Mali sme v balíčku švába?

tatranka4
4. sep 2019

Ahojte baby, chcem sa vas oputat kupila. Som od jednej mamicky balik figurok na hranie, dnes prisiel tak som ho pri malej rozbalila pozreli par hraciek a vratila spat,isla som jej medzitym zohriat polievku, ked sme sa vratili a davam jej polievku zrazu presiel taky chrobak mam pocit ze to bol svab a vysiel prave z tych hraciek. Co robit uz som všetko upratala, hracky dala do tasky a odniesla mam ich vyhodit alebo co spravit?

tatranka4
autor
5. sep 2019

@lubiss tak mezda sa mi zdby to smrdelo ked som to zabila velmi som to nesondovala

tatranka4
autor
5. sep 2019

Takze rus sa neda zabit s novinami, casopisom?

tatranka4
autor
5. sep 2019

@lubiss tak toto poznam to mame von zelene a smrdi jak dive ale toto som este nevidela

tatranka4
autor
5. sep 2019

Ahojte dala som na vase rady a isla dezinfikovat hracky v taške bol svab dalsi mam aj foto ale necgce nacitat mi takze hracky smeruju do kontajnera a len sa modlit aby neboli v dome

arcticcode
5. sep 2019

Rus domovy je velky ako mobil.

alexandraalexandrova
5. sep 2019

@tatranka4 rus domovy nie je zelenohnedy, ale taky hnedorysavy, nema v sebe nic zelene...ak si ho zabila novinami, uprimne pochybujem ze to bol rus, toho nezabijes len tak maju pancier tvrdy, noviny by im nic neurobili...takze nepanikar, hracky poriadne vytriekaj sanytolom a umy ich v horucej vode a kludne mozete pouzivat, urcite kvoli tomu nevyhadzuj...

tatranka4
autor
5. sep 2019

Mam aj foto nie je to rus ale nechce mi odoslat foto

tatranka4
autor
5. sep 2019

@alexandraalexandrova na slnku bol taky medeny az

simca06022011
5. sep 2019

@tatranka4 😂 boze a co tym hrackam akoze je, ekd tam pochodoval chrobak po nich ? 🙂))

tatranka4
autor
5. sep 2019

@simca06022011 nebudu zamorene nejake vajicka na nich ne som odbornik neviem vy by ste dali 18 m take hracky

tatranka4
autor
5. sep 2019

@arcticcode poslala som vam foto svab to je urcite

simca06022011
5. sep 2019

@tatranka4 urcite nebudu zamorene :DD normalne ich umyte a odlozte, ked sa bojite do sacku a zaviazte, na tyzden dva a uvidite, ze nic im nie je a potom ich vytiahnete... tie vajicka su take velke, ze ich uvidite volnym okom. Zase mrzhat takto vecami a peniazmi,... keby ste mali svaba v spalni, vyhodite vsetko z izby? asi nie..

simca06022011
5. sep 2019

@arcticcode prosim, daj sem tu fotku potom, ja som zvedava co je to zac :D

jana_eyre_2
5. sep 2019

@arcticcode rus domovy vobec nie je taky velky ani nema ziadnu
tvrdu skrupinu.. su to v podstate male chrobaky.. to.co myslis ty, su americke svaby.. a to co tu je odfotene tiez nie je rus domovy.. tak nemusite stresovat 😉

(ked som sa prestahovala do prveho bytu, zistila som ze cely barak s rusmi bojuje, takze mam s nim skusenosti)

https://www.google.com/search?q=rus+domový&prmd...

simca06022011
5. sep 2019

Inak ja tyzden nahanam po dome svrckov :D

vevesh
5. sep 2019

@tatranka4 no na vajicka by si potrebovala samicku a samceka a vhodne pariace obdobie. Jednoducho hracky umyt, dat do mrazaku na par dni, znova umyt a je to. A dospeleho svaba by si teda novinami urcite nezabila (pitvali sme to na biologii a teda aj skalpelom bol problem u niektorych prerezat ich😇)

alexandraalexandrova
5. sep 2019

Daj sem to fotku, mozeme sa viacere vyjadrit...svaba som uz videla, rozoznam ho...
@tatranka4