Šité hračky a iné tvorenie

lusil2005
16. feb 2009

Ahojte zienky! Okrem digiscrapbooku som tu nenasla ziadnu temu o takom tom nasom domacom tvoreni... Ako je to u vas? mna to na materskej zdraplo do pazurov a nepustilo ma to doteraz 😅 Mate aj vy nejake rady, skusenosti, postrehy alebo inspiracie z vlastnej tvorby? Sem s nimi!!! Do mojej manie zatial patri pletenie z papiera, pergamano, enkaustika, servitkovanie, sitie babik a inych hraciek, zdobenie medovnickov a najnovsie - podla sezony, kraslice! 😀 tu su moje vytvory, tesim sa na vase!!!! http://picasaweb.google.com/lucia.mizerakova

79marry
23. feb 2018

@mischell0110 a keby sa tam vopchal taky drôtik chlpatý, po česky sa to vola tuším čistitko, neviem ako po slovensky

79marry
23. feb 2018

@mischell0110 toto myslím

mischell0110
23. feb 2018

@79marry dakujem.kde to cozeniem,ake su dlzky?

79marry
23. feb 2018

@mischell0110 juj neviem kde sa to dá kúpiť ani ako sa to volá po slovensky, ja mám doma nejaké,čo som si kúpila na tvorenie a kým prišli zabudla som, čo som z nich chcela robiť 😀

mischell0110
25. feb 2018

@79marry 😊

sorinka
19. mar 2018

Ahojte urcite som mimo temu ale potrebovala by som kupit latku elasticku na potah na stolicku ale vobec sa nevyznam v tom.a neviem aky nazov latky mam hladat je tu nejaka mamina krajcirka co by mi vedela poradit?

mischell0110
25. mar 2018

Mate niekto navod ako usit na kocik na striesku britax tam kde je sietka take akoby tienidlo,co sa sije podlozka,madlo a strieska?A co pouzivate na podlozku,ked sijete aku vypln?

malinovka333
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
slavinocka16
25. mar 2018

@sorinka môžeš skúsiť úplet.. Je pružný, elastický.

sorinka
26. mar 2018

@slavinocka16 dakujem.

mischell0110
11. apr 2018

Co pouzit na vypln do podlozky do kocika a madla

slavinocka16
12. apr 2018

@mischell0110 na podložku by som dala molitan a na madlo vatovinu..

mischell0110
18. apr 2018

Nemate niekto strih striezky tu sietovu cast Britax?Pripadne aj ako usit madlo?Tiez neviem,aky material dat,ci elastan,ci bavlnu....

martina46
26. okt 2018

ahojte, potrebujem poradit ohladom vyplne babiky, dostala som na starosti opravu fakt velkej babiky s tazkou hlavou, a ta jej pod vplyvom ubytku vyplne - asi sa nejako zmackala rokmi - pada, krk je makky, teda potrebujem ju rozparat a dovypchavat, aby bola pevna, poradte, co je vhodne, nieco lahucke, co stlacanim nestraca tvar, pripadne aj ako podporit krk, aby drzal, ak nieco take existuje. dakujem.

elienka
29. okt 2018

@martina46 pravidelne rozoberám bábiky, kde je tvrdá hlava a látkové telo. je tam v krku taký kolík a preto tá hlava drží, takže rozmýšlala by som o nejakej výstuží - napr valček ušitý a velmi pevne vypchatý. to by ten krk mohlo spevniť

martina46
4. nov 2018

@elienka prave som minula alobal, bol namotany na pevnej ale papierovej rurke, myslis, ze by to slo pouzit?

elienka
4. nov 2018

@martina46 ak sa to dá do toho krku, tak áno. minimálne za pokus to stojí. len teda bábika sa nemôže potom prať...

martina46
5. nov 2018

@elienka jedine ze by som ju dokladne zabalila do sacku, aby sa k nej voda nedostala.
No nejako to vymyslim, dakujem za rady 😊👍