Recept na syr bez smaženia

betkavlcekova
22. aug 2008

Ahojte" chcem sa s Vami podelit o recept co som cmajzla z mmb 😝, takze>
nastruhany syr som dala do formy vysypanej struhankou, na syr som naukladala nadrobno nakrajanu sunku, na sunku, dalala 3 rozmiesane vajicka, navrch zasa nastruhany syr, posypala zas struhankou a sup s tym do truby. manzel je vegos a velmi si vychvaloval 😀 😀 😀

ja som robila syr do formy na biskupsky chlebik, minula som 30 dkg struhaneho syru, 15 dkg sunky a 3 vajicka.
Takze ak budete mat cas a chut vyskusat nieco nove, dajte mi potom vediet ako chutilo 😅

titkovamiriam
22. aug 2008

toto robievam,ale ja tam pridam aj uvarenu brokolicu,alebo karfiol-mnam 😀

jahodka11
22. aug 2008

ahojte a netreba to cele dat este do 1 nadoby s vodou a do truby? aspon ja som tam citala, raz som to robila a celkom ma to odradza....betka-to das rovno do truby, ano?

betkavlcekova
autor
22. aug 2008

Jahodka rovno do truby som to dala, nedala som ziadnu nadobu, neboj podari sa ti to, mam to uz odskusane, potom daj vediet, pekny vikendik 😉 😉

sirinka
22. aug 2008

betka a tvoj manzel jedol sunku???

sirinka
22. aug 2008

inac to znie super, je to ale lepsie, ako vyprazany?

titkovamiriam
22. aug 2008

inak nato su najlepsie tie zapekacie nadobky s vrskami,mam ich doma niekolko,roznych velkosti a decka si hociked do nej daju chlieb natrety maslo,.sunku syr a daju zapekat.najstarsi syn s tym vyvoniava aj o pol noci len on namiesto sunky tam dava jablka 😀