Rady, triky a povzbudenia pre tehuľky. Pridajte sa

perla200
3. máj 2009

Ahojte dievčatá, chcela by som založiť túto tému, lebo je tu určite vela tehuliek, ktoré sa nevedia zaradiť do nejakej témy, ktoré zmeskali komunikáciu vo svojom mesiaci pôrodu a pod.....aby sme sa v tejto téme stretli a povzbudzovali sa a radili si samozrejme, kto sa pridá????

juliett99
10. aug 2009

hmm aj ja som dnes pekne veci videla,, normalne mi srdiecko pistalo zas mat take krasne vecicky na sebe,,
inak ja si myslim ze tieto kila co priberame v tehu je vsetko geneticky dane,, moja mama vraj pri mne dosiahla vahu +30 kil a po porode mala este menej nez mala.. 😉

kwetinnka
10. aug 2009

too hej,zlatunka je ..ja len dufam ze ta nasa bude aspon o trsoku mensia...sak to potom dobehne:o)

alexandrah
10. aug 2009

aj ja si myslim ... a co uz sda s tym da ... ja priberam velmi nepravidelne .. mesiac nic, potom 2 kila za tyzden ... no ale hlavne, ze sa s tym nezmierime po porode, ja sa chystam cvicit, sportovat, chcem k sportu viest aj moje deti, tak snad budem vyzerat nejak k svetu 😀
juliett - ty na fotke vyzeras super!! ja by som si take tricko nemohla dat, s mojimy (bohuzial) trojkami ... mozno keby som nebola tehu, ale normalne chudsia ,...

juliett99
10. aug 2009

vdaka alex,, normalne mam dvojky ale teraz veru ani neviem co mam,, ale viem ze obvod mam 90 a kosiky vraj c podla mojej mamy 😀
no ved ja tiez,, moj drahy sice je velice spokojny z mojou postvou a vyziva sa ze ma ma konecne zaco chytit 😝 😝

kwetinnka
10. aug 2009

Moja svokra pribrala s mojim muzom 40 kil...ale mam pocit ze ich do dnesneho dna nezhodila...ale vtedy asi este zil mytus..jedz za dvoch...Ja som sice nikdy XS velkost nekupovala...ale mam celkom dobry pocit z toho ze este navleciem na to brusi suknu co som nosila pred tym....A uz mame doma kocik konecne...ked nezabudnem niektory den pofotim,ale hodila som nejake fotky z kupka co sme boli v madarsku.

alexandrah
10. aug 2009

no mojmu muzovi sa pacim akakolvek, vdakabohu, len sama sebe ... no co uz ...

kwetinnka
10. aug 2009

alex myslim ze mame stastie ze sa im pacime ci s prisiami ci bez ci s bruskami,poznam aj takych co povedia priatelkde ze ked neschudne tak ju necha

juliett99
10. aug 2009

presne alex,, radsej sa nepozeram do zrkadla 🙂

kwetinka,,, 40 kil prepana jana to teda som este ani nepocula...
inak veru radsej malinke babinko ako take velke ze?? ved drobci to rychlo dobehnu 🙂

kwetinnka
10. aug 2009

Moja svagrina rodila v maji,malá mala 4300 aisla normalnou cestou...ti poviem...to musi byt makacka...no ked sme boli naposledy na sone..34tt...mala priblizne 2400g...tak dufam ze velmi rapidne nerastie:o)

alexandrah
10. aug 2009

kwetinka - tak takeho by som nechala ja okamzite!!!!!!! lebo dotycny je urcite krasny a dokonaly ...
40 kil - to som ani ja nepocula, to je skoro jak ja vazim celaaaa, to muselo byt hrozne ... ved ja ked mam par kil navyse, tak sa mi tazsie hybe, dycha, vsetko, ale vlacit 40 kil ... no amen!!!
juliett - ani ja nekukam radsej ... ale bude lepsie ...

kwetinnka
10. aug 2009

alex a uz aj vies kam pojdes rodit? alebo este rozmyslas?

kwetinnka
10. aug 2009

Ja mam pocit ze jej to ostalo do dnesneho dna....ved take nieco schudnut..je snad aj nemozne...to je to ze kila sa lahsie naberaju ako zhadzuju..

juliett99
10. aug 2009

fuuu tak to musela byt drina,, perlus ta rodila cisarskym aspon ze tak.. 🙂

veru aspon ze nasi chlapy su normalny,, ja tiez poznam takych blbych,, mala som takeho co mu vsetko vadilo na mne len on bol vo vsetkom IN 🙂 🙂

kwetinnka
10. aug 2009

takym sa hovori tusim....CHUDACI.....

juliett99
10. aug 2009

sak este ze som dostala rozum..a odisla s kratsej cesty,, 🙂 🙂 chcel diktovat vsetko podla seba 😠

alexandrah
10. aug 2009

no o takych by som sa ani neobtrela ...
kwetinka - si z BA? - aha, teraz som kukla, ze hej ... velice riesim ...
ja uvazujem nad antolskou, je to vraj jedina nemocnica v ba, co tam moze byt manzel pri 1. porodnej dobe, ked si zaplatis, to u mna zavazilo ... takze asi tam ... a ty??

juliett99
10. aug 2009

tak ja sa pre dnesok lucim babenku,, prajem krasne snicky vam aj vasim pokladikom.. 🙂 🙂
ozaj netrapi vas zaha,, ,mna v poslednej dobe kazdy vecer,, 😠

kwetinnka
10. aug 2009

Ja som tiez velmi zvazovala...a rozhodla som sa pre ruzinov,u mna zas zavazila asi lepsia reputacia lekarov, s manzelom neviem ako to je presne...ale snad nam ho tam znama prepasuje ak by sa nedalo.A pevne dufam ze sa mi ujde nadstandard. Po tom ako tam zomrel ten maly chlapcek u mna antolska skoncila.

alexandrah
10. aug 2009

ja byvam v ruzinove, ale som tam lezala 2 krat, a nikdy viac ... nepoznam ziadneho lekara ... a citala som o tom nadstandarde len same zle veci ...
juliett - mna zaha nastastie zatial nepali, dobru ...

kwetinnka
10. aug 2009

aale trapi julie, trapi...hlavne ked chcem robit nieco zohnuta....tak je to hroza...tak si idem dat sirup na spanie a tiez padim...aj ked teraz to take lahke nebudem,toto je malej cas...kazdy vecer okolo 23 je hore a buntosi.

kwetinnka
10. aug 2009

no ja som tam bola minuly tyzden..a jedine co na nadstandarde potrebujes je tvoje WC,doktora tam poznam. Ja som zas lezala na antolskej na gynde a vyslovene som odtial usla...nebola som vobec spokojna...ja by som povedala..ze je to vsede rovnake len v bledo modrom...nieje z coho vyberat

olalka
11. aug 2009

no, ale ste sa rozpisali 🙂 . ja som dala taky pokus, ze idem skor spat, mala ma ale tak kopkala az som skoro plakala.uz je velmi nizko a nalieha na krcok a ked sa mi tam hybe, tak to je uplne hrozne, boli a stipe to zaroven.takze zaspala som okolo polnoci, na zachode som bola aspon 10x a od 4 nespim vobec.
a dnes to ani nedospim doobeda, lebo idem rano na kontrolu na cukor ☹
kwetinnka, aj ty mas dia dietu? ja by som niekedy tak jedla sladke az mi je blbo ☹

juliett99
11. aug 2009

kwetinka ja mavam tiez tu potvoru kyselinu a to hlavne vecer, ale uz som mala aj celodenne stavy, V lekarni mi dali TUMS obcas zaberie ked si dam dva po sebe a ulozim s ahned spat..
Doteraz vzdy pomohla fatra ale uz ani ta nepomaha,, vraj budeme mat vlasate deturence sa hovori ak je to pravda tak nas samco ich bude mat rovno po pas 😀 😀

no ja zostanem podla vsetkeho v TT rodit ked uz ma tam poznaju a vedia aj moj stav..
Robi mi chcel vybavit antolsku kde sa narodil Dado ,, oni vraj boli velice spokojny ale potom co sa tam stalo by som tam veru nesla 😒

kwetinnka
11. aug 2009

Bree ranko dievcata,olalka ja som mala hranicne ogtt,keby som nemala predispoziciu v rodine ani by ma nesledovali,ale pre istotu chodim na kontroly...ale po jedle mam ledva 3,3 mmol/l. Ale pre istotu si pozor davam,a ked mam chut tak si dam radsej doobeda a vecer uz nic take.Tak ked ta tak velmi tlaci dole mozno to budes mat za sebou skor nez ja,ja ju tiez citim dost dole..mna zas velmi picha...a tie pravidelne bolesti...zacinaju byt kazdy den pravidelnejsie..dnes som sa na to aj zobudila. Julie tak to aj mi budeme mat malu hipisacku:o)

Andrejka,ja som si az v posteli vcera uvedomila ze vcera bolo 10.8..tak ak bolo tvoje tusenie spravne uz je Sarinka na svete, ja som mala nejak tie dni pomylene.

juliett99
11. aug 2009

no som veru zvedava moja,, na tie nase dietky ake budu,,,

a andrejka uz mala termin?? mne sa zda ze az ku koncu augusta nie,? 🙂

kwetinnka
11. aug 2009

Mala na niekedy 24.8 ale vravela ze ona vzdy rodila o 2tt skor tak jej to vychadzalo na 10.TAk by som bola zvedava ci im to tak aj vyslo

silvuskaa
11. aug 2009

Ahojte🙂 uz som tu dlho nebola...stale je co robit. Konecne mam zbalenu tasku do porodnice, aj ked nie este komplet. Dnes idem do nemocnice na prietoky. Juj baby a s tou zahou ani nehovorte, ja mavam take palenie, aj beriem maalox ale niekedy mi vobec nezabera:(

kwetinnka
11. aug 2009

tiez si si s tym dala na cas...dobre vediet ze niesom jedina ktorej to tak dlho trvalo,inak sa mas ako??

juliett99
11. aug 2009

juj babenky neviem kedy si ja zbalim tasku,, ja este nemam ani vecicky pokupene a uz vonkoncom vecicky do porodnice,,,kupene a ani nachystane to co mame kupene nieje este ani oprane..
zatial to mam vsetko pobalene v perinaci lebo sa fakt nemame kde hybat .. uz aby ten vrch bol postaveny a my sa prestahovali do naseho noveho,, hadam sa samik ponahlat nebude 🙂

silvuska ahojky ze si sa nam aj úkazala uz som na teba myslela 😉

silvuskaa
11. aug 2009

Ono to je tazke vsetko zozbierat 😉 Zatial sa mam fajn, nemam pocit ze by som mala ist rodit kazdu chvilu, no clovek nikdy nevie🙂
Pomalinky sa to blizi...ty ako, tesis sa na porod alebo su aj troska obavy ako u mna??