• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovensko-český pokec. Pridajte sa

19. januára 2014 
holy, dneska umřelo i to druhý siamský dvojče ze Slovenska. To je hrozný :frowning2: :cry:
9. nov 2007 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Áno, keď zomrel ten prvý-Marek aj som si poplakala, bolo mi ho ľúto a dnes aj Miško, ale rodičia už myslia na ďaľšie bábo...
9. nov 2007 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm, no není to jednoduchý a zvlášť když ti nemůže nikdo pomoct.
Já ta rodiče obdivuju, že si je nechali. Já bych to neudělala. Věděla bych, že moje děti budou celý život trpět a já a celá rodina s nima. Někde jsem četla, že si je nechali schválně kvůli penězům. Ale tomu nevěřím. To by nikdo normálni nemohl udělat.
9. nov 2007 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Hmm, tak taký názor počuejm prvý krát, ale je to svinstvo, neverím tomu...
A neviem, kvôli akým peniazom, príplatky za siamské detičky neexistujú... :rolling_eyes: :rolling_eyes:
9. nov 2007 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
každopádně je to děsný, já bych se zbláznila, kdybych o Ondru přišla
9. nov 2007 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Asi pri takýchto smutných príbehoch si človek uvedomí, že najväčším šťastím sú zdravé deti...
9. nov 2007 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj, v takovou chvíli je mi úplně jedno, jestli Ondra vypil půlku lahve nebo celou, hlavně že je zdravej
9. nov 2007 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Asi tak...

A ty Ondru nedojčíš? A nepýtala som sa ťa to už náhodou? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
9. nov 2007 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ztratilo se mi mlíko
9. nov 2007 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky..já jsem si taky říkala, že ta máma je děsná, že s :confounded: i je nechala..ale holt věřící no... :pensive: já tohle nechápu..ale oni to maj jinak :confounded:
10. nov 2007 o 11:58  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ono je to těžký. Kdyby sis je nenechala, tak by sis pak třeba říkala, že co kdyby je oddělili a vyšlo to,.... Těžko můžem soudit, když jsme v tý situaci nebyli. To je stejný, jako ta diskuze včera v těhotenství o redukci.
10. nov 2007 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
schnek:jj :wink: máš pravdu :wink:
10. nov 2007 o 12:00  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co, jak se máš? co malej, už to má lepší?
10. nov 2007 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hellou
10. nov 2007 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj :slight_smile:
10. nov 2007 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
schnek: v noci spal..páč včera přes den nespal vůbec :angry:
10. nov 2007 o 13:03  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak as k vam mozem pridat?? :sweat_smile:
10. nov 2007 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sweet: čau :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. nov 2007 o 13:04  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ondra se budil každý dvě hodiny ve dne i v noci a celých šest týdnů. Zo přežiješ, stejně jako všechny ostatní :wink:
10. nov 2007 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
schnek: ted jsem ho vystrčila na balkon..tak chrní :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. nov 2007 o 13:05  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidíš, to jsme taky dělali na chalupě, že jsme ho šoupli na dvůr. Doma se nějak bojím, aby se něco nestalo, jsme v posledním patře a nemám z toho dobrej pocit. a taky se bojim, že bych ho neslyšela
10. nov 2007 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
schnek: já mám pokoj hned u balkonu a PC u okna a mám ho otevřený..kočár je prakticky hned vedle mě :wink:

jdu si objednat novej tydlifooon :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. nov 2007 o 13:19  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to jo, my máme balkon u ložnice a Emil spí po noční a PC mám na druhým konci bytu. Možná kdybych dala do chůvy baterky a šoupla mu jí do kočáru, tak by to šlo :confused:
10. nov 2007 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
schnek: a chodim na něj koukat, jestli žije :sweat_smile: ...asi to vyhraje výsuvný Samsung..MP sice bude mít kecy..ale on nerodil :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
10. nov 2007 o 13:30  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: tak to je dobrý :grinning: :grinning: já dostala šperky
10. nov 2007 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
schnek: navíc je to moje mateřská..a mně přišlo spoření od Lišky...a mně přijde porodný..tak může být zticha :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
10. nov 2007 o 13:36  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: tak to je dobrý :grinning: :grinning: já zase říkám, když začne, že ho něco bolí, že ví prd, co znamená slovo bolest.
já jsem dostala šperky :slight_smile:
10. nov 2007 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
schnek: my jak spolu zatím nebydlíme, tak nemáme moc společný peníze :wink: když je tady, tak dělá nákupy a tak...přidával mi na větší položky výbavičky..ale jinak.."moje" peníze jsou moje...a "jeho" jeho :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
10. nov 2007 o 13:40  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak my máme hned od začátku společný. jenom chvilku, když jsme se poznali, jsme měli každej svý a pak dohromady. A nikdy mě ani nenapadlo dělit na moje a na tvoje. Prostě naše :wink: :grinning:

joj, koukám, že mi ten minulej příspěvěk skočil dvakrát. nějak mě zlobí net, poslední dobou :confounded:
10. nov 2007 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
schnek: tak u nás mít společný peníze ani moc nejde :confused: :sweat_smile:
10. nov 2007 o 14:06  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok