl 2009

tak to verim moja ,, my si zatial uzivame len tie slabe kopanceky,,, ale verim ze ked budeme mat tolko tt ako vy tak urcite to uz nebude take usmevne.. 😉
a ty co dnes robkas,? A sarinka ako??

andrejka10
25. júl 2009

Ja sa dnes len tak poflakujem. ☹ Už nevládzem robiť nič poriadne. Som rada, že navarím detvákom. 🙂 Ale Luky mi pomáha, umýva riad, bol von s Andrejkou ........ chcela by som to mať už za sebou. Aspoň, že dnes nie je tak horúco.

juliett99
25. júl 2009

hmm to verim moja,, este par tyzdnov ,..a uz sa aj otvaras??
Je super ze ti Luky pomaha,, urcite sa vsetci domka tesite na Sarinku..
veru veru este ze dnes nieje tak hrozne teplo ,, ved aj tuto noc som sa koncene vyspinkala,,. ale noc predtym ked to bola ta vichrica normalne sme sa bali ze nam strechu odfukne, 😒

andrejka10
25. júl 2009

Nie, juliet, ešte sa neotváram a aj bruško mám ešte veľmi vysoko. Ale chodím do materského centra na psychoprofylaktickú prípravu a sú tam maminy, kt. majú rodiť už o týžden, ale moje bruško je samozrejme najväčšie. 😀 😀 😀 Vyzerá to tak, ako by som mala rodiť už zajtra. Aj sa tak cítim. 🙂 🙂

juliett99
25. júl 2009

tak to je dobre ze sa neotvaras,, Sarinke sa v brusku urcite velmi paci.. 🙂
aj ja som si myslela ze by som mohla chodit ale v mojom stave nemozem ,,, no co uz nevadi, ako vravi Robi ze mozno pri dalsom tehu uz nebudu problemy. 😵 😀

andrejka10
25. júl 2009

Neboj sa juliet, ešte si vychutnáš aj cvičenie s tehulkami, aj takéto prípravné kurzy. Ved ked sa ti tehulkovanie zapáči môžeš si to zopakovať. 😀 😀 Teraz radšej oddychuj. Určite o nič neprídeš. 😉
Inak aj my už kupujeme Andrejke pomaly veci do škôlky. Potom toho bude veľa.

juliett99
25. júl 2009

Tak to mi je jasne moja,, teraz radsej oddychujem aby sa drobcekovi co najviac pacilo v brusku.. 🙂
veru aj je to dost do peniazkov a to este mu bude treba pokupit veci na oblecenie do skoly.. vcera som ho videla ked sme boli zaviest kocik k Robiho mame ,, pani ten nam vyrastol,, 😀 teraz zas bude tyzden u prababky 😉

andrejka10
25. júl 2009

Pekná fotka, juliet. Pasuje vám to. Aj bruško je kráááásne 😉

juliett99
25. júl 2009

dakujeme,,, 🙂 😵 veru kamaratky mi vravia ze ci tam nie su dve ked im poviem ze som este len 25tt,. 😀 😀 😀

andrejka10
25. júl 2009

Viem si predstaviť. 🙂 Aj ja mám také maximálne bruško, takže sa stretávam s rovnakými reakciami.
Ja sa na dnes lúčim, idem si oddýchnuť. Držkaj sa mi a pohladkaj Samka za mňa. pááááá

juliett99
25. júl 2009

pekne si mojka oddychnite zo Sariinkou,, prajem pekne snicky,, urcite sa Vam bude dobre spinuskat,, posielame cmuck na brusinko 🙂
ozaj moja kolko kil si priprabrala?? ja zatial 12kil 😕

olalka
27. júl 2009

caute babule 🙂
tato tema je strasne zanedbavana, tak by som s niekym pokecala a tu nikdy nikto. ja som strasne unudenaaaaa. uz chcem babo, nech ma kus zamestna

juliett99
27. júl 2009

ahojky olalka,, tak ako sa ti dari,?
a co drobcek poslucha,?,
stym zanedbavanm je to fakt ,, nuda je tu,, ☹

olalka
27. júl 2009

ahoj juliett, trosku som upratovala. drobcek poslucha, len ja neposlucham ☹ . chytaju ma depky z toho, ze som uz tak dlho doma, vsetci su v praci, nikto na mna nema cas, nemam s kym pokecat, hormony sa vo mne buria a ja revem uz od rana ☹ .
nie aby som sa tesila, ze je vsetko fajn, Lujzicka ma kopka, do porodu uz len par tyzdnov... ja neviem,co sa somnou robi....

juliett99
27. júl 2009

juj mojka tie depkove stavy poznam aj ja,, no ja zas mam re istotu plny dom,, a nemam chvilku pre seba..
ale to len teraz fnukam pockaj ked zas pojdu do roboty zas budem fnukat ze som sama doma,, 😀 😀 😀
Tak je dobre ze Lujzicka poslucha,, ze by ta uz chytali tie predporodne depky??

olalka
27. júl 2009

boze, aj predporodne? potom este poporodne, ja sa asi zblaznim 😒
inak verim ti, ked je plny dom tak som unavena, nervozna, ze si nemozem ani v pokoji oddychnut, a ked som sama, tak vidis. dnes mam fakt pocit, ze asi neprestanem plakat. potom mam zasa vycitky, ze tym ublizujem malickej a tak placem este viac. no som normalna?
rozmyslam, ze pojdem za drahym do prace, bude tam az do vecera. sice mi uz zakazal soferovat, lebo sa ledva vojdem za volant, ale asi to bude lepsie ako fnukat doma.

perla200
autor
27. júl 2009

olalka...ano to je normalne aj mna to chytá občas..... aj dnes ked som bola u doktorky a povedala, že zajtran astupujemd o nemocky - pritom som to vedela.... tak som sa rozplakala.... :((((( tak zajtra idem pre simonku