Slovensko-český pokec. Pridajte sa

monkula
26. okt 2007

Ahojte, zakladám túto tému s cieľom, aby sme si pokecali, páči sa mi, keď sa takto mažú hranice, čo vy nato?

schnek
9. nov 2007

holy, dneska umřelo i to druhý siamský dvojče ze Slovenska. To je hrozný ☹ 😢

monkula
autor
9. nov 2007

Áno, keď zomrel ten prvý-Marek aj som si poplakala, bolo mi ho ľúto a dnes aj Miško, ale rodičia už myslia na ďaľšie bábo...

schnek
9. nov 2007

hmm, no není to jednoduchý a zvlášť když ti nemůže nikdo pomoct.
Já ta rodiče obdivuju, že si je nechali. Já bych to neudělala. Věděla bych, že moje děti budou celý život trpět a já a celá rodina s nima. Někde jsem četla, že si je nechali schválně kvůli penězům. Ale tomu nevěřím. To by nikdo normálni nemohl udělat.

monkula
autor
9. nov 2007

Hmm, tak taký názor počuejm prvý krát, ale je to svinstvo, neverím tomu...
A neviem, kvôli akým peniazom, príplatky za siamské detičky neexistujú... 🙄 🙄

schnek
9. nov 2007

každopádně je to děsný, já bych se zbláznila, kdybych o Ondru přišla

monkula
autor
9. nov 2007

Asi pri takýchto smutných príbehoch si človek uvedomí, že najväčším šťastím sú zdravé deti...

schnek
9. nov 2007

jj, v takovou chvíli je mi úplně jedno, jestli Ondra vypil půlku lahve nebo celou, hlavně že je zdravej

monkula
autor
9. nov 2007

Asi tak...

A ty Ondru nedojčíš? A nepýtala som sa ťa to už náhodou? 😅 😅 😅

schnek
9. nov 2007

ztratilo se mi mlíko

sisstin
10. nov 2007

holky..já jsem si taky říkala, že ta máma je děsná, že s 😖 i je nechala..ale holt věřící no... 😔 já tohle nechápu..ale oni to maj jinak 😖

schnek
10. nov 2007

ono je to těžký. Kdyby sis je nenechala, tak by sis pak třeba říkala, že co kdyby je oddělili a vyšlo to,.... Těžko můžem soudit, když jsme v tý situaci nebyli. To je stejný, jako ta diskuze včera v těhotenství o redukci.

sisstin
10. nov 2007

schnek:jj 😉 máš pravdu 😉

schnek
10. nov 2007

a co, jak se máš? co malej, už to má lepší?

sweetberry
10. nov 2007

hellou

schnek
10. nov 2007

ahoj 🙂

sisstin
10. nov 2007

schnek: v noci spal..páč včera přes den nespal vůbec 😠

sweetberry
10. nov 2007

tak as k vam mozem pridat?? 😅

sisstin
10. nov 2007

sweet: čau 😀 😀 😀 😀

schnek
10. nov 2007

Ondra se budil každý dvě hodiny ve dne i v noci a celých šest týdnů. Zo přežiješ, stejně jako všechny ostatní 😉

sisstin
10. nov 2007

schnek: ted jsem ho vystrčila na balkon..tak chrní 😝

schnek
10. nov 2007

no vidíš, to jsme taky dělali na chalupě, že jsme ho šoupli na dvůr. Doma se nějak bojím, aby se něco nestalo, jsme v posledním patře a nemám z toho dobrej pocit. a taky se bojim, že bych ho neslyšela

sisstin
10. nov 2007

schnek: já mám pokoj hned u balkonu a PC u okna a mám ho otevřený..kočár je prakticky hned vedle mě 😉

jdu si objednat novej tydlifooon 😝

schnek
10. nov 2007

Tak to jo, my máme balkon u ložnice a Emil spí po noční a PC mám na druhým konci bytu. Možná kdybych dala do chůvy baterky a šoupla mu jí do kočáru, tak by to šlo 😕

sisstin
10. nov 2007

schnek: a chodim na něj koukat, jestli žije 😅 ...asi to vyhraje výsuvný Samsung..MP sice bude mít kecy..ale on nerodil 😝 😅

schnek
10. nov 2007

😀 😀 tak to je dobrý 😀 😀 já dostala šperky

sisstin
10. nov 2007

schnek: navíc je to moje mateřská..a mně přišlo spoření od Lišky...a mně přijde porodný..tak může být zticha 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

schnek
10. nov 2007

😀 😀 tak to je dobrý 😀 😀 já zase říkám, když začne, že ho něco bolí, že ví prd, co znamená slovo bolest.
já jsem dostala šperky 🙂

sisstin
10. nov 2007

schnek: my jak spolu zatím nebydlíme, tak nemáme moc společný peníze 😉 když je tady, tak dělá nákupy a tak...přidával mi na větší položky výbavičky..ale jinak.."moje" peníze jsou moje...a "jeho" jeho 😅 😅 😅

schnek
10. nov 2007

tak my máme hned od začátku společný. jenom chvilku, když jsme se poznali, jsme měli každej svý a pak dohromady. A nikdy mě ani nenapadlo dělit na moje a na tvoje. Prostě naše 😉 😀

joj, koukám, že mi ten minulej příspěvěk skočil dvakrát. nějak mě zlobí net, poslední dobou 😖

sisstin
10. nov 2007

schnek: tak u nás mít společný peníze ani moc nejde 😕 😅