Skoncujme s fajčením! Pridáte sa?

mortiiss
11. feb 2009

Mile damy .. 🙂 🙂 Slavnostne otvaram tuto temu, dufam, ze nikoho nepoburi, a snad nebude vadit ani adminkam ...

Mozno (a niektore isto) to poznate, fajcite 10...15....20....niektore aj 25-30 denne, snazite sa o babatko, a nemozete s cigaretami prestat - pritom viete, ze k otehotneniu to rozhodne neprispieva ... ba dokonca, myslite si, ze okamzite, akonahle zistite, ze ste tehotne, tak fajcit prestanete ... ale myslim, ze ani potom to nebude take jednoduche ...

No, ja patrim k tej kategorii absolutnych zavislacok (20-30 denne) - aaaale, rozhodla som sa, spolu s kamaratkou z tohto fora, ktora si isto zapoji, ked si tuto temu precita ... 😉 , ze s tym skoncujem ... dnes je to druhy den, co nefajcim a citim sa skvelo ... Ktora do toho ide so mnou??? 🙂 🙂
My - fajciarky - vieme, ze prestat nie je vobec jednoduche, a tato tema by mala byt pre nas, aby sme sa tu v tomto rozhodnuti podporovali, pisali si tu rozne finty, ktore na nas zaberaju, ako chut na cigu okaslat ... a bolo by super ... si aj viest nejaku statistiku ... verim, ze o par mesiacov sa par z nas zmeni na nefajciarky ... 🙂

kuspitka
11. feb 2009

Ahoj..
ja som denne fajcila 10denne ...
ale od noveho roku som prestala a dufam,ze sa mi podari otehotniet.chyba mi to fajcenie ked vidim ako vsetci fajcia´laka ma to

lienka79
11. feb 2009

no,baby...ja sice nefajcim..ale drzim vam palce v tomto presvedceni a hlavne pevnu volu... 😅

babulka123
11. feb 2009

baby ja somm fajcila , akonahle som musela ist na stimulku kvoli ivf som prestala zo dna na den lebo som vedela preco .. teraz je to 4 mesiace a ani ma nenapadne si zapalit.. nieje to lahke velmi vam drzim palce..

deny3
11. feb 2009

to je téma 😢 ale úprimná, tiež som kedysi podľahla tomu zlozvyku, asi 5-6 cigariet denne, ale keď sa išlo niekam posedieť, veľa toho padlo za obeť. Prestala som, keď som začala stimulovať,to je už vyše mesiaca, vrátilo sa mi to v dobrom, IVF bolo úspešné, dva týždne som v tom, takže na cigaretku ku kávičke ani nepomyslím.